Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiem wam cos ale

moj facet znowu mnie olał

Polecane posty

Gość nomi omi 26
moge powiedziec ze mam chlopaka!!:O bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój jest normalny
No luuudzie ! (he he Lepper mi sie przypomniał) młode to i głupie choć różnica między nami to 3 lata! ehh ... jesteś młoda ... nie on pierwszy (a jeżeli nawet) to nie ostatni ! Trochę szacunku do siebie samej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu i teraz
jaz moim facetem jestesmy razem ale tak wlasciwie osobno, tak bylo od poczatku i jestem do tego przyzwyczajona, wole miec troche przestrzeni dla siebie, ale kiedy zauwazylam ze zaczynamy troche za bardzo oddalac sie od siebie zastosowalam manewr o ktorym pisala zosia_007 i od razu nastapil zwrot o 180 stopni. Najpierw byl zly ze go olewam i wydawalo mu sie ze chce go zostawic, bo mam kogos innego, wiec wkurzyl sie podwojnie i stal sie bardziej czujny, od razu zaczelo go interesowac co robilam w ciagu dnia i z kim, jak sie czuje itp. Nie mamy zbyt wiele czasu dla siebie, ale dla mnie najwazniejsze jest, ze mam kogos kto ciagle cieplo o mnie mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam cos ale
ostatni post na tamtej stronie nie byl moj, pisze dopiero teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam1
A ty nie mozesz byc inna od swoich kolezanek i pokazac ze sama tez sobie swietnie rade dajesz. Nie bedzie cie byle gosc traktowal jak smiecia. Jezeli twoje kolezanki sa z facetami tylko ze wzgletu na to ze pozostale maja to jest to zenujace. Twoje myslenie jest jak jakiejs 14 latki. Pewnie ze nie wazne jak cie traktuje, wazne zeby koleznaki zle na ciebie nie patrzyly. Jak ci pieknego dnia polamie zebra i podbije oko to tez sie nie przejmuj przecierz kolezanki maja facetow to i ty musisz miec. Jak twoj facet ma miec szacunek do ciebie jak ty sama sie nie szanujesz. On traktuje cie dokladnie tak jak tego chcesz. Jak bys sie zajela soba a nie ciaglym mysleniem o chlopaku to i moze on by sie toba zainteresowal. Wogole to mi sie zdaje ze on juz nie chce byc z toba tylko boi sie zakonczyc tego i czeka jak ty to zrobisz. ............obojetnie co z tego wyjdzie to i tak zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ósemmka
dziwna sytuacja mój facet miał kiedyś identyczne zachowania, ale ja go wychowałam "klin klinem" - zaczęłam robić mu dokładnie to samo co on mi dziś jest słodziutki i o olewaniu nie ma mowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_87
Mój jest taki sam. Olewa mnie, a jak potrzebuje dziewczyny to nagle sobie przypomina jaki mam adres, numer gg.... Ale ja już nie mam siły i ochoty. Jestem maturzystką w tym roku, wczoraj i dziś pisałam mature... denerwowałam sie jak cholera, a mój luby od niedzieli nie dał znaku życia, nie napisał "powodzenia", nie przyszedł... I chyba zmienie go na lepszy model...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numero
ja tam nie wiem, mój też ma takie momenty, kiedyś potrafiłam się wziąć w garść i mu powiedzieć zeby spadal, po czym mu bylo przykro, przyjezdzal, przepraszal, plakal czasem nawet i sie tlumaczyl ze jest debilem.. ale ile wycierpialam to moje... :/ najgorsze ze ja go itak kocham bo potrafi byc wspanialy i naprawde nie wiem czy moge oczekiwac wiecej a co ja bym na Twoim miejscu zrobiła to to, że bym sie zawzięła, nie pisala nie szukala kontaktu niech spada na Księżyc :P a jak zateskni to sie odezwie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nobel
Każdy facet jest jak pies ogrodnika-jak wyczyje rywala to zaczyna znowu zabiegac o względy kobitki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nobel
To rusz dupe i poderwij w koncu jakąś laske a nie użalaj się wszędzie koniobijco:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nobel
Albo chodź do mnie to ci pokażę na czym polega gorący seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nobel
Podszywacz?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj koleżanko: mądre staropolskie porzekadło głosi, że \"jak zgłodnieje to przyjdzie\":o współczuję..naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam cos ale
tamtej wpis, ze chce z nim byc bo wszystkie kolezanki kogos maja, nie byl moj!!! wczoraj nazwal mnie dziwka... wiem ze nie ma sie juz nad zcym zastanawiac. ale on tez potrafi byc wspanialy, kochany, naprawde mni ekocha , powiedzial to w zlosci... nie wiem czy mu to wybacze, pewnie tak, bo przyjdzie, przeprosi, powie ze nie chcial tak powiedziec, ze tak nie mysli, ze powiedzial to w zlosci... ja go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos wam powiem ale
bo nazwalam dziwka pewna osobe, a on powiedzial ze skoro tak ludzi nazywam to pewnie sama taka jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×