Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Mon ;)
Też się nad tym zastanawiam. Mój kolczyk (od przekłucia) ma 10mm także jest jeszcze dłuższy od Twojego. Oczywiście długość pręta zależy od odległości dziury od pępka. Myślę, że skoro masz kolczyk 8mm to lepiej nie kupuj krótszego, bo ciało może być za bardzo ściśnięte co może spowodować tzw. papranie się rany. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Mon:) Przemyśle to. Paprać to mi sie raczej nie bedzie jakbym kupiła krótszy bo od dawna wszystko zagojone:) Aha i chyba jednak mam na 10mm jak Ty, wiec albo taki albo na 8. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon ;)
Nie wiem jak będzie u Ciebie, ale moja siostra kupiła sobie za krótki i to wszystko zaczęło się jej od nowa. Różnie to bywa. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Mam 20 lat i chcę sobie zrobić kolczyka w pępku, lecz jestem ostrożna i najpierw wolałam zasięgnąć rady u specjalisty. A więc: kolczyk goi się 4-5 miesięcy. Przez 3 miesiące trzeba go codziennie przemywać solą fizjologiczną (kosztowne) lub zwykłym szarym mydłem i kompresem gazowym. Nie należy chodzić na solarium, basen, odnowę biologiczną, siłownię, solarium itd. Należy brać szybki, letni prysznic. DZIEWCZYNY!!! Nie róbcie sobie same kolczyków grozi to żółtaczką, która może ujawnić się nawet po 20 latach!!! Nie polecam również kosmetyczek, bo one chcą tylkozarobić, a nie informują Nas o wszystkim!!! Ja po bardzo długim poszukiwaniu znalazłam wykształconego w tym kieruku fachowca, któremu nie zależy tylko na tym żeby zarobić. I niedrogo, bo 79zł. Ja wybieram się do niego w tym tygodniu. Napiszę do Was jak sobie zrobię. Pozdrawiam!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powodzenia Ostrozna20:). Rzeczywiście mało jak na profesjonalistę. Ja w sprawdzonym salonie piercingu zapłaciłam 100zł, ale nie żałuję:)Warto było, bo wszystko fajnie sie zagoiło i jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon ;)
No trzeba wiedzieć gdzie, ja u profesjonalisty zapłaciłam tylko 60zł z kolczykiem i jest bardzo dobrze. Namiary na niego dostałam od siostry, która też jest zadowolona. Trzymam kciuki. Pzdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie:) Jestem już po, zrobiłam sobie kolczyk w nosku i pępku. Jestem bardzo zadowolona. Ból minimalny, jak przy pobieraniu krwi. Kilka sekund i jest po wszystkim:) Odezwę się za jakiś czas. Pozdrawiam i zachęcam!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAjnie:D. Szczerze to dla mnie bylo gorsze badanie krwi xd. Tez polecam, bo kolczyk jest naprawde super:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Agatko super, super:) Nie mogę się nim nacieszyć:) Ja tam pobieranie krwi lubię, hehe:) Jeżeli ktoś by chciał tanio, szybko, profesjonalnie i bezboleśnie polecam salon na Al.Jana Pawła II 45A Lokal 52B. Tanio!!! (przy 2 kolczykach zniżka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon ;)
Ciesze się, że jesteś zadowolona i oby szybko się goiło ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara;d
hej,mam 14 lat i chce se zrobic czy to boli i czy trzeba miec zgode rodzica??;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara;d
i jeszcze prosze dajcie fajne miejsca gdzie mozna przekluc sobie pepek w tychach oswiecimiu albo pszczynie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon ;)
Hey. Ja niestety nie z tych okolic, ale odradzam Ci przekłuwania pępka w tym wieku. Twoje ciało jeszcze się rozwija. Twoja sylwetka nie ukształtowała się dobrze co oznacza, że nie tylko możesz urosnąć ale też przytyć. Trzeba będzie wtedy się natrudzić z kolczykiem a poza tym będzie dużo innych problemów. Pewnie i tak to zrobisz więc powodzenia. Ale i tak nie polecam ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara;d
ja se zrobie ale dopiero jak juz cos to na nastepny rok w ferie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara;d
no i raczej mama mi niepozwoli wiec chce to zrobic pokryjomu a mamie powiem po 16;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon ;)
No w sumie to jest jakieś rozwiązanie, ale żeby przekłuć pępek w studio (bo u kosmetyczki nie polecam) to trzeba przyjść z rodzicem. Zostaje więc tylko przekłucie przez kogoś kto zrobi to pewnie bez większego doświadczenia i w niesterylnych warunkach. Mojej siostrze przekłuła koleżanka i nie skończyło się to najlepiej;/ Moja mama też ie chciała się zgodzić na kolczyk ale się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara;d
myslałam o zgodzie pisemnej i zeby zadzwonili ja bym podała mój nr. komy , a kome dała kolezance która zagrała by moja matke... moze by sie udała bo takie przekrety sie udają byle by głos u koleżanki był dorosły... a kolezance niepowierzyłabym przeklucie bo niechce efektów ubocznych bo sie boje takich zeczy ;/ a czy chca dowód mamy bo moze bym kogos jakos sciagła ze niby to moja mama i wg. a ty w ile lat se zrobiłas??;d pozdro;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon ;)
Myślę, że taki numer nie wyjdzie. Od mojej nie chcieli żadnego dowodu ;p Ja to szczerze przekłułam 1,5 mies temu, mam 16(rocznikiem) ;p ale tez mi odradzali ale jako że jestem uparta to zrobiłam teraz, ale ja już nie urosnę pewnie ;p Chociaż zdarzały się przypadki kiedy trzeba było skracać kolczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara;d
to ja za 2dni 14 ;d ja teraz tak czy siak niemoge se zrobic bo niemam jeszcze...;/;( i moge urosnac wiec musze czekac;/ ale za rok na ferie zrobie niewiem jak ale zrobie w salonie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara;d
no i jeszcze jestem jedynaczka wiec niemam takiego luzu...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara;d
ale ja byłam głupia ja mamie powiedziałam ona nic z tego...;/ ale jeszcze jest tata a on to sie zgodzi czytałam ze starczy tylko zgode pisemna miec i tate namówie on podpisze a mamie nic nie powiemy moze po tym jak zrobie i mi sie juz zagoi;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara;d
to jej powiem;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon ;)
No wiesz, z tą zgodą to różnie bywa... U mnie było na odwrót ;p Myślę, że jeśli udowodnisz, że bardzo Ci na tym zależy i wykażesz się dojrzałością to Twoi rodzice powinni się zgodzić. Chociaż nie jestem pewna bo Ich nie znam ;p A tak wgl to dobra decyzja, żeby zrobić to za rok ;) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara;d
cos mi sie tu zcina;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara;d
napisz mi na gg 20475861 ;d bo nic tu niemoge przeczytac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon ;)
ojoj coś się popsuło i nie widzę wpisów, odpowiem jak się naprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. Bara odradzam Ci ten kolczyk w tym wieku.. Ppieram koleżankę, która myśli tak samo jak ja. Ty jeszcze się rozwijasz, rośniesz więc później ten kolczyk u Ciebie może wyglądać nie ciekawie i będziesz żałowała... Ja mam 20 lati dopiero się zdecydowałam i zrobiłam:) Jesteś jeszcze bardzo młoda, przemyśl to. Pozdrawiam Was wszystkie.. Ps.U mnie jak narazie wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon ;)
To dobrze, że wszystko ok ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też Ci tak radze bara. poczekaj przynajmniej z rok, bo Ty jeszcze rośniesz a to może mieć niegatywny wpływ na gojenie się dziurki. Dużo o tym czytałam przed robieniem kolczyka wiec wiem:) Ostrożna: fajnie ze wszystko sie ładnie goi, oby tak dalej. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusiaaaa
jakim perfumem przemywacie w pępku dziukę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×