Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chłopak27

Zmuszają do małżeństwa co zrobić

Polecane posty

Narzucacie temat dziewictwa ale dobrze odpowiem i na to. Cleo może i nie jej wina ale przez to nie jestem aż tak szczęśliwy jak mógłbym być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz być wolny to bądż sam
nie zawracaj dupy żadnej dziewczynie!!!! marnujesz komuś tylko życie! zostań sobie przy mamusi i bądź wolny :p co za dzieciak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam po raz kolejny
ty byłeś prawiczkiem zanim ją poznałeś?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest
życie a nie niebo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ją ta sprawa tez martwi??? jesteście parą 3 lata...zakładając że ona ma też 27 lat, musiała by być 24 letnią dziewicą...gdybyś taką spotkał nie zastanawiałbyś się co z nią jest nie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej byłbym zadowolony. Jednak ona czuje się taką wyzwoloną kobietą i jestem pewien że jest zadowolona z tego że miała innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc doszliśmy do sedna....chyba nie jesteś szczery z tą dziewczyną a to nie przyniesie nic dobrego ani tobie ani jej...wyjaśnij cała sytuację z małżeństwem, powiedz jej czego oczekujesz od życia, dlaczego nie chcesz się żenić itp.... a sprawa się sama rozwiąże.... co do dziewictw...to uważam że to prywatna sprawa dziewczyny...ale fakt że je straciła oraz z iloma facetami spała to nie powód do dumy (do hanby również nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiesz w końcu czy nie
byłeś prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda by było i żony i dzieci
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się samo nie rozwiązuje...... Niech się żeni z tym co straciła cnote i nie wymaga ode mnie. Muszę bardziej jednoznacznie postawić sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdź sobie 15 letnią
dziewicę i żyj na kocią łąpę!!!!! taka ci będzie odpowiadać - intelektem, dojrzałością! I będziesz z siebie dumny,że byłeś jej pierwszym :p A tamtej daj spokój! nie zasługujesz na nią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty sięożeń z tą z którą
staciłeś swoja cnotę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 letnią to nie ale taka 18 letnią to mógłbym znależć. \\Skromnie mówiąć to wyglądam lepiej niż jak miałem 18 czy 20 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 18 nastki wymagasz
dziwictwa? a ty ile miałeś gdy je straciłeś? :p zostaw tą dziewczynę bo nie zaslugujesz na nią :o dzieciak jeszcze jesteś , więc znajdz sobie jakąś smarkulę :o żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
a moze ty jestes gejem i boisz sie zeniaczki bo wtedy to juz bedzie zle spotykac sie z facetami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoiści
może i musisz byc szczęśliwy jak pisze ten PSEUDO FACET ale unieszczęśliwileś inna osobę. Zmarnowałeś jej 3 lata. Jesteś po prostu żałosny. Brak nawet słów :o Wiedziałeś,że nie była dziewicą a byłeś z nią! Teraz masz o to pretensje?????? Jesteś po prostu nieodpowiedzialnym, egoistycznym gówniarzem i po prostu boisz się małżeństwa! Boisz się odpowiedzialniości! Boisz się bycia ojcem ! A ta bujda o jej dziewictwie to tylko wymówka! Jesteś zwykłym tchórzem. Daj tej dziewczynie w końcu spokój i siedź sobie przy mamusi. Będziesz wolny i szczęśliwy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
co za paranoja dziewczyny, poszukajcie sobie takich, którzy sami beda chcieli byc z wami, beda o to zabiegać i cieszyc sie, jak sie zgodzicie na wyjście za nich za mąż; wtedy tylko ma to sens podchody i spiski sprawią, ze kidyś usłyszycie upokarzajace: "sama tego chciałaś" chłopaku 27, wracaj do tej, z którą straciłeś swoje dziewictwo; a poza tym za darmo bym cię nie chciała; lepiej uprzedź uczciwie, ze nie chcesz, powiedz to jasno i wyraźnie i nie rób nic na siłę, bo ty jeszcze bawić sie powinieneś, a nie angazować w poważne sprawy i módl się, żebys zbyt dużo trupów po sobie nie zostawił;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym to ja pozbawił ją cnoty, to napewno miałbym siłę i więcej chęci się z nią żenić. Dlaczego jestem z nią kilka lat Może i jest dobra w łóżku ale to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Autor uparcie nie odpowiada na ponawiane pytanie (kiedy ON stracił cnotę). Najwyraźniej bardzo wcześnie, skoro teraz tak bardzo kwili do dziewictwa... Ma wrażenie, że nawet nie tyle o ślub / nieślub tu chodzi, ile o to właśnie, że się chłopiec nagle ocknął, że "nigdy nie miał dziewicy" i żałuje, że już nigdy takich frykasów nie zasmakuje :o Kochany, jeśli masz 27 lat i się prowadzałeś z dziewczyną przez 3 lata, to ona ma święte prawo oczekiwać, że będziesz się z nią żenić. Więc albo się ożeń, albo daj dziewczynie spokój i znajdź sobie jakąś dziewicę, której odpowiada konkubinat (sic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest rozwiązanie takiego problemu. Powinna zasponsorować Ci dziewice z Ukrainy żebyś mógł sobie rozdziewiczyć. Czytałem że 50000 taka przyjemność kosztuje. Albo powinna od razu oddać Ci pieniądze O BUHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bądż z tą z którą ty cnotę
straciłeś!!!!!!!!!! masz 27 lat a zachowujesz się jakbyś miał 17!!! JESTEŚ NIEDOJRZAŁY WIĘC DAJ TEJ DZIEWCZYNIE SPOKÓJ! Ona chce mieć MĘŻA, DZIECKO a nie ciebie niańczyć :o po cholerę jej zawracasz głowę? znajdż sobie dziewicę i wtedy będziesz z siebie dumny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RER
też facet > i tu akurat masz rację (sponsoring), bo żadna dziewica na Was za darmo nie poleci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że sie zgrywasz
a ten cały topik to prowokacja! marna prowokacja! jesteś tak żałosny,że to nie może być prawda, co tu wypisujesz :p straty moralne???????? dzieciaku ty powinienes zapłącić swojej dziewczynie a nie ona tobie! a życie bez ślubu to moralne? sex bez ślubu moralny ? :D co ty nas dzieciaku moralności uczysz!!!!!!!! :D ale mnie rozbawiłeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi 50000 to chyba w formie żartu(nie ja wymyśliłem). Ale za brak dziewictwo kobieta powinna przyszłemu meżowi płacić(ewidentna strata moralna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkjshashlskf
ZMIEN DZIEWCZYNE !!! Albo postaw jej warunek - albo ja albo slub i tyle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×