Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MADZIA500

PAMPERSY

Polecane posty

Gość MADZIA500

Czy któs wie jakie są dobre pampersy w stosunku do oryginału PAMPERS i jakie i gdzie tanio kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak asobie jedna
Nie każde dziecko dobrze toleruje pieluchy jednorazowe, mojej córci odpowiadają pampers, hugies superflex, happy i dada z biedronki - napewno odpadają hugies zwygłe, a o tych z ceratką to niemiałam co marzyć i tak najlepiej pupcia wyglądała na pieluchach tetrowych. Jeśli masz gdzieś blisko rossmana to tam są niezłe pieluchy jednorazowe w ciemnym opakowaniu tylko te bez ceraty, inne to może bambino widziałam w lider price

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
Ja używałam Happy, ale teraz nie opłaca się ich kupować bo orginalne Pampersy są w tej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam zaoszczedzic i kupowałam dla synka pampersy bambino ale po godzinie był juz taki mokry że przesiąkały spiochy, dlatego uzywam PAMPERS i jestem bardzo zadowolona i mój synek tez i nie są takie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie
Dada z biedronki, jak dla mnie wcale nie gorsze od Pampersów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straznik texasu
dascie spokoj z tymi waszymi synkami nie macie na co forsy wydawac tylko na zasrane ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutki misiu
ja mam 14 lat i w nocy mocze sie w nocy wiec mama zaklada mi pampersy. Kupowala rozne od huggies po happy. Wraz z mama stwierdzilismy ze najlepsze sa te firmy pampers(przynajmniej dla mnie) bo jeszcze nigdy nie zawiodly czyli nieprzeciekly. Kiedys spiac u cotki zalozylem huggies i wszystko sie wydalo bo rano mialem mokra calą pizame. Więc ich nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×