Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia20

Garnier Roll - on, kupić czy nie?

Polecane posty

Gość aleksadnraaa
a gdzie go teraz można kupić bo dawno go nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uratowana
ja też kupiłam i jestem z niego bardzo zadowolona! Myślę że warto go kupić bo na serio pryszcze szybko schodzą i nie ma po nich śladów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uratowana
on kosztuje 19 zł w Rossmanie MUSICIE GO KUPIĆ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Mam pytanie, czy jest jakaś różnica między roll-on przeciw uporczywemu cellulitowi; są dwa, jeden z zielonym wałeczkiem, a drugi z białym - wyższy, inny kształt wałeczka itp.? Kupiłam ten z białym wałeczkiem, ponieważ zielonego nie mogłam nigdzie znaleźć, a reklamują z zielonym, na stronie garniera również, białego w ogole nie mam w ich produktach...Nie wiem też, o którym wy tutaj piszecie? Może zielony ma tylko nowe opakowanie, ale taki sam skład i działanie? Ktoś wie? Oba są podzielone na brzuch i inne partie ciała. Dla porównania dodam zdjęcia: 1) http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/26/24042.jpg 2) http://uroda.onet.pl/_i/obrazki/kosmetyki/garnier/ru_d.jpg Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torcia
Hmm, ja kupuję u siebie w łodzi i dostaję też ten biały, nie wiem czy się czymś specjalnym różnią, jakoś nie zwróciłam uwagi na kolor. Kupiłam kolejne opakowanie dosłownie wczoraj w sklepiku eko-kosmetyki Juventa w galerii manufaktura bo mają dobre ceny na kosmetyki Garnier, ale jak będę tam szła za kilka dni po leki to apteki to podpytam o to, bo zielonego też nie widziałam, tak jak mówię od zawsze ten biały tylko, zresztą na necie poszperałam z ciekawości i też jakoś nie mogę znaleźć informacji o tym zielonym. Może te nowe mają białe końcówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoOonixa
Ja używam go raz w tygodniu od paru dni i jestem bardzo zadowolona ;) Już po pierwszym użyciu moja skóra zrobiła się gładsza a wczoraj zauważyłam,ze cellulit jest mnij widoczny :) suuper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam Garnier roll-on ten biay na uda i pośladki już 2 tygodnie i powiem , że faktycznie działa! Mój cellulit był okropny, bo widać go była nawet jak stałam :/ teraz jest widoczny tylko przy ,,zmarszczeniu" skóry ;d Przyznać się muszę, że żadnej diety nie stosowałam, a o ćwiczeniu już nie wspomne. Jak skończę walkę z cellulitem to biore się za mój brzuch, oczywiście też z garnierem;d Aha, nie myślcie tylko że jestem jakaś gruba, nic z tych rzeczy. Jak wiadomo cellulit dopada także chudzinki;d Ja waże 49kg przy 160cm i też mam z nim problem ;/ Wygranej walki z cellulitem życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaalwaaa
Ja szczerze polecam ten produkt! Używam żółty już od jakiegoś czasu. Plusy: - wydajny - miły zapach - ujędrnia skórę - bardzo dobrze się go aplikuje - szybko się wchłania Minusy: -brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamis444
kupilam po kilku stosowaniach czuje bardziej napieta skore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neti...
Witam, ja tez kupiłam roll-on. Mam nadzieje że pomoże... Mam pytanie jak długo masujecie nogi? Widać różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×