Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość aneta1405
Ja kupiłam kolczyk za 19 zl, najzwyklejszy (najlepiej zeby nie wiszący :D ) i igle 2.0 z wenflonem w aptece za 3.50 :D i kumpela mi przebiła :P zagoilo sie po 2 tyg. samo przekłucie nie bolało, tylko przez 2 dni jak siedzialam bolał troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka8502
Aneta, kiedy robiłaś kolczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam sobie kolczyk około miesiaca temu. Prawie nic nie bolało. Nie stosowałam po przekłuciu zadnych masci ani nic takiego. Nie mam zaczerwienienia jak wszyscy tu piszą. Nic mnie nie boli. Dzis byłam na solarium wszytsko jest ok. Nie radziłabym zaklejać plastrem kolczyka bo przez to bedzie sie tylko dłuzej goić. Dziewczyny nie stosujcie bez potrzeby rzadnych maści. Jest to nie potrzebne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam sobie kolczyk około miesiaca temu. Prawie nic nie bolało. Nie stosowałam po przekłuciu zadnych masci ani nic takiego. Nie mam zaczerwienienia jak wszyscy tu piszą. Nic mnie nie boli. Dzis byłam na solarium wszytsko jest ok. Nie radziłabym zaklejać plastrem kolczyka bo przez to bedzie sie tylko dłuzej goić. Dziewczyny nie stosujcie bez potrzeby rzadnych maści. Jest to nie potrzebne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka8502
Zaklejam na noc, bo mnie czasem swędzi jeszcze. A niestety zdarzyło mi się zapomnieć kolczyku i się chciałam podrapać...tak zawadziłam o kolczyk,że aż mi łzy z oczu popłynęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butterfly--
` . Ja Mam Kolczyk Już Od 7 Miesięcy . Przekuwałam Sobie w październiku ponieważ na jesien zimę jest najlepiej robic . nie na wiosnę czy na lato bo nie wiadomo czy Ci się zagoi . ja płaciłam u kosmetyczki 65 zł z kolczykiem . bez znieczulenia troszku bolało przebicie jak i na drugi dzień . Radzę Ci zebyś przebiła pepek u kosmetyczki . ja miałam taką koleżankę która przebiła sobie w toalecie w szkole ; // . nie dośc ze krzywo to ohydnie jej sie goiło . kolczyk po przebiciu zmienic najlepiej po 2 miesiącach . a do gojenia jest TRIBIATIC nie wiem jak to sie pisze ale sie mówi trybiotyk . nie używa Riwanolu . też dobrze goi dziurki ale wokół pępka jest żółty odcien bo tym ; p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubulinka20
hej mija kolejny dzien. kolczyk nie ropieje 3 razy dziennie przymywam go sola fizjologiczna i .. tyle ;) jak ide sie kompac _ robei to w kapieli bablekowej i woda nei siega tak wysoko chodz czsami chlupnie to smaruje tribiotykiem na czas kapieli zeby tam cos nei wpadło potem go zmywam i czyszcze sola fizj. wyglada slicznie :) zero zaczerwienie .. tylko wkurza meni blizna pomiedzy ze wczesneijszego przekłucia ale no coz nic na to nei poradz ;/ :* dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubulinka20
ja raz w nocy sie przebudzialm i zadrapnelma lekko ( zapominiłam o kolczyku ) ale juz meni nei swędzi :) na szczescie prawie wogule :)a jak swedzi staram sie nei myslec o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka8502
W każdym razie naczytałam się tu dużo, panikowałam, a minął tydzień od przebicia pępka i jest ok.Może miałam chwile,że zastanawiałam się, czy to był dobry pomysł, ale na chwile obecną jestem zadowolona z efektu.A co do kąpieli, to nie panikuję.Nie sądzę,żeby woda mi zaszkodziła...A tribiotic odstawiłam. Teraz tylko sól fizjologiczna i nic poza tym.Zobaczę, co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka8502
W każdym razie naczytałam się tu dużo, panikowałam, a minął tydzień od przebicia pępka i jest ok.Może miałam chwile,że zastanawiałam się, czy to był dobry pomysł, ale na chwile obecną jestem zadowolona z efektu.A co do kąpieli, to nie panikuję.Nie sądzę,żeby woda mi zaszkodziła...A tribiotic odstawiłam. Teraz tylko sól fizjologiczna i nic poza tym.Zobaczę, co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werciaaa
Hej!Mam mały problem i chciałabym żeby ktoś mi choć troszkę doradził co zrobić?Mam kolczyk w pępku od około 2 miesięcy.Przemywałam rankę tak,jak zalecił mi facet z studia. piercingu.Jednak od jakiegoś czasu widzę pojawiającą się ropkę w okolicy przekłuć.Raz zrobił mi się bąbelek z ropą w środku więc go przebiłam.I było wszystko ok.Ale czasem po prysznicu( gdy ranka jest mokra) pojawia mi się ropa.W sumie nie za duża kropelka,ale zawsze.No i przy kulce mam zaczerwienienie.Wiem,że ten kolczyk w pępku długo się goi.Ale czy ma ktoś jakąś radę na moją dolegliwość?Czytałam na forum,że jedni radzą używać wody utlenionej..Inni zaś,żeby użyć tribioticu.Proszę o jakąś konkretną radę na maila! :) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werciaaa
Hej!Mam mały problem i chciałabym żeby ktoś mi choć troszkę doradził co zrobić?Mam kolczyk w pępku od około 2 miesięcy.Przemywałam rankę tak,jak zalecił mi facet z studia. piercingu.Jednak od jakiegoś czasu widzę pojawiającą się ropkę w okolicy przekłuć.Raz zrobił mi się bąbelek z ropą w środku więc go przebiłam.I było wszystko ok.Ale czasem po prysznicu( gdy ranka jest mokra) pojawia mi się ropa.W sumie nie za duża kropelka,ale zawsze.No i przy kulce mam zaczerwienienie.Wiem,że ten kolczyk w pępku długo się goi.Ale czy ma ktoś jakąś radę na moją dolegliwość?Czytałam na forum,że jedni radzą używać wody utlenionej..Inni zaś,żeby użyć tribioticu.Proszę o jakąś konkretną radę na maila! :) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werciaaa
Hej.Mam mały problem.Zrobiłam sobie kolczyk w pępku jakieś 2 miesiące temu.Przemywałam go tak,jak zalecił mi facet ze studia.Po jakimś czasie pojawił mi się mały bąbelek,w którym była ropa.Oczywiście przebiłam go.Ale teraz od kilku dni pojawia mi się mała kropelka ropy,po tym jak wezmę prysznic.No i przy kulce mam małe zaczerwienienie.Wiem,że kolczyk w pępku długo się goi.Ale czy ma ktoś jakąś radę dla mnie?Jak sobie z tym poradzić?Proszę o odpowiedzi na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillli
Hej dziewczyny! Niedługo ide zrobić sobie kolczyk proszę doradźcie mi o co mam się spytać kosmetyczki, czy to boli, jaki kolczyk jest najlepszy(tytan, stal hir.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillli
Hej dziewczyny! Niedługo ide zrobić sobie kolczyk proszę doradźcie mi o co mam się spytać kosmetyczki, czy to boli, jaki kolczyk jest najlepszy(tytan, stal hir.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka8502
Lilli specjalistka nie jestem, ale może się przydam. Ja mam kolczyk z tytanu.Podobno jest najlepszy. Również robiłam u kosmetyczki i ładnie jej to wyszło. A jakieś konkretne pytania pewnie wyjdą w trakcie...co do bólu.Jest to rzecz indywidualna, każdy reaguje inaczej. Mnie bolało, ale nie była to tragedia, krew się nawet nie pojawiła. .No i potem należy odpowiednio dbać o pępek i o to, co masz stosować i jak zapytaj najlepiej kosmetyczkę. w razie problemów pisz na forum,a a pewno ktoś odpisze.Mnie dziewczyny pomogły:)Mam kolczyk od tygodnia i już jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeevi90
od wczoraj mam kolczyk. byłam w specjalnym studiu do percingów. samo przekłucie bolało tylko trochę w czasie wbijania rurki a później samego kolczyka. radzę wybrać sie do specjalisty bo tylko on zrobi to dobrze, już nie chodzi o sam ból ale o higienę.Po przekłuciu w ogóle nie poleciała mi krew. zaczerwienienie miałam w okolicy przebicia tylko dlatego,że specjalista mi to musiał odkazić. A tak to w ogóle nie mam żadnej ropy, nic się nie wydziela. nie boli mnie jak narazie. tylko wiadomo,że trzeba udawać. też się bałam, ale zrobiłam to spontanicznie za namową koleżanki i było warto;] teraz tylko jakoś trzeba o tym powiedzieć rodzicom :D pozdrawiam. PS> a tak w ogóle każdy szanujący się profesjonalista prosi o dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka8502
mnie pępek po przebiciu wcale nie bolał.Ból pojawił się a 2 dzień, a zaczerwienienie jeszcze później. W KAŻDYM RAZIE POWODZENIA ŻYCZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA LALA
Po ilu można zmienić kolczyk na nowy? w wtorek miną mi 2 tygodnie od przekłucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA LALA
po ilu można zmienić kolczyk? dodam że drugi też mam z stali chirurgicznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTFuuck
ja zmienilam po miesiacu od przeklucia... ale tak pozno tylko dlatego ze kolczyk ktory po przekluciu mi piercer wsadzil byl starsznie mocno zakrecony i przez jakis czas mialam problemy z odkreceniem kulki hehehe ;d;d;d i pomimo wymiany jak narazie nic mi sie nie paprze a to bd juz z tydzien od wymienienia ;DD ale z natury piercer przy przekluciu mowi zeby przez conajmniej 2 miechy nie wymieniac... ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella D
Chciałabym mieć kolczyk w pępku... choć mam pewne wątpliwości.... Dziewczyny które już sobie zrobiły piszcie do mnie na gg 8304998... mam kilka pytań....Zapraszam. PZdr xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella D
Chciałabym mieć kolczyk w pępku... choć mam pewne wątpliwości.... Dziewczyny które już sobie zrobiły piszcie do mnie na gg 8304998... mam kilka pytań....Zapraszam. PZdr xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia14*****
hello zgubila mi sie kuleczka i musze kupic nowa kolczyk mam prawie od 3 tygodni i nie wiem czy moge wyciagnac na 2 godziny. bo mamy w szkole saune i musimy sciagac prosze o szybkie odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia14*****
hello zgubila mi sie kuleczka i musze kupic nowa kolczyk mam prawie od 3 tygodni i nie wiem czy moge wyciagnac na 2 godziny. bo mamy w szkole saune i musimy sciagac prosze o szybkie odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelaxx
ja mam kolczyk gdzies od 4 miesięcy i nizbyt dobrze mi sie goi... ostatnio zauważyłam że jakby ubyło mi skóry na której jest kolczyk... czasem tez mi ropieje... boje sie ze zostane mi jakas blizna albo cos! prosze was o rade co powinnam zrobić z tym problemem... bedzie mi bardzo milo jak mi ktos poradzi co mam zrobic bo juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy xd
dziewczyny dajcie sobie spokoj z tymi kolczykami w pępku.. ja sobie przebiłam około 7 miesięcy temu... Na początku byłam napalona na niego.. ale pozniej mi przeszło po tym co sie z nim działo.! Przez jakis tydzien nie mogłam spac na brzuchu.. przez miesiąć nie mogłam się schylać, bo bolało.. jak ktos niechcąco mnie uderzył.. Uuuu nieprzyjemnie.!! Jakies laski tu pisały ze po miesiącu zagojone.. wszytsko idealnie xd hehehe ściema! Moze to ładnie wygląda na zewnątrz.. ale nie wiecie co sie dzieje w środku rany. ja właśnie na takich forach czytałam, że juz po miesiącu sie goi i w ogole.. że kolczyka mozna juz zmieniac, to zmieniłam i to był moj błąd.. do teraz mam problemy z tym koczykiem.. od czasu do czasu mi ropieje, a właśnie teraz jeszcze jakies hymm...? chyba poparzenie mam wokól kulki. Masakra... codziennie go przemywam wodą utlenioną a następnie smaruje Tribiotic'iem [taka maść] noo i tak mam problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody kolczyk
Ja zmieniłam kolczyk po 2tygodniach... w pierwszy dzień miałam kolczyk zaczerwieniony...teraz w 5dobie po zmianie wygląda kolczyk idealnie ;) koleżanka pytała mi się co zrobiłam że tak szybko mi się zagoiło... jestem zadowolona i to bardzo :) jak masz kolczyk 3tygodnie i chcesz go ściągnąć to nie polecam... a wodą utlenioną dziurki się nie przemywa... bo wtedy bardziej ropieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody kolczyk
Ja zmieniłam kolczyk po 2tygodniach... w pierwszy dzień miałam kolczyk zaczerwieniony...teraz w 5dobie po zmianie wygląda kolczyk idealnie ;) koleżanka pytała mi się co zrobiłam że tak szybko mi się zagoiło... jestem zadowolona i to bardzo :) jak masz kolczyk 3tygodnie i chcesz go ściągnąć to nie polecam... a wodą utlenioną dziurki się nie przemywa... bo wtedy bardziej ropieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×