Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeeeejjjjjkkkkuu

A cóż złego w seksie przedmałżeńskim?!

Polecane posty

Gość *******************
Wg mnie prawiczek w wieku 25 lat jest smacznym kąskiem do schrupania ;) Moze spotykasz nieodpowiednie kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aarek23
Sex się liczy szczególnie dla mężczyzn. Sądze że 22 letni prawiczek bardzo wiele stracił w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aarek23
Dreamer, Cyba nie napiszesz że 18 letnia dziewczyna ma taką samą potrzebę uprawiania sexu jak chłopak, albo jeszcze wiekszy popęd seksualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy ma taką samą potrzebę i popęd- nigdy nie byłem kobietą więc skąd mam wiedzieć. Może ma, może nie ma. To jeszcze napewno zależy też od konkretnej dziewczyny i konkretnego chłopaka. Ale dla kobiet seks jest również ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie zależy do płci
tylko od osobowości:o Zarówno kobieta jak i mężczyzna mogę się kurwić i być puszczalscy, tylko mężczyźni w tym parszywym społeczeństwie, do rządzenia którym roją sobie prawa, zwykli usprawiedliwiać swoje kurestwo a piętnować kurestwo kobie, czego ty Aarku23 jesteś żywym przykłademt:o To zapewne ze strachu, że jeżeli kobiety będą puszczać się tak samo jak oni, top nie będą mileli nad kim sprawować władzy oraz nikt nie będzie prał im skarpetek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aarek
Jak nie zależy od płci. Kazdy seksuolog odpowie na to pytanie że kobieta osięga szczyt potrzeb seksualnych dopiero przed 40 a chłopak w okresie dojrzewania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek idz się zmasturbuj
i nie pierdol:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
ale wy tu glupoty gadacie i to tak naprawde na rozne tematy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aarek
Sam się nie masturbuje. Znalazlem sobie taką dziewczyne że jak tylko ją poprosze to zrobi mi loda. Szkoda że to nie ja ją rozdziewiczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego, że kobieta ma największe potrzeby seksualne pomiędzy 30 a 40? Przecież to wcale nie znaczy, że dla młodszych seks nie jest ważną sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aarek23
a moja dziewczyna ma na imię Staszek i jest jeszcze nie używaną szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×