Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malutka10000

Jak sie ubrac zeby ....

Polecane posty

Gość Malutka10000

Jak sie ubrac zeby nie wygladac na taka szczupla jaka jestem?? Jakie spodniczki?? I cala reszta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka10000
Nio up up up!!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wiesz malutka to zalezyja np mam tylko 156 i waze 44 kilo/ ja ubieram jakies butki na obcasie lub koturnie(tylko nie przesadz mam taka znajoma jeszcze nizsza odemnie ktora cale zycie chodzi w butach na conajmniej 6 cm koturnie, masakra) mi sie podoba jak wygladam w szpilkach mam mala stope wiec buty z dlugimi noskami zawsze ladnie wygladaly na niej. lekko zadlugie dzinsy do takich butow i wygladam na wyzsza. rurki wydluzaja ale rowniez wyszczuplaja ale nieznacznie wiec czesto je kupuje. biodrowki podkreslaja biodra:):) wiec tu rowniez je zawsze wybieram. szersze spodnie sprawiaja ze masz grubsze nogi ale jestes nizsza wiec nie wygladaja korzystnie ale jedne takie mozna miec:). spodnie w kantke tez wydluzaja optycznie nogi. mini jesli nie masz nog jak patykow bedzie dobra tak samo krotkie sopodenki. z wlasnego doswiadczenia wiem ze rybaczki sa zakazane(wygladam w nich jak koszmarnie :P:P a szkoda sa bardzo modne) spodnie do kostki tez sa zle. ja kupilam jakies 2 miesiace temu takie http://www.jeans.krakow.pl/images/oferta_7b.jpg(na tym zdjeciu nie wygladaja rewelacyjnie ale na ciele owszem) http://www.jeans.krakow.pl/ bluzki w poziome pasy tez sa teraz modne a wygladaja swietnie. dekold ludka poszerza ramiona. tak samo duze okragle dekolty.jak kupujesz zakiety nie zwiekszaj na sile ranmion poduszkami jeden taki kupilam zaraz je odprulam. i koniecznie dopasowane ciuchy w luznych sie zgubisz. kurde ale sie rozpisalam chyba to dlatego ze wszystko co kupuje przechodzi taka selekcje:P:Pi juz skracanie zmienjszanie i dopasowywanie mam dokladnie opanowane:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×