Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie do ludzi

W jaki sposób facet może golić nogi? Żyletą, woskiem? Poradzcie!

Polecane posty

Gość Pytanie do ludzi

Mam zamiar sobie ogolić nogi, tzn, zamierzam golić je teraz regularnie, zauwazyłem na mieście, że większośc facetow ma teraz wygolone nogi, tylko zylki prześwitują spaceowiczom i innym cyklistom. Czy zatem golić nogi? Kupić sobie depilator dla bab, czy jak? Jak wasi mężczyzni radzą sobei z depilowaniem nóg i innych miejsc? Pomózcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokój...
wygolone nogi u faceta są takie... mało sexowne :P:P (zaznaczam że jestem kobietą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do ludzi
No ale nie zaprzeczysz, że niektórzy sobie je golą, nie widziałem jeszcze owlosionych nog u cyklistów czy innych w krótkich gaciach, albo oni sobie je golą, albo urodzili sie bez wlosów na nogach. takim to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se gość
umaluj sie włosy ufarbuj ogol a potem ganiaj za pedałami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa1
facet zapytaj siebie czy chcesz być sexy... jeśli tak- to nie gol człowieku! jesli chcesz koniecznie to radze wosk- koniecznie w salnie kosmetycznym bo sobie nie poradzisz- spokojnie nie będziesz pierwszy nie musisz się obawiać dziwnych min kosmetyczek ... dlaczego? bo odrastać będa słabsze i jesli bedziesz chciał zaprzestać golenia to spokojnie wrócisz do zarostu na nogach, a jesli weźmiesz golarkę tzn maszynkę to nastaw się na co drugi dzień golenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlo poprzednie :( chłopie odpuść sobie...naprawdę:D:D:D a jak bardzo musisz to ogól żyletką;) bo i tak zaraz odrosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlo poprzednie :( chłopie odpuść sobie...naprawdę:D:D:D a jak bardzo musisz to ogól żyletką;) bo i tak zaraz odrosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ111
kupujesz piankę VEET do golenia nóg i zero kłopotu!!! ta pianka zwyczajnie rozpuszcza włosy,jest super. W lecie jest niezastąpiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie jeszcze
Mam włosy tez na tyłku, i chce się ich pozbyć, czy kosmetycznka wosk zaleje tam i będzie płaty z pośladków zrywać, musiałbym się do naga przy niej rozbierać, są w ogóle takie intymne usługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa1
są takie usługi- możesz sobie wydepilować między pośladkami nawet jak chcesz, ale nie wiem czy masz tyle odwagi he he he zacznij może od mniej drastycznej części ciała... btw. chciałabym to zobaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
no woskiem oczywiscie, albo depilatorem elektrycznym! oho, odezwala sie we mnie natura sadystki... ciekawa jestem czy facet by to przezyl ;DDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie jeszcze
Spokojnie przeżyje, wyrywanie wlosów z okolic tyłka nie jest takie straszne, bo sam kiedyś sobie rwalem włosy. ale jak wosk będzie i płat to taka specjalista automatycznie zerwie, ale czy po takich zabiegach wlosy sa slabsze i nie rosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie jeszcze
a na jajach to tez u kosmetyczki da rade?? Wiecie tam sie boje zeby sobie czegos nie uciac a taka to chyba ma wprawe? Jak nogi pojda dobrze to jeszcze se ogole klate i rece jak chipendelsi czy jakos tak i bede mogl wystepowac nago na wybiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gej..
Chlopie po co ci sie wygalac?? To nie przystoi facetowi i jest niemeskie, taki facet to wyglada jak przegieta ciota wybacz ale gej musi ci to chyba uswiadomic. Przegiete cioty to nawet wsrod gejow nie sa mile przyjmowanych bo kazdy woli meskiego faceta - w koncu chce miec faceta a nie kobiete bo tylko one sa lyse badz sobie gola cialo, a jak wiadomo owlosienie to oznaka meskosci. Nie badz niemadry i nie pozbawiaj sie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×