Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomuś.zap

Maturzystki SEXY

Polecane posty

Gość Tomuś.zap

DZis miały egzaimy.Ale byłe zajeefajne dziewczyny ubrane.Biała bluzia,seksy -pewnie ponczochy,króciutkie czasem spodniczki i buciki na obacasiku.Ale mnie to nakreca ten stroj. A WAS? Chciałem do jednej podejsc,ale mysle ze była wykonczona po pisaniu maturki,ale jutro zapytam-czesc dziewczynko masz ochote na małe odprezenie.? Co wy na to?Zapytac ja? Ciekawe czy mi da.taka maturzystka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_bez kochanka
Ty Tomuś Ty to erotoman cy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywywyja
..za wysokie progi, myśle, że do takiej jednej ode mnie z gastronomika możesz podejść, ona da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomuś.zap
tak,erotoman.lubie takie stroje. a skad ta dziewczyna? z tego gastronoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_bez kochanka
a ile masz lat Tomuśiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomuś.zap
lat22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywywyja
z samej stolicy moj drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomus zappp.
i kiedy widze jego posladki w granatowych szortach... takie jedrne i okragle, czuje jak krew naplywa mi do zwoju ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomuś.zap
Ktos mi wchodzi na topic masz jej fotke?przeslij mi na e-maila? napewno masz z jakies imprezki itp. tygrysekpll@o2.pl ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie nazwijmy to \"styl elegancki\" w ogóle nie kręci ! moze dlatego ze nigdy nie lubilem elegancji... ale powiedzmy sobie prawde - przeciez taki ubior wszystko zakrywa ! nie zobaczysz ani krągłości pośladków.. co najwyzej nogi w rajstopach (jesli ktos jest tego fetyszystą) lub dekolt w bluzce.. na co tu patrzeć... nie przecze ze niektorym dziewczyną jest lepiej w stylu eleganckim niz np. w dzińsach ale zeby zaraz sexy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomuś.zap
wiesz ,czasem jak w parku siadna.Noge za noge-rajstopy takie z lacry.offf pychotke.piescic nózki .a jak wstana to im stringi czasem wciete widac.i maja A jak maja buciki na obcasie to tak zajebisie kreą tyłeczkami-az chchiało by sie wejsc w dupke jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywywyja
nie mam, razem na imprezach nie bywamy. Szczerze to nie ma co ogladac. Moge ją opisać. Średniego wzrostu, biust duzy, wąskie biodra, krotkie nogi, dlugi tulow(niskie podwozie) włosy takie jakby miedziane, piegi, wysokie czolo i brak brwi(pewnie blond boberek) hehe no i to tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomus zappp.
hhihi jo wole jednak pana od w-fu, mam newtkilka jego fotek zrobionych po kryjomu kiedy przebieral sie w szatni , hi hi hi lubie na nie patrzec kiedy leze w lozku na brzuszku , h h hi tylko potem mama na mnie krzyczy kiedy pierze moje bety na ktorych sa zółto brazowe stwardniale plamy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×