Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 16kamil

poważne pytanie do siostry

Polecane posty

Gość 16kamil

jedno pytanie nie bez powodu podaje swoj wiek mam siostre cioteczną w tym samym wieku jestesmy w dobrym kontakcie czytamy ksiazki wymieniamy plyty filmy itd chcialbym zobaczyc jak wyglada cipka bo jeszcze nigdy nie widzialem, czy warto ją o to prosić ????? a moze na zachętę jej zaproponowac ze jak ona mi pokarze i sie ubierze to ja jej pokarze. lub na odwrut najpierw ja potem ona co wy na to czy moge ja o to spytac poprosic zeby zdjela majtki i dala mi popatrzec na chwile. bo nie chce wyjsc na zboczenca bo teraz tyle sie muwi o wyrozystaniach seksualnych a ja bym chcial tylko raz zobaczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olallaa
spoko pytaj napewno ci pokarze w koncu to kuzynka i powinna ci pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biaŁadiaLica
to tak troszkę jak dzieci w przeczkolu za górką........ ...przyjdzie czas to zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16kamil
biala to w koncu pytac czy nie wcale nie za górka w przedszkolu tylko w domu normalnie albo w lazience tylko serio prosze pomuzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biaŁadiaLica
nie...ale jak jesteś tak ciekawy to wystarczy pisemko dla dorosłych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16kamil
no wlasnie chcialem tego pisemka ominac bo tata mi raz muwil ze tam swinstwa pokazuja i nie warto kupowac bo to zle dlatwego pomyslalem o mojej siostrze ktora jest nierzadko dla mnie po prostu dobra kumpela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odbilo ci
F..., mam nadzieję, że to prowokacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16kamil
spadaj ty zboczencu zauwazyłem na forum ze to sie lubia ludzie podkrecac pod czyjes nazwy na forum spadaj hamie ja sie pytalem powaznie jeszcze raz spadaj spadaj spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja tam radzę Ci iść do mamy..., mama zrozumie... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproś ją, na pewno ci pozwoli, co sie bedziesz czaił! a jak nie to znam taką jedną dziewczyne, Marysia jej na imię, ona na pewno ci pokaże -oczywiscie w zamian za notatki z matematyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16kamil
dobra agdalenka, pogadam z nia o tym juz niedlugo, dzieki za rade. ale czy jak ona bedzie chciała zebym jej pokazal czlonek a mi akurat stanie to mam sie wstydzic i jej nie pokazywac jak ona na to zareaguje czy bedzie sie smiała ze mnie ze mi stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik jest chyba
PUCIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×