Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość mmm ;)
Mam kolczyk od 5 dni ;) przeklowalam u kosmetyczki i nie sadze ze bylo to glupota jak niektorzy twierdza. Glupota byloby przeklowanie samemu lub z pomoca osoby niedoswiadczonej, moga pojawic sie rozne niespodzianki tak jak u mnie - mam twarda skore i igla nie chciala przejsc. Przeklowaly mi dwie panie ktore byly bardzo delikatne. Co prawda bolalo i to bardzo, bo jest to jednak przebicie skory gruba igla, ale wszystko jest to przezycia. Dostalam kilka rad jak pielegnowac pepek mialam przemywac woda utleniona i smarowac mascia tribiotyk jednak zamiast wody utlenionej polecam bardziej octenisept. Po wszystkim leciala krew ale to ustalo po 15 minutach, przemywam to jakies 5x dziennie i jestem przewrazliwiona na tym punkcie. Wyglada ladnie nie wydostaje sie z rany duzo wydzieliny prawie wcale. Boli przy schylaniu ale juz coraz mniej. Ogolnie caly proces jest do zniesienia i nie ma czego sie bac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mmm A więc kochana. Prawdą jest to, że kosmetyczki są kiepskie i nie jedna Ci to powie. Ja robiłam w studio percingu też mam twardą skórę, ale było super (trwało ok.5 sekund), krew nie leciała mi w ogóle, ani żadnej ropki też nie miałam. Woda utleniona jest zabroniona ponieważ wysusza naskórek i tym samym wykrusza się co może spowodować wypadnięciem kolczyka. Nie przemywaj 5 razy dziennie, bo za bardzo przyzwyczaisz tą skórkę i kolczyka. Mnie np.bolało tylko 2 godzinki po przekłóciu. Ja przemywam 3 razy dziennie solą fizjologiczną i świetnie misię to goi. Pielęgnuj tego skarba i aby wszystko było dobrze:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, wodą utlenioną nie można, bo wysusza skórę - zgadzam się z Ostrożną ;] a co do Tribiotiku czy jak to tam, to w studio piercingu i tatuażu nie polecają bo zatyka wyloty kanału, tzn przy tych kulkach od kolczyka. Lepiej jest używać takiego "psikacza" Octenisept? nie pamiętam jak to sie pisze;] Pozdrawiam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoena
oferuje tanie przekłucie 50 pln .kolczyk wlasny trzeba miec .pisac na dzoena1990@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoena
dziewczyny sama sobie zrobiłam kolczyk.mam 21 lat .miałam sterylne w 100 procentach warunki narzędzia.goiło sie 3 dni bo masc za ok.3 pln w aptece kupiłam ;) kolczyk ślicznie wygląda ,bym się tu pochwaliła ale nie można wklejać zdjęć. mieszkam w Warszawie więc osoby chętne mogą się ze mną umówić na terenie Warszawy .dojazd do klienta bądz zapraszam do mnie;) wszelkie pytania dzoena1990@o2.pl .nie ma się czego bać znam metody w któryc boli dosłownie przez chwilę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę w to co piszesz niestety.. Nie możliwe, że kolczyk goi się 3 dni i to na dodatek smarowac maścią..ściema:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoena1990
ja mówię tu o gojeniu że ropa nie cieknie z tego miejscA ;) TO NIE JEST ŚCIEMA .tribiotic jak sobie zaaplikujesz ze 2 tubki to ropa ani nie bedzie ciekla ani krew nie bedzie leciala .;)wolno wiedzieć czy masz jakiś kolczyk inny niz w uszach ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoena1990
a przeczytałam wcześniejsze posty i już wiem że masz;) każda skóra jest inna ja po 3 dniach nawet nie pAMIĘTAŁAM że mam coś w pępku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P;)
Dokladnie! Zgadzam sie z poprzednim postem kolczyk nie sprawial mi zadnego bolu i w ciagu 2 tygodni calkiem sie zagoil! Co do przeklowania samemu... No jestem przeciwna... Ostrozna - kazdemu goi sie inaczej nie koniecznie tak jak tobie to jest indywidualny problem. Kazdego organizm przyjmuje kolczyk inaczej. nie ma zadnego problemu zebys dawala rady na pewno beda dobre, ale chyba troszke jestes za bardzo pewna swoich racji. Nie w kazdej twojej wypowiedzi moge sie zgodzic ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczynki, mam takie pytanie. Przekłułam pępek w studio miesiąc temu. Bolał mnie 2 tyg przy schylaniu. Potem było wszystko ok. Tzn, ładnie się goi, przemywam czym trzeba. Ale wczoraj i dziś boli mnie okropnie. Czy może być to związane z tym, że ciężko przechodzę okres? Pierwszego dnia zwijam się i płaczę z bólu, a dziś jest 1. dzień... Proszę o odpowiedź, bo bardzo mnie to niepokoi. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoena1990
Monika czy coś leci z dziurki lub okolic pępka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoena1990
pyknij zdjęcie i mi na pocztę wyślij dzoena1990@o2.pl to Ci powiem i postaram się pomoc,bardzo cięzko określić jak się tego nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko, może to być spowodowane okresem, ponieważ w tym czasie brzuszek jest troszeczkę twardszy i napięty, musisz to znieść:) A na tą ropkę jest bardzo dobry oscenisept, ja używałam imi bardzo pomógł:) Dzoana..ja tylko piszę co myślę i myślę, że mam rację:) Mnie też po przekłuciu bolało ze 2 godzinki, a potem to już nic i było oki:) Wszystko się ślicznie zagoiło.. No to z czym się u mnie nie zgadzasz??:) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaaxd
hej ; ) ja pamiętam jak tu pisałam. prawie rok temu, no ale niestety nie przebito mi. ; / byłam w 2 salonach i obydwie kosmetyczki powiedziały, że mam za mało skóry i co najmniej rok muszę czekać. no i ide znowu przed wakacjami jakoś i zobaczymy co powiedzą. wydaje mi się, że mam już więcej . ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaaxd
hej ; ) ja pamiętam jak tu pisałam. prawie rok temu, no ale niestety nie przebito mi. ; / byłam w 2 salonach i obydwie kosmetyczki powiedziały, że mam za mało skóry i co najmniej rok muszę czekać. no i ide znowu przed wakacjami jakoś i zobaczymy co powiedzą. wydaje mi się, że mam już więcej . ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniaaaxd Kiniu, kosmetyczkę Ci odradzam naprawdę, lepiej idź do studia percingu. A pozatym kolczyka jest lepiej zrobić teraz niż w wakacje ponieważ w lato jest gorąco, nie będziesz mogła iść na basen ani się poopalać.. Zastanów się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaaxd
wiem wiem z tymi wakacjami nie bardzo, no ale teraz raczej nie będę mogła, chociaż spytam się mamy ; D hehe. no chciałam iść do studia tylko, że u mnie nie ma takiego, więc idę teraz do takiej kosmetyczki, która robiła kolczyki moim koleżanką i wszystko dobrze jest. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaaxd
łoj. idę z mamą jakoś w połowie kwietnia xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P;)
Kosmetyczki nie są takie złe ;) oczywiście w studiu lepiej, ale nie trzeba nastawiać się na najgorsze. Jak kosmetyczka ma doświadczenie to jest ok ;) Tylko nie przemywaj wodą utlenioną! Kosmetyczka może Ci ją polecić, ale nie jest dobra wręcz bardzo szkodzi. Najlepiej Octenisept! Pozdraiwam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoena1990
zabrzmi to nieco kontrowersyjnie i posypie się fala krytyki w stylu "ale Ty głupia jesteś "i tp. ale coż ;p drażnią mnie te komentarz w stylu "nie rób u kosmetyczki !!!!!!!!!" to nie ma znaczenia czy w salonie tatuaży i piercingu czy u kosmetyczki to zależy czy ktoś się zna czy nie. Krytykę odnoszącą się do kosmetyczek piszą osoby z studia tatuaży i piercingu by zniechęcić. Tak naprawdę są potrzebne 3 rzeczy by się udało przekłucie 1.narzędzia w 100 procentach sterylne (w tym kolczyk ze stali) 2.umiejętność szybkiego przekłucia igłą 3.dbanie potem o miejsce także ostrożna 20 nie siej paniki na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoena
Przekłuwano mi pępek w znanym studiu tatuażu i piercingu w Berlinie, a mimo to miałem później wiele problemów. Z miejsca, gdzie włożono kolczyk, ciekła ropa, a ja zwijałem się z bólu - wspomina Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje. - Nie pomagało dezynfekowanie i opatrywanie, rana zagoiła się dopiero po dwóch miesiącach. Podobne problemy miała moja żona, na wszelki wypadek zrezygnowała na czas ciąży z kolczyka w pępku. - Jakiś czas temu zdecydowałem się na umieszczenie kolczyka w sutku. Zabieg wykonał profesjonalista, do którego miałem pełne zaufanie, ale okazało się, że popełnił błąd i źle przebił ciało. Wdała się infekcja i powstał obrzęk. Rana goiła się jeszcze długo po usunięciu kolczyka - mówi Tomek Lipa Lipnicki, wokalista nie istniejącej już grupy rockowej Illusion, kompozytor i autor tekstów. PISZE TO NA POTWIERDZENIE SWOICH SŁÓW WCZEŚNIEJSZYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P;)
Dzoena. Zgadzam sie z toba w zupelnosci. Mialam kolczyk robiony u kosmetyczki i goilo sie bez zadnych zastrzezen w ciagu nie calego tygodnia ;) nic nie bolalo nie wydostawala sie zadna wydzielina. Oczywiscie przeklowanie samo poczulam dosc mocno, ale wszystko jest do przezycia, gorzej cierpie przy miesiaczce ;) ostrzezenia w stylu "nie przeklowajcie u kosmetyczek" nie pomoga. Jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P;)
Mialo byc miesiaca ;) pomylka. Za szybko pisalam heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zrobiłam sobie kolczyk w pępku u kosmetyczki i nic nie bolało ;) wcale nie są takie złe wystarczy, że jest przeszkolona i ma certyfikaty. Tylko jest jedna kuleczka (górna) dosłownie o milimetr krzywa :/ tak mi się wydaje. I nie wiem co zrobić czy wyjąć i przebić jeszcze raz, czy go zostawić bo jak będzie krótszy kolczyk to może tego nie będzie widać?? Proszę o radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz taji efekt kosmetyczki:) Może powinnaś iść do niej i jej to powiedzieć i niech Ci doradzi.. Mojej znajomej też kosmetyczka krzywo przebiła i musiała usunąć kolczyka.. Dzoana każdy ma swoje zdanie, poczytaj tu trochę, a zobaczysz kto ma rację... Piszesz pod dwoma nickami?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×