Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia20

Garnier Roll - on, kupić czy nie?

Polecane posty

Gość Madzia20
No co ty!! Skóra jest gladka, delikatna i napewno sie nie łuszczy. chyba nie możesz tego stosowac.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia20
A mam jeszcze takie pytanie do uzywających: po nałożeniu od razu wcieracie to w skóre czy czekacie chwile az samo wchlonie? Nie wiem jaka metoda jest lepsza... Bo wlasciwie masując od razu, polowe wcieramy w skore rąk a to chyba nie o to chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam
wcieram masując, bardzo pomaga masowanie TYCH mejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MOZNA
dzis czytałam w olivii ze ten roll on kosztuje 124zł::O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollomania
Wcierłam codziennie, przez 27 dni na tyle mi starczyło opakowanie, więc myślę, że jest bardzo wydajne. Do tego pilling raz w tygodniu, cukrowy z tej samej serii i chcę jeszcze kupić ten żel wyszczuplający w tubie też z tej serii, albo z loreala. Tylko, że z tej serii nie mogę nigdzie dostać. Wcieram zaraz po nałożeniu od kolan, aż po brzuch, najwięcej daję właśnie na brzuch i tam najdłużej masuję, ale chyba będę musiała poćwiczyć i to ostro dla lepszego efektu. Jesatem bardzo zadowolona. Rollona kupiłam za 24,90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia20
Ja rolla uzywam od 7 dni (i juz nie mam polowy opakowania :( ) a do tego co drugi dzien peeling i na noc nakladam serum antycellulitowe Lirene.Niestety narazie zadnego efektu jezeli chodzi o redukcje cellulitu :( Ale skora jest boska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia20
W jednej z recenzji ktos napisal, ze kosmetyk sie "nie lepi". Ja bym sie poklocila bo w moim przypadku lepi sie i to bardzo ale jak dla mnie to zaden minus.I tak jest swietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia20
Zastanawia mnie jedna rzecz: jaki wplyw na cellulit maja cwiczenia, bo ja cwicze regularnie od prawie roku, mam wyrobione mięsnie do tego stopnia ze sa golym okiem widoczne i jeszcze do tego jestem szczupla a mimo to mam cellulit.Dziwne to troche..... Tak wiec jesli roll mi nie pomoze to cwiczenia napewno tez nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatorek
No, żeby pozbyc się skutecznie cellulitisu, należy przede wszystkim zmienić dietę, która w połączeniu z wysiłkiem fizycznym i na szarym końcu kosmetykami skutecznie zwalcza cellulit. ja się kształcę w dziale dietetyka i o tym wiem praktycznie wszystko. Kosmetyki faktycznie są przydatne, bo sama dieta i ćwiczenia jednak nie dadzą ładnej skóry a firma garner produkuje super kosmetyki na polepszenie kształtu sylwetki. Ja dopiero wczoraj kupiłam roll-on, bo równieżnigdzie nie mogłam kupić, a udało mi sie ostatni kupić haha:) i po pierwszym zastosowaniu już byłam zadowolona, bo skóra była cudownie napieta i gładka. Ale przed rollem wsmarowałam jeszcze serum 3D slim extrime Eveline. A jeszcze przed masaż szorstkarękawicąz żelem ujedrniającym Dove. Haha..mieszanka wybuchowa. Ale super się czułam. Szukam kupic na zapas tego rolla bo wiem, że jest skuteczny. Buziole dlawszystkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia20
-----> Beatorek mam pytanie: jak wykonywac masaz szorstka rekawica? Ostatnio wlasnie taka zakupilam i nie wiem czy wystarczy jesli przez chwile bede "jezdzic" nia po skorze.Skora staje sie po chwili czerwona ale nie wiem czy to wystarczy czy trzeba masowac w jakis konkretny sposob....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollomania
To, ze roll on jest świetny to już wiemy, w połączeniu z cukrowym pillingiem raz w tygodniu z tej samej serii rewelacja, bo spradziłam, ale chciałam się Was zapytać, czy stosowałyście z tej serii pozostałe kosmetyki? Bo ja właśnie dzisiaj kupiłam Antycellulitowy żel wyszczuplający, niby piszą, ze do 1,9 cm mniej w obwodzie w 4 tygodnie. Bardzo jestem ciekawa, czy to prawda. Używała któraś z Was tego? Mam jakąś manię odchudzania i udało mi sie zrzucić 5kg, ale przede wszystkim wreszcie doprowadziłam moją skórę do w miarę normalnej formy, bo wyglądała fatalnie. Teraz moim marzeniem jest jeszcze 5kg i będzie ok, ale czuję, że rollon nie pomoże, aż tak bardzo więc od przyszłego tygodnia wybieram się na siłownię, poprawić pupę i uda i brzuch. Mam pytanie do dietetyczki, co najlepiej jeść, żeby skóra wyglądała ładniej? Piję dużo kawy myślisz, że to ma jakis negatywny wpływ? Pozdrawiam i miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatorek
Madzia: masaż wykonujesz zaczynając od doły (nóg) zataczając koła zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara kierując ku sercu. Poprawia krążenie, skóra kiedy staje się czerwona to znaczy, że właśnie je poprawiłaś i tak ma być. Skóra musi być zaczerwieniona:) Rollomania: picie kawy nie wpływa dobrze na wygląd skóry i niestety musze Cię zasmucić: kawa wpływa na zatrzymanie wody w organiźmie, co jest skutkiem cellulitisu. Własnie picie kawy w dużych ilościach ( miedzy innymi) powoduje powstanie cellulitisu,również alkohol, którypowoduje powiekszenie ilości estrogenu (kobiecego hormonu który utrudnia metabolizm tłuszczów) dlatego radze Ci, zamienić ją na kawę zwykłą na zbożową, pić zieloną herbatę lub Pu-Erh. Oraz dużo wody mineralnej. Wiem, ze to dużo wyrzeczeń, ale takie jest właśnie życie kobiet:) Ja samaostatnio schudłam 9 kilo, 2 rozmiary spodni, jestem bardzo zsiebie zadowolona, cellulitis mi zaniknął troche, ale nie do końca,dlatego chce pomóc mojemu ciałku roll-onem:) Pozdrawiem wszystkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia20
----> Beatorek : Ja mam tak szorstka rekawice do masazu, ze skora staje sie czerwona juz po pierwszym zatoczonym "kole".Dlugo mam tak masowac zaczerwieniona skore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhmh
ja tez czytalam w Olivi ze 124 zl ale to blad w druku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko przejazdem
uzywałam i jestem naprawde zadowolona :) z nóg rewelacja...pupa...jedno opakowanie nie zniwelowało do konca, ale jest o wiele wiele lepiej niz było :P opakowanie starczylo mi na miesiac, uzywałam na uda i posladki, rano i wieczorem, poza tym cwiczenia 4 razy w tygodniu, czasem masaz pod prysznicem i naprzemienne prysznice...nie wiem wiec do konca czy sam roll on bez 'zmasowanego ataku' pomoze w takim stopniu :) jednak mimo to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdryhhjz
tak jest wreszcie go kupilam i jeszcze dzis wyprobuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoteczka
Witam!!! Roll on jest naprawde super:) :) :) Dziewczyny jeśli nie możecie go kupić to polecam zakupy na Allegro, ja też kupiłam go właśnie na allegro bo w Olsztynie nigdzie nie ma. Oto link do Aukcji: http://allegro.pl/item109006490__hit_garnier_roll_on_.html Ja kupiłam u tego Pana i jestem naprawdę zadowolona:))) Pozdrawiam Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatorek
Madzia20 : po jednym razie moze sie zrobić czerwona skóra, ale powinnaś wykonac ok.6ruchów w jenym miejscu. Po jednym razie "chwilowo" poprawiasz krążenie, po 6 już na dłużej, skierujesz resztki przemiany materii w prawidłowa stronę, no i po pewnym czasie pozbędziesz się cellulitisu (z pomocą garniera oczywiście:) ) Wczoraj byłam na plaży ze znajomymi, które zawsze były szczuplejsze ode mnie. Jak schudłam, uzywając jeszcze roll-on na cellul, odkryłam z wielka radościa, że tylko ja nie mam cellulitisu. Boże! Jaka to była dla mnie radość:) pozdrawiam, idę szukać nastepnej buteleczki tego roll-on, bo sie skończył, a działa super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia20
Dzieki Beatorek. Ja mimo ze mialam cellulit I-go stopnia to po zuzyciu calego opakowania nie zlikwidowalam go do konca. Ale to pewnie dlatego ze w ogole nie zmienilam sposobu odzywiania : pizza, slodycze itp. to dla mnie codziennosc.Wiem ze powinnam zrezygnowac z tych przejemnosci ale dopoki cwicze, masuje cialo i uzywam rolla mam nadzieje ze cellulit nie stanie sie bardziej widoczny.A efekt jaki dotychczas osiagnelam jest zadowalający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfresytreytee
jhggh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frycka
dziewczyny, mam problem, zaczynam właśnie walkę z cellulitem, nie wiem jednak czy każdy z tych kosmetyków stosuje się osobno czy razem, posiadam roll-on, żel wyszczuplający, peeling, nie wiem który z nich pierwszy stosować a który ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaaaa
A ja sobie kupilam wlasnie:] dziewczyny a czego tutaj zalowac? to tylko 20 pare zlotych :;] warto sprobowac:] ja dopiero raz uzylam i moge powiedziec ze ladnie pachnie i wrazenie napieccia skory pozostaje:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka21
Ja juz koncze drugie opakowanie i powiem wam ze naprawde sa efekty. Moze nie tak spektakularne jak bym chcaila ale trybu zycia nie zmienilam wiec nie ma co sie dziwic :) skora jest super gladka i napieta, az chce sie jej dotykac... Naktorym opakowaniu juz jestescie i jakie efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziorka
ja od miesiaca uzywam tego mleczka tonizujacego i zelu garniera i efekty były juz widoczne po paru dniach.Te kosmetyki sa naprawde swietne i na długo starczaja.Juto kupie sobie jeszcze roll-on.Zastanawiam sie tez nad pellingiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze mi ktoras wyslac link jak wyglada ten roll-on ORAZ jak wyglada ten cukrowy peeling???? Bardzo bym prosila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Beatorek napisz mi proszę w jaki sposób i w ile dni straciłaś az 9 kg. Tez bym chciała sie odchodzić ale brak mi motywacji. Napisz proszę od czego mam zacząć. Kosmetyki, sposób żywienia itp. Z góry dziękuję i pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darqa
Co do wypowiedzi "borowka borowkowa" to szkoda czytać. Głodówka jest najgorszym sposobem na zrzucenie kilogramów, bo organizm odkłada więcej składników, wiedząc, że nastaną gorsze czasy i trzeba zapasy robić. Z tego co czytam to chyba też kupię ten roll on :D:D Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×