Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Ansiel
Ja kolczyk w pęplu zrobiłam sobie chym... jakieś 7 miesięcy temu, jestem bardzo zadowolona chociaż przyznam ze okres gojenia jest strasznie bolesny szczególnie jak się zaczepi o kolczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choco89
ja mam kolczyk juz 5lat i od dwoch dni strrrasznie mnie boli przy jakimkolwiek dotyku, nie wiem co sie dzieje bo nigdy tego nie mialam. miała któras z was podobna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helpppppp
Ja kolczyk w pępku zrobiłam sobie dokładnie 25 lipca. Na początku było ok, ale nie dawno koło kolcczyka wyskoczył mi taki jakby bąbelek i moja dziurka zaczęła coraz bardziej przesuwać do przodu. Bałam się, że wypadnie więc go wyjęłam, bo już naprawdą mało międzykolcem skóry zostało... nie chciałam go wyjjmować! Co to mogłobyć?! Czy to możliwe, że miłam źle wybrany kolczyk i od tego???!! Proszę pomóżcie!!! Mam zamiar zrobić sobbie 2 raz i nie chcę by to się powtórzyło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeklulam sobie jakies 20 minut temu!!! Jestem taka szczesliwa! Nie bolalo, tylko troszke pieklo, ale pani kosmetyczka nie pozwalala mi sie patrzec jak przekluwa, bo wtedy to by zaczelo bolec, bo bym to widziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka x
Ja Też mam takie pytanie.. no bo chciała bym sobie zorbic kolczyka iwgl wiem ,że to boli ze sie zle goi i wgl.. ale martwi mniejeden fakt.. bo rodzice protestuja i nie wiem czy jak sie wyciagnie kolczyka czy to bardzo widac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
no napewno bedzie widac ;/ ehhh duzo osob na problem z rodzicami ... Co do kolczyka to nie boli po prostu takie oklucie ... najbardziej ulzy jak po przebiciu pani zdejmie szczypce ... nie wiem jak w waszym wypadku ale mi wtedy strasznie ulzylo :P heh pozderki ----> for all :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helpppppp
Błagam pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina_deville
helpp - bąbel z ropą? w takim razie miałaś jakąś infekcję od wymiany kolczyka na niesterylny albo z materiału, na który jesteś uczulona, kosmetyków, naderwania, zahaczenia. jak chcesz przebić jeszcze raz to najpierw musisz wyleczyć np. oxycortem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamus jamajka
hello:) zrobilam sobie kolczyk dzisiaj o 16, narazie jest wszystko ok:) ma ktos jakies porady jak to teraz ladnie pielegnowac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PinG-PonG przsadzasz ze sie nie da potajemnie ;pp ja niedlugo ide potajemnie przekluwac jezyk...;p to zalezy od tego jaki salon poprostu... u mnie jest jeden taki ze wystarczy zgoda na kartce \"od rodzicow\" [zwyklej kartce z zeszytu czy cos] i ci koles przekluje ... i przy okazji taniej jest ;DD takze zalezy od salonu .... ogolem u mnie w wielu salonach nie trzeba isc z rodzicami... wystarczy zgoda z tym ze zwykle musi byc taka od nich tzw. umowa ... ;]]]z tym ze jesli ktos ostro wyglada jak dziecko to moga sie troche czepiac... ale jesli wygladasz dosc dojrzale to beda mieli gdzies czy to podrobione czy nie xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka6006
julia015 w jakim mieście mieszkasz że tak jest u mnie musi przy tym byc osoba pełnoletnia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
eee wczoraj ... po poludniu leciala mi z dolnej dziorki krew z lifma ... ble obrzydliwe ... tylko dlaczego ??? czekam na odp. z gory dzieki :P pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY CHYBA WYKITUJE !! JEST TUTAJ MULTUM INFORMACJI NA WSZYSTKIE TEMATY O KTÓRYCH TERAZ PISZECIE.. ZAJRZYJCIE DO WSTECZNYCH STRON A SIE WSZYSTKIEGO DOWIECIE. SŁYNNY BĄBELEK, LIMFA, KREW Z LIMFA.. TO WSZYSTKIE TEMATY KTÓRE JUŻ TUTAJ SIE POJAWIŁY !! PO CO MAMY POWTARZAĆ ? ZAJRZYJCIE DO WCZEŚNIEJSZYCH STRON A WSZYSTKIEGO SIE DOWIECIE. Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ring
Hej. Mój pępek też w nie najlepszej formie ;/ Wkurza mnie to bo na początku było super i myślałam 'co za pierdoły tu piszą' ale po ponad 3 miesiącach się doczekałam.. 3mam kciuki za Wasze pępki i nabieram cierpliwości do mojego! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PinG-PonG a tobie chcialoby sie przegladac 256 stron zeby znalesc jakas informacje i wsyztsko czytac po kolei etc. ? duzo latwiej jest zapytac i poczekac na odpowiedz ... co do problemu andzi pp to moim zdaniem to jest normalne gdyz twoj pepek wciaz sie jeszcze goi wiec ma prawo sie troche babrac ;]] wiec sie nie martw i porostu codziennie czyms to przemywaj czy smaruj [nie wiem jak dotychczas dbalas o pepek ;p] z tego co wiem to pepek moze i po 10 latach sie zaczac babrac ... moja siostra ma kolczyk jakies 7 lat i ostatnio cos zaczelo sie psocic... ale przemywala i jest ok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kolczyk w pepku jest troszke krzywo. Czy to znaczy ze nie da sie tak zupelnie prosto przebic czy mi zle przebila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziiakxd
mam kolczyk od około 2 miesięcy. Do tej pory goił się dobrze. Ale dzisiaj zaczęła mi z niego lecieć krew i to dość w sporych ilościach, ale mnie nie boli. Czy to może być jakiś zły znak? proszę o pomooc! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdŹź
kociara - jeśli masz go krzywo to prawdopodobniej masz go krzywo przebitego . Ale może Ci się też tak wydawać, bo Twój pępek na pewno jest leciutko opuchnięty i opuchlizna może zaczynać schodzić nierównomiernie, i dlatego tak może Ci się zdawać. Ja tak własnie miałam ! ;]] Ale teraz jest już okej ^^ Pzdr. 4 aLL ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzam.... moze byc kilka strona lbo kilkanascie albo nawte i wiecej... mi tez by sie nie chcialo zapieprac i szukac... wolalabym zadac pytanie i poczekac az ktos odpowie ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ring
Kociara1993 ile masz już czasu kolczyka? AdŹź ma rację, gdyż może być to przyczyną opuchlizny. Ja też tak mam - po przebiciu był normalnie, prosto. Jak zaczęło po 2 miesącach mi się paprać i ropieć to mam krzywo. Myślę, że jak się zagoi i zniknie stan zapalny to będzie normalnie jak na początku. Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ring
Kociara1993 ile masz już czasu kolczyka? AdŹź ma rację, gdyż może być to przyczyną opuchlizny. Ja też tak mam - po przebiciu był normalnie, prosto. Jak zaczęło po 2 miesącach mi się paprać i ropieć to mam krzywo. Myślę, że jak się zagoi i zniknie stan zapalny to będzie normalnie jak na początku. Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ring
Kociara1993 ile masz już czasu kolczyka? AdŹź ma rację, gdyż może być to przyczyną opuchlizny. Ja też tak mam - po przebiciu był normalnie, prosto. Jak zaczęło po 2 miesącach mi się paprać i ropieć to mam krzywo. Myślę, że jak się zagoi i zniknie stan zapalny to będzie normalnie jak na początku. Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
boytle : ale ty spokojna ... dzieki :):) mi sie nie chce przegladac 200 stron zeby znalezc odpowiedz na pytanie ... a po to jest forum zeby pytac ... ten kto nie chce odpowiadac na pytania inni na 100% odpowiedza :DD pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
ejjj dokoncze ... ten kto nie chce odpowiadac na pytanie niech nie odpowiada inni na 100 % odpowiedza ... teraz dobrze :P pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziullek.
Cześć dziewczyny. ;) W końcu pezbiłam sobie ten pępek. Wczoraj . 19.09 ;) Jestem zadowolona. Nie jest czerwony, narazie nie ropieje ani nic. Chciałam zapytać czy można przemywać spirytusem salicytowym? Czy lepiej zwykłą wodą utlenioną? Bo słyszałam też że nie można polewać niczym na dziurkę tylko wacikiem lub patyczkiem kosmetycznym. Czy to prawda? Z góry dzięki. :) Pozdrówka. ;*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski długo mnie tu nie było ;P:P:P co tam u was ???:D u mnie zapieprz masakrycznie ;/ chora jestem a w szkole żyć nie dają hehe ;p żyć sie odechciewa przy takiej pogodzie ;] jak tam wasze pępusie ??? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziullek. to zalezy .... ja używałam wody utlenionej i soli fizjol. i jest gites spirytusu radze nie używać ...;] ale wiesz pierdolenie o szopenie, zależy co na ciebie bedzie dzialało więc próbuj a sie przekonasz ;] pzdr !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieskaaaaa
Co za żenada. Raz ze przebijanie pępka - po cholere ? Nie służy to niczemu a w 87% jest to oznaką głupoty i zachcianki. Nie odzwierciedla niczego i nie słuzy niczemu. Dwa że nie dowiadujecie się jakie może być ryzyko - wszelkie za i przeciw. Czy jestescie uczulone, jak prawidłowo dbać. Po trzecie krew z ropą - jest zazwyczaj oznaką stanu zapalnego - więc się kłania higiena - woda utleniona, opatrunek z gazy i lepszej jakości kolczyk na przyszłość. Po czwarte - ile Wy macie lat ? MASAKRAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieskaaaaa ile mam lat ? 16 a bo co ? to ze tobie sie to nie podoba nie znaczy ze innym tez sie nie podoba... ja kolczyk zrobilam dla siebie [nie dla ciebie!!!] ... czemu cie tak to boli? jesli to glupota to moja wlasna a tobie nic do tego... Laryss milo znow cie tu widziec xD ja tez sotatnio chorowalam i mialam niezly zapieprz w szkole xDD i sie z toba zgadzam... to ze komus od wody utl. ie pieprzy nie znaczy ze u wszytskich tak jet ... kazdy jest indywidualny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×