Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oleńka23

Najlepszy krem na celulit i wyszczuplajacy. Podzielcie sie doswiadczeniami.

Polecane posty

Gość DONKA111
Siemka dziewczyny mam taki problem od pewnego czasu sie odchudzam a dokladnie jakies z 2 mies waga dosc poszła w dół ( tylko na brzuchu na dole zostala i wisi mi tata flakowata oponka ) jak sie jej pozbyc macie moze jakies sprawdzone kremy i w dosc przystępnej cenie , za info z gory dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
Ja polecam kosmetyki naturalne. Na efekt trzeba poczekac troszkę dłużej, ale za to też dłużej się utrzymują:) Zajrzyjcie sobie na http://www.mydlarnia.info/. Do każdego produktu dołączona jest szczegółowa recenzja, która ułatwia orientację w produktach i ich działaniu:) Polecam szczególnie olej arganowy i maśło shea. bardzo dobrze i przyjemnie pielęgnują nogi - wygładzają i uelastyczniają skórę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie na cellulit najlepszy jest masaż- i to niekoniecznie taki ręczy, świetne są także te elektryczne :) Moja mama ma np taki: http://www.electro.pl/produkt-MPM_PRODUCT_Masazer_do_ciala_MUM_01_2B_NOTATNIK_magnetyczny_GRATIS-110627,190.html Generalnie przy wyborze tego typu rzeczy polecam powyższą stronkę, bo oferują produkty naprawdę dobrej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam ten krem http://suplementydiety.istore.pl/pl,product,386026,krem,antycellulitowy,c,rx,cream.html Często korzystam z produktów CaliVita i jestem z nich zadowolona. Na rynku jest mnóstwo tańszych podróbek, ale zawsze odradzam ich kupowanie - to pieniądze w błoto. Szanujmy się Drogie Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue
Używwałam kremy na cellulit... Nie pomagały. Postanowiłam się odchudzać. Kupiłam tabletki Therma Line II. Po używaniu ich przez miesiąc cellulit prawie zniknął. Mam śladowe ilości. Świetne są. Polecam. Dużo osob pisze o tym, ze redukuja cellulit, generalnie w to nie wierzylam i juz sie z nim ,,zaprzyjaznilam"na zawsze. A tu mile zaskoczenie. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem zdegustowana!
dziewczyny, krem wyszczuplajacy to nie to samo, co krem na celullit (mimo, ze cellulit tez sklada sie z tluszczu) wiec w ogole wiekszosc wypowiedzi jest tu nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa231094
Krem domowy :P Baza kremowa + wybrane oleje (np. macerat z alg, macerat z kasztanowca) + kofeina (7%) + ekstrakt z guarany (4%) albo ekstrakt antycellulitowy (ze "zrób sobie krem) + hydrolat/woda destylowana + co kto uzna za potrzebne ( składniki nawilżające np. kwas hialuronowy i pantenol, olejki eteryczne dla zapachu etc. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia85
a co sadzicie o Perfecta kremach wyszczuplajacych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefanija72
Dziewczyny jak szukacie czegos na cellulit to goraco polecam te dwa produkty: http://bodytemple.pl/index.php?p316 http://bodytemple.pl/index.php?p315 Polecila mi je zaprzyjazniona pani dermatolog. Stosowalam je naprzemiennie raz ten a raz ten.. Efekty mnie naprawde zaskoczyly. Cellulit zostal pokonany. Nareszcie moge patrzyc na swoj brzuch i biodra. W tym sklepie gdzie kupowalam te produkty, polecali mi jeszcze tabletki na cellulit - moze ktos takowe stosowal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka8989
Prawda jest taka, ze żaden krem ani balsam nie odchudzi! Może wygładzić skórę, ujędrnić, ale nie usunie tkanki tłuszczowej! :/ Po prostu trzeba ćwiczyć! A ćwiczenia uzupełnić masażem, żeby skóra nie była zwiotczała! Ja walczę z cellulitem w ten sposób, ze od czasu do czasu biegam, rozciągam się, a po każdym prysznicu, w jeszcze mokrą skórę wmasowuję ziołowy olejek Sanoflore - ma działanie ujędrniające i drenujące. I to daje efekty :) Trzeba się trochę pomęczyć, żeby ładnie wyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurawgarnku
Ja używam formy eveline z serii 3D i są spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubie ten krem, stosuję go często, dodatkowo dorzucam płatki złota ponieważ bardzo fajnie działają na moją delikatną skórę, kupuję je w http://www.edan.krakow.pl/ i wychodzi o wiele taniej niż drogie kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.09.08 Mam i jest super. Nawilża , ujędrnia i rzeczywiscie usuwa cellulit. Tanie nie było oj nie i trochę bolało jak kupowałam :P Jednak teraz widzę różnicę i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vialise jest fajne chociaż polecam stosować codziennie. Bo jeśli bedziecie używały w kratkę to nie zobaczycie efektów. Tak samo jest zresztą równeiż i z dietą i ćwiczeniami Jeśli trzyma się dietę oraz ćwiczy się regularnie to można zobaczyć u siebie dobre efekty. Jeśli nie to cellulit dalej będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gąbka? Co sądzicie o tych gąbkach antycellulitowych? Bo wczoraj była w rossmanie i patrzę sobie, wygląda generalnie jak zwykła gąbka :P Ogólnie to wypowiedziałam wojnę swoim udom.Ćwiczę stosuję eveline ale nie mogę tak do końca napisać,że jestem zadowolona. Chyba machnę sie na coś droższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eveline nie ma dobrego skladu. Ogólnie jest tanie, tak wiec nie ma co na nie narzekać tak do konca, poza tym fajnie pachnie i daje uczucie napięcia ( niektóre dziewczyny ponoić tego nie lubią, ale mi to nie przeszkadza i dla mnie jest to całkiem przyjemne. Jak dla mnie Vialise jest jednak o wiele skuteczniejsze, pomimo wysokiej ceny. Gąbka spoko, stosuję codziennie, jako peeling ( chociaż i tak nie zrezygnowałam z tradycyjnych peelingów - głównie z kawowego). Potem wcieram balsam w uda ;) Jest lepiej chociaż sport również trzeba uprawiać. Ale to pewnie sama wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuryjanaha
Witajcie! Ja stosuje Vialise na cellulit i jest bardzo dobrym kremem. Ekstrakt z bluszcuz, z kasztanowca świetnie działa na moją skórę :) Polecam ten w 100% naturalny krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na mój cellulit smaruję wyżej wspomniane serum Vialise. Ale zaznaczam, że moja walka nie sprowadza się tylko do kremu.. ciężko ćwiczę, żeby wyszczuplić swoje nogi. Krem oczywiście pomaga, bo nawilża i ujędrnia i to trzeba przyznać robi znakomicie. Dobre jest to, że jest pozbawiony chemii... a mało takich kosmetyków w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilakos
Z kremów wyszczuplających dla mnie najlepszy okazał się koncentrat nocny z eveline, ciekawy produkt, wcześnie nie spotkałam się z kosmetykiem antycellulitowym na noc. W sumie to nocą skóra się regeneruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie eksperymentować i próbowałam już kremów z nivea, eveline, vialise, soraya czy loreal. Jak na razie najbardziej przypadł mi krem vialise, spoko ujędrnia i wygładza skóre. Trochę dorgi ale czego się nie robi, żeby byc pięknym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombowa
tulipcia- to tak jak ja, ale w końcu przydałoby się coś skutecznego, powiesz mi gdzie kupie to Vialise?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×