Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chłopak27

Zmuszają do małżeństwa co zrobić

Polecane posty

Gość dzieciak jesteś a masz poglądy
jak stary dziad :p najpierw daj coś z siebie a potem wymagaj od innych!!!!!!!!! żałosny jesteś i nie pisz nic o moralności bo gówno o niej wiesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljryhif
No iwecie:) Ale fajny topik:D Prowokacja, ale dajmy się ponieść fali słów i podtrzymujmy:) Żenić się powinno wyłącznie z potrzeby serca:) Nie czujesz - nie żeń się. Jeśłi masz wątpliwości, to znaczy, że w głębi duszy uważasz, że stać cie na "lepszą". Więc jeżeli TA WŁAŚCIWA miałaby się zjawić za np. 5 lat, a ty miałbyś już żonę i dziecko - przekichane. Lepiej poczekać na nią jako facet wolny. Inna sprawa, że ona może nigdy się nie pojawić, a ty być może dopiero po latach uświadomisz sobie, że jednak twoja obecna dziewczyna była właśnie Tą:) Co do dziewic - bądźcie poważni:D Jeżeli fajna laska utrzymuje dziewictwo do ślubu, to na pewno nie wyjdzie za mąż za patafiana, który najpierw sobie "poużywa" a później krzyczy o dziewicę:D Ja sama wyszłam za mąż jako dziewica - za prawiczka:D Trzeba się dopasować - to oznacza takze dopasowaną wrażliwość i światopogląd.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dupa blada z tego bedzie
co powinien zrobic? spierdalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ąnulka
Nie chciałabym faceta które nie jest ze mną szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelllla
Byłam z takim tyleże pół roku. Gdy kobieta jest bardziej doświadczona niż mężczyzna to niestety źle to wpływa na związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mala mala
Moja koleżanka wyszła za mąż z aprawiczka, a sama miała już... hm... doświadczenie. NIe ułożyło się im - on niby się pogodził, że nie jest pierwszy, ale później przy byle kłótni potrafił to wykrzyczeć. To tkwiło w nim jak zadra. Rozeszli się. Myślę, że analogicznie będzie w sytuacji odwrotnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby co miał mieć. Błonke między nogami. Jeszcze nas ewolucja w nią nie wyposażyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelllla
Wolałabym doświadczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musi mieć łlonki ale niech
nie wymaga tego od przyszlej żony :p dziecinada! do autorek to debil-super wypowiedź! :D A ty chłopaku27 Jesteś chyba jakimś zakompleksionym chłopaczkiem,który nie może się pogodzic z tym,że dziewczyna inicjację przeżyła z innym. Masz chłopie kompleksy i chcesz się dowartościować przy dziewicy! :o Jesteś widocznie kiepski w łóżku a taka niedoświadczona dziewica miałaby cię za super kochanka :p Zakompleksiony, niedowartościowany chłopczyk :o Ty się lepiej NIGDY nie żeń! zmarnujesz jakiejś życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musi mieć błonki
tak miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieksza
az mnie korci............chlopak 27---pobzykaj sobie na lewo i prawo to moze ci przejdzie,,,,,,,,,,,,ztakimi pogladami wtym wieku --to smierdzi starokawalerstwem,,,,,,,,,,,,to chyba byla jednak twoja pierwsza dziewczyna i dlatego cie meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oon
dziewice może jeszcze znajdziesz, baw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś chłopak tak żałosny że
.............aż mnie rozbawileś! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fduss
Dlaczego żałosny według ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jest EGOISTYCZNYM
dupkiem , który wymaga od partnerki dziewictwa, chociaż sam nie był prawiczkiem jak ją poznał :p po cholerę zawracał jej dupę przez 3 lata? BRAK DZIEWICTWA TO TYLKO WYMÓWKA,ŻEBY SIĘ NIE ŻENIĆ! mógłby wymyśleć coś innego :p tchórz! nie chce sie żenić, niech sięnie żenie(lepiej dla tej dziewczyny!!!!!!!!!) ale niech nie pisze bzdur,że to przez jej brak dziewictwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MokreWory
Co Was z tym dziewictwem porabalo????Jakas licytacja czy co?CO to ma wspolnego z malzenstwem w ogole??..jak czytam to sie skladam ze smiechu, w podstawowkach zon szukajcie, bo w gimanzjach to juz by problem mogl byc, a facetow centrach handlowych na stoisku ze spodniami krokiem do kolan, tylko jak taki maz dom utrzyma..po drodze do szkoly hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica23
Mam 23 lata i jestem dziewica, poprostu się szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×