Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość madziaa.
oo dziekuje bardzo.. :) taa, to taki bombelek jakby. nie wiem, wiec pytam i dziekii za odpowiedz ;] potem napisze jak sie trzymaa. Zaczne od jutra. Pozdrawiamm ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaa.
ja tam sie nie stresuje, tylko pytam.. ;] pisalam juz wczeesniej duzo zanim zrobilam kolczyk i odpowiedz mialam momentalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga 295
Mam kolczyka od 3 miesięcy. Kilka dni temu gdy wyjęłam kolczyka do czyszczenia górna dziurka jakby zarosła się i powstała przezroczysta błona którą przebiłam gdy ponownie zakładałam kolczyka. Od tego czasu górna dziurka strasznie mi sie paskudzi :/ leci z niej limfa a nawet krew :/ Gdy dotykam to trochę boli :/ Kolczyka przemywam solą fizjologiczną i wodą utlenioną. Co jeszcze mogę zrobić aby doprowadzić kolczyka do porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do panny od obcasow bo nie pamietam nicka ;pp .... a czy twoja mama nie ma zadnych butow na obcasie ? jesli ma to wes od niej jakies i polaz po chacie... rozmiar nie jest az tak wazny bo w sumie i tak w nich na miasto nie idziesz :P nauczysz sie chodzic pokazesz mamie ze se radzic i ci kupi ;) a jesli nie kupi to znaczy ze to nie byl powod tylko uwaza cie za zbyt mloda etc. ;]] roznie to z rodzicami bywa... ja wytrzymuje na obcasach caly dzien ale najciekawiej jest kiedy po dluzszym czasie zejde z obcasow na plasko to wtedy sie jakos tak dziwnie chodzi xDD ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
Ja bardzo lubie chodzic w butach na obcasie... oczywiscie takich zeby dało rade ujsc :) nie za duzy obcas czy szpilka a nie nie za mały ;) Pierwszy raz szpilki z takim srednim obcasem miałam w wieku 13 lat :) miałam występ bo do szkoły muzycznej tez chodze wiec wypadało załozyc jakies eleganckie buciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh tez chodze do szkoly muzycznej ;pp z tym ze raczej tam mi sie nie chcialo zakladac obcasow ;DD zwlaszcza ze zwykle jakies wieksze imprezy byly organizowane kiedy zima wiec w obcasach idzie sie tylko zabic po drodze xDD i wlasciwie nie pamietam ile mialam lat kiedy pierwszy raz zalozylam obcasy xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy: Ja pamiętam ;) bo sama miałam tego bąbla :P kinga295: po pierwsze to do czyszczenia nie wyjmujemy kolczyka! polewasz np.solą fizjologiczna(ja jej używałam) i poruszasz kolczyka w górę i w dół..w żadnym wypadku nie wyjmujemy ani nie zmieniamy kolczyka jeżeli dziurka się nie zagoiła jeszcze.. jeżeli chcesz go doprowadzic do porządku to kup Octenisept..jak lepi ropa i krew to naprawde tu octenisept pomoże.. a co do obcasików to ja też lubię chodzic..;) a teraz idę do 3 technikum.. i jak dla mnie to pierwsza klasa to był pikuś(w porównaniu do 2)..tylko taki stres,bo to nowa szkoła itp.ale chwila moment pozna się ludzi z klasy i jest Ok ;) no i szczerze to nie chce mi się jeszcze wracac do szkoły(jak pewnie większości).. no ale cóż.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo martusiaa17 gdzie bylas kiedy Cie nie bylo? :P heh w sumie mnie tez nie bylo tutaj dluuugo. Nie pisalam nic bo czasami nerwowo nie wyrabialam jak czytalam niektóre idiotyzmy tutaj ;P co do obcasów to ja je ubóstwiam... fakt faktem, po calym dniu nogi a raczej stopy bolą, ale nie jest tak zle (w sumie bardziej bola mnie nogi po pracy na płaskich butach, niz normalnie [nie w pracy] na obcasach). Wysokie obcasy nadaja kobiecosci, pewnosci siebie i seksapilu, czasami nawet mozna czuc sie bardziej atrakcyjnym ; ] ajj sliczne sa i lubie w nich chodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
hehe nie ma co pisac ... ja raz przymierzalam kozaki na obcasie na zime to nie za bardzo wole na koturnie przynajmniej tak mi sie wydawalo rok temu nie weim jak teraz :P hehe :):) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veeraa
eeej no własnie.. ja mam problem boo chciałabym na tegoroczną zimo-jesień kupić jakieś kozaki, moooże kowbojki, w zeszłym sezonie kupiłam emu- wyglądają fajosko, tylko chyba chciałabym czasem poważniej wyglądać aaa nie jak dzieciak;] heee.. dają mi 16 jak ja 18 skończyłam!! Litości.. aaa wy jakie buciorki szykujecie, jak na japonesy już za zimno będzie?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olqs12
hey ;d dzieki za przekooonanie. ;) zrobiłam kolczyk 2 dni temu bardzo dobrze się goi jak narazie. ;d uzywam masci tribiotic i przemywam spirytusem spozywczym. najlepiej wyjaławia ;p można także kupic bez recepty płyn do odkarzania ran octenisept jest naprawdę dobry ;d takze poolecam robienie kolczyków x] jesli macie jakies pytania to piszcie 2278338 gg. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiczek
witam. tez mam kolczyka w pępku juz od 3 miesiecy i jadal sie goi . Jezeli jestes troche przysobie to moze ci sie rozszerzyc dolna dziurka. tak jest w moim przypadku :-) mie to akurat nie bolało, poniewaz miałam znieczulenie.Słyszałam ze kolczyk w pępku goi sie do 8 miesiecy wiec licze ze bedzie dobrze. radze smarowac TRIBIOTYKIEM aby nie doszło do infekcji.polecam bo to jest fajna sprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veera i jak sie sprawdzaja te emu ?? Jestem takk na nie \"napalona\' (haha) ze szok.. ale kosztuja ponad 300 zl wiec raczej ich miec nie bede ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veeraa
wiesz coooo.. ja kupiałm sobie w zeszłym sezonie takie "ala" emu, teraz takich podróbek jest tyyyyle że ho ho.. udało mi sie na allegro zanelźć takie które wyglądają identycznie.. Ogółem super sprawa to jest całą zime w nich przechodziłam, tyyyylko one sie wyplatfusowiają;D [moooże to kwestia tego ze to nie orygunalne] ja nie mam niby platfusa aa w tych buciorach wygląda jak bym miała;] haaaa! wejdź sobie na www.deezee.pl tam są i podróbki i oryginalne((; aleee teraz własnie mam dylemat czy kupić sobie oryginalne emu brązowe[mam beżowe] czy kowbojki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veeraa
chyba 69 lub 89..coś takiego.. aleee jak patrzyłam w tym roku to duuuuuuuuuuuuużo tych NIBY emu.. moooże kup sobie na ten sezon te nie oryginalne i zobaczysz czy bedziesz je nosić wogóle.. chyyyyba że tak jak ja napaliłaś sie na nie;D ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no napalilam:P ale mieszkam w malym miasteczku i jak uebirze sie cos odwaznego to potem obrabiaja dupe za plecami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veeraa
aaa taaam kij ich w pupkę! Pooglądaj sobie na deezee i allegro;)) mówie Ci;D Jak ja w nich zaczełam chodzić to wszyscy mnie oblukiwali aa dziewuchy w szkole że w kapciach czy baboszach przyszłam;] aaaaaa po 2 miesiącach same zaczeły w takich przyłazić;D zazdrość poprostu.. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaEwaEwa
Od miesiąca mam kolczyk w nosie, jest to wkręt ze stali chirurgicznej wszytsko zagoiło się itd.. al enie mam pojecia jak odkręcić tego typu kolczyk? ;( nie dam rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko18
hejka wszystkim:-)))kto odwazny z ok Sandomierza i przebije kolczyka w pepku??? lub w jezyku ?w pepku sie nie boje sama ale w jezyku nie potrafie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko18
hejka wszystkim:-))kto odwazny z ok Sandomierza lub Tarnobrzega i mi moglby przebic kolczyka w jezyku lub w pepku? w jezyku nie dalam rady , a w pepku moze dam rade pozdro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
Slonko ty lepiej idz do salonu profesjonalnego. Zbierz odpowiednią ilość kasy i juz. Bedziesz miała pewnosc ze wszystko sterylne i odpowiednie. Nie radze sie bawic w przebijanie samemu ani z mkorzystania z usług kolezanki. Do niczego dobrego nie prowadzi. Boytle... na czym grasz ?? ;> ja na ... hmm... fagocie i pianinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze utalentowane laski :P heh no moim hobby jest malarstwo , a od września będe chodzić na kurs tańca towarzyskiego:) ale nie tam jakieś odjechane tańce bo ja sie do tego nie nadaje tylko takie zwyczajne :P:P:P:P będe miała upięty rok szkolny ale o to chodzi korzystać czas twórczo i interesująco;) pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wyrabiam z muzyczna i zwykla szkola zwykle ale szczegol ;)) jakos se radze xDD o taniec... ja sie do tego raczej nie nadaje xDD [no to powodzonka noo!] ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1384
Hej. Długo mnie tu nie było,ale wracam bo mam problem:/ Mam już kolczyk miesiąc i zrobił mi sie ropniak;(Bardzo bolało... Wycisnęłam sobie ropę i ropniaczke trochę zmalał.Mam go już 5 dzień.Smaruję maścią tranową,bo Tribioticu nie ma w hurtowni:/ Co mam zrobić? Wyjąć kolczyk czy zostawić go i poczekać aż zejdzie??? Proszę pomóżcie mi.. Piszcie na :asia1384@wp.pl. Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy jeśli sfałszuję zgodę (kosmetyczka mi dała taką \"zgodę\" do wypełnienia przez rodzica) to może to wyjść na jaw? Czy kosmetyczka może zadzwonić do rodzica, aby potwierdzić, że zgoda jest prawdziwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zadzwonic i u mnie zadzwonila ;)) z tym ze moja mama na szczescie udala ze ot ym wiedziala i nie robila afery... no.. dopiero w domu [to przy robieniu drugiego kolczyka, bo na pierwszy ogolem sie sama zgodzila xD] zalezy od kosmetyczki... czy jest wscibska etc. Siacha1384 poczekaj jeszcze kilka dni jesli sie nie bedzie robilo gorzej to zostaw kolczyk... pewnie sie z czasem zagoi ;) a jesli bedzie sie gorzej papralo to albo wyjmij i bedziesz miec spokoj albo pojdz gdzies do lekarza czy kogos kto ci przekluwal i niech on to obejrzy i powie czy trzeba koniecznie wyjmowac kolczyk ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris_
Hej ja mam kolczk w pępku od 3 dni.Przekłuci emni ebolała i po też.Kręciło mi się w glowie przez jakies 10 min. po przekłuci.Strupki mi si e zaczeły robić w 2 dniu.Używam maści tribiotic i naprawde pomaga.Teraz mnie nie boli tylko jak sie zachaczę.To na tyle zobacze ile bedzie sie goiła dziurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris_
Hej ja mam kolczk w pępku od 3 dni.Przekłuci emni ebolała i po też.Kręciło mi się w glowie przez jakies 10 min. po przekłuci.Strupki mi si e zaczeły robić w 2 dniu.Używam maści tribiotic i naprawde pomaga.Teraz mnie nie boli tylko jak sie zachaczę.To na tyle zobacze ile bedzie sie goiła dziurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×