Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce byc mamaaaaa

3 testy ciazowe

Polecane posty

Gość chce byc mamaaaaa

czy to mozliwe zeby test dal zly wynik mimo iz byl robiony 4 dni przed spodziewana @?????zrobilam az 3 testy pierwszy w 6, drudi w 7 dniu po ew zaplodnieniu, a trzeci 4 dni przed @, wszystkie wyniki negatywne czy mozliwe by sie jeszcze nie wykazalo ciazy(jesli by byla?). bardzo chce miec dziecko i dlatego tak szaleje z testami, czekanie na @ to katorga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociamber
Nie chce Cie martwić ale raczej na 99% nie jestes w ciąży.Mnie ciąża od razu wyszła w 6 dniu po zapłodnieniu i wiem że teraz testy są wysoce wiarygodne...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto
aby wynik tedstu byl miarodajny ni emozna go robic wczesniej niz w dniu przewidywanej miesiaczki! a ty piszesz ze robilas 4 dni i wczesniej przed spodziewanym okresem. przeczytaj instrukcje obslugi. jest wyraznie napisane - najwczesnije w dniu spodziewnego okresu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc mamaaaaa
w aptece poprosilam o najczulszy test wykrywajacy ciaze juz 6 dni po zaplodnienium,na opakowaniu pisalo ze mona robic juz 2 -3 dni przed @...czy mozna temu wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooooooooo
2-3 dni, a nie 4! Ja zawsze robiłam w dniu spodziewanej @ lub później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast wydawac tyle pieniedzy na testy sikane, ktore nawet w terminie spodziewanej miesiaczki moga przeklamywac lepiej zrob test z krwi - oznaczenie beta-HCG da Ci 100% pewnosci - dodatni wychodzi od 6 dnia po zaplodnieniu czyli u Ciebie napewno rozsadzi czy jestes w ciazy czy tez nie. Mozna go zrobic w kazdym laboratorium koszt ok.25zlotych, wyniki zazwyczaj w ten sam dzien, nie trzeba byc na czczo. Zycze wysokiego poziomu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam w dwa tyg po i był negatywny, dopiero koło 43 dnia zrobiłam znów i był pozytywny.. u każdej kobiety jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc mamaaaaa
dzieki, dzisiaj powinnam dostac @ wiec czekam...chyba przyjdzie czuje to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak czułam przez tydzień i okazało się że to ciąża, wszystko jest możliwe.. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc mamaaaaa
w pierwszej ciazy tez czulam ze bedzie okres, po tygodniu od terminu @ zrobilam test i byly 2 kreski,teraz jednakze to nie ciaza, pozatym w kazdej ciazy jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc mamaaaaa
moze jednak cuda sie zdazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka72
Może 6 dni po zagnieżdżeniu, a nie zapłodnieniu? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh........
ja tez sie staram poprzednie 2 miesiace wykazaly 1 kreske teraz czekam wczoraj powinnam dostac @ i nic zadnych objawow ale chyba i tak nicx z tego bo mam podwyzszonha prolaktyne czekam i boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×