Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawy seksu less

2 kobiety w zwiazku

Polecane posty

Gość ciekawy seksu less

hej mam taki problem. Otoz chce wprowadzic cos nowego do mojego zwiazku i postanowilem ze to bedzie 2 kobieta. Chcialbym zeby moja dziewczyna sprobowala seksu z dziewczyna ktora znalazlem na necie. Nie wiem kompletnie jak jej o tym powiedziec i jak ja do tego przekonac :(( macie jakies pomysly ? Co sadzicie o moim pomysle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja jak drut
:D ale jak sobie wyobraziłam, że mój facet by mi coś takiego zaproponował...uuuu- porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nobel
Następny walnięty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy seksu less
dlaczego prowokacja? jestescie takie ubogie intelektualnie ze nie jestescie w stanie tego pojac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh..ja bym takiego faceta zostawiła...:D.A co byś powiedział,gdyby Twoja dziewczyna zaproponowała taki sam układzik,tylko zamiast proponowanej przez Ciebie dziewczyny z neta znalazłby się jakiś przystojny gostek:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy seksu less
zgodzilbym sie ] masz seksi figure :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mam
mój chłopak mi zaproponował, a ja się zgodziłam:) tylko to było w takiej sytuacji, że spytałam go o jego fantazje seksualne, on mi o tym powiedział, ja to przyjęłam, ale pod warunkiem, że zrobimy to jak ja będę gotowa. Powiedział, że nie miałby też nic przeciwko, gdybym chciała zrobić to z innym mężczyzną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy seksu less -dziękuję za komplement:):):):P Zalezy też jak oboje podchodzicie do tego związku...jeśli dziewczyna jest tradycjonalistką,to raczej się nie zgodzi:o.No różne są powody.Jak się kogoś mocno kocha,to jest taka myśl w głowie,że ta druga osoba nalezy tylko do mnie,tylko ja mam prawo ja dotykac itp.itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mam
i właśnie o to mi tu chodzi. Jestem trochę zbyt zazdrosna o mojego faceta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy seksu less
m a ty masz juz kogos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam-więc nie powinnas się na coś takiego godzić:oPo dłuższym czasie Twoja psychika na tym ucierpi,a jak jesteś wrażliwa będziesz żałować.. ciekawy seksu less -to do mnie było? Aktualnie jestem solo.Zerwałam kilka dni temu z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o slodzki jezu! co ty chczesz zrobic... rozwalisz caly zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy seksu less
Moje kozy z nosa sluza mi jako kule armatnie do procy zrobionej z owlosienia lonowego mojej babci. Z tak przygotowana bronia i osprzetem w postaci granatow z gowna ruszam do parku polowac na wiewiorki ktorymi zaspokajam sie analnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×