Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laura21

bol przy pozycji na jezdzca

Polecane posty

Gość laura21

Niedawno rozpoczelam wspołzycie z moim partnerem. W zasadzie w zadnej pozyucji nie odczuwam dyskomfortu - z wyjatkiem klasycznej pozycji na jezdzca. Gdy probujemy tej pozycji odczuwam dziwny tępy bol w koncowej czesci pochwy - mam wrazenie jakby cos stawialo opor (nie jest to blona dziewicza!). Z czego to wynika? Czyzbym byla jeszcze nierozciagnieta zbytnio, nieprzywyczajona? A moze to on ma zbyt duze przyrodzenie? oczekuje powaznych odpowiedzi i porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze za szybko na takie pozycje? wykochajcie sie najpierw w klasycznej porzadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura21
Klasycnza mam rozumiec, ze ja leze na plecach a on we mnie wchodzi po prostu?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeiouy
tak własnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudzą mnie twoje problemy
:O 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura21
ktos sie wlasnie podszywa..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura2I
przemyślałam gruntownie sprawę i doszłam do wniosku, że najlepsza jest pozycja klęcząca, do siarczystego obciągu z połykiem:classic_cool: p.s.1 uwielbiam mlaskać spocone wory nigeryjskich studentów prawa:classic_cool: p.s.2 nikt się pode mnie nie podszywa, po prostu gadam sama do siebie, bo wy mi nie odpisujecie, wy w dupe jebane.....😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie zalosnych podszywaczy :) na szczescie nick jest juz zarezerwowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otojaaa
moze masz tylozgeicie macicy,wowczas wlasnie w tej pozycji jest odczuwany bol,pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
podpisuję się pod wypowiedzią otojaa. To prawdopodobnie wada budowy, a więc sprawa ginekologiczna. Zgłoś się z tym do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyłozgięcie macicy to nie wada tylko taka uroda, jak zadarty nos, rzeczywiście jak się je ma może boleć w niektórych pozycjach, np. na pieska, musisz poprostu sprawdzić, które pozycje odpowiadają Tobie i te stosować, a o radę ginekologa też warto zapytać i wykluczyć problemy zdrowotne, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otojaaa
tylozgiecia sie nie wyleczy,racja to taka "uroda",nie wada,lekarz nic nie pomoze,moze jedynie potwierdzic ze tak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
to normalne, bo członek wchodzi bardzo głęboko i opiera się o macicę ja też tak mam, to nieprzyjemne uczucie, ale wystarczy troszkę zmienić pozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram popieram
ja mam silne tyłozgięcie i w pozycjach typu: na jeźdźca, misjonarska i podobne, gdzie partner głęboko mnie penetruje odczuwam bol, a raczej skórcze macicy. Z tym da się zyć. A tak w tajemnicy ci zdradzę, że mniej boli po owulacji, bo szyjka macicy zamyka się i unosi wyżej, przez to masz "ięcej miejsca" i wóczas taka pozycja może być nawet przyjemna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×