Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mm__

Za ciasne prezerwatywy

Polecane posty

Gość mm__

Prezerwatywy sa na mnie za ciasane, nie dosc ze ledwo moge załozyc, to potem mnie cisnie jak jasny gwint. Grubość mojego penisa jest tylko troche ponad norme (niecałe 15cm obwodu, przy sredniej ok. 13 cm). O co chodzi? Każdy tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, to kupcie sobie większy rozmiar! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak większymi ? nie ma XXL i powyżej... trzeba się męczyć normalnymi o rozmiarze ... cholera wie... i nawet ten ktoś co sprzedaje nie zna się... , a ja nie jestem zawodowcem...hi, hi... :):):) chujnia jest z tymi rozmiarami, tak naprawdę to się nie znam, zaraz w szał wpadam i mam dość kondomów... , ale panuję nad sytuacją..., buśki przesyłam... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może spróbujcie zastosować reklamówki z Biedronki lub worki \"mocelastyczne\" Jana Niezbędnego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...niech piguły bierze, no bo jak inaczej, hormony tam są fajne, reguluje wszystko... , pomaga na cycuszki, bóle menstruacyjne, czas przebiegu miesiączki, do dobrego nastroju włącznie... :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to nie ma? Są gumki o rozmiarze XXL i maja szerszy obwód. Wiem co mówie bo mój facet też miał ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze sa xxxl 56mm.tylko trzeba popytac w kioskach albo w marketach ajak nie to przejrzyj katalogi i zamow.osobiscie polecam sexszop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pewnie macie rację... ale ja w sex shopie jestem raz na rok, pokazuję na gadżety śmieszne palcem i mówię ...< chcę, to i tamto i jeszcze to...hi, hi,... , a jak to działa i coś, coś >... no z godzinę gadam o sprzęcie, ale o prezerwatywach nic nie wiem, prawie nic... , bo oczym tu gadać? :):):):) gili, gili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
w geancie sa xxl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniJanina
Moze przestancie zakladac na stopy te gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w aptece
tez są durexy xl-kup w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama Jana
Bo je się z przodu zakłada a nie przez odbyt. Dlatego są dla Was za małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no halo
nie mowcie, ze przy 15 cm obwodu XL nie pasuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsze ze zwykle
gumy maja 17,5 cm dlugosci wiec nie wchodza na calego kutasa:( ale ja problem z gumami mam juz za soba i nie musze ich uzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
a co jesli facetowi prezerwatywa zsuwa sie z czlonka, tzn nawet jak ja sie do konca rozwinie ona i tak sie zsuwa...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż, możliwości są dwie: - należy spowodować powiększenie członka. Jeśli wszelkie stymulacje zawiodą należy spowodować powiększenie jego średnicy. W tym celu połóż członka na twardej, równej powierzchni i uderz klapkiem o spodzie drewnianym... - drugam możliwość. Należy wykonać pętlę z drutu ocunkowanego i kręcić prezerwatywę z człnkiem w środku. Można pomóc sobie w tym celu kombinerkami. Dziękuję państwu za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo.. profesor... Dawno Cię nie czytałam. Twój pomysł uważam za wspaniały. Może wypróbujmy go na Tobie, o ile dzisiaj nie pracujesz i masz troszkę czasu... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pracuję nad problemem za luźnych prezerwatyw. Poszukuję w tym celu ochotników i ich relacji z doświadczeń. Niestety - ani ja, ani żaden z moich dostojnych kolegów nie możemy przeprowadzić stosownych eksperymentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikus25
a czy ktos z was stosował taka sztuczke w celu powiekszenia penisa: przed seksem do prezerwatywy wklada sie piłeczke pingpongowa a natepnie naklada sie nia na penisa. Efekt natychmiatowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupelcwancel
nawet dwie piłeczki tylko musza byc "czeszki" - jakdobijesz to sie nie zginaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhklijlokujhiklo
Trzeba sobie zamówić większy rozmiar. Najlepiej od razu więcej to wychodzi taniej. Ja tak robię i jest już wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwię się wam, chłopy. Ja mam ponad 17cm w obwodzie i lubię jak gumka jest trochę ciaśniejsza. Wtedy "żołnierz" lepiej się napina i dłużej stoi na baczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam durex elite. Ja chodzilem po stronce durexa i szukalem prezerwatyw zanim zaczalem wspolzyc. troche z kompleksu bo mam 17 cm i szukalem mniejszych ale potem okazalo sie ze ciezko zalozyc wiec zaczalem szukac o wiekszej srednicy. W koncu dopasowalem sobie durexy o srednicy 56 mm mam 14 cm w obwodzie mierzac miarka krawiecka miekka zaciskajac ciasno na penisie. Jak narazie raz mi sie zsunela w pozycji od tylu na lezaco jak na poczatku jechalem bez az byla mocno podniecona a potem zalozylem gumke i ona za mocno sciskala uda ale to po dobrych kilkunastu minutach wiec uda byly suche i teraz kontroluje zawsze sytuacje ale jak narazie sie nie powtorzyla mimo ze dalej ma ta tendencje do zaciskania ud:P Raz w nocy jak jechalismy dosc dlugo(z 5 razy uniknalem wytrysku zwalniajac tempo) za dlugo poszlismy spac i rano byla na swoim miejscu jak znowu stanal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawią mnie spostrzeżenia bajkopisarzy wmawiających innym, że prezerwatywy są dla nich za ciasne. Kretynie jeden z drugim do prezerwatywy można wlać 20 litrów wody. Nie ma czegoś takiego jak rozmiar XXL i skończcie te bajki łosie pisać. 15 cm obwodu? Chyba k**wa w nodze, żebyś w rurki się zmieścił pawiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to weź dętke od kamaza ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od napelniania prezerwatyw woda. Albo jestes kobieta co probuje zablysnac albo nastolatkiem co prezerwatywy napelnia woda. Po pierwsze doucz sie co to jest obwod. Po drugie zaczerpnij informacji od doswiadczonych mezczyzn ktorzy Ci powiedza ze jedne gumki lepiej leza niz inne. Roznica jest znaczna i po cos robia prezerwatywy o innych parametrach- min szerokosci nominalnej od 49 do 56 mm w produkcji seryjnej. oraz xl o szerokosci 57 mm. Proponuje kupic Ci prezerwatywy close fit ktore maja 49 mm i np elite o szerokosci 56 mm i porownac sobie je naocznie. Kazdy doswiadczony facet ktory kupywal wiecej niz 1 rodzaj gumek widzi roznice i wie w ktorych sie najlepiej czuje. TO ze gumka sie rozciaga nie znaczy ze nie uciska penisa albo jej zalozenie nie stwarza problemow W mniejsz ubranie tez sie wcisne podobnie jak i wieksze ale ucisk i ciasnota badz tez zbytni luz nie dadza mi poczucia komfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×