Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Martyssska__x3
Ja już dzisiaj smarowałam tą maścią. Można ją używać tylko 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1366
Według mnie kolczyk zrobiony pod koniec wakacji to dobry pomysl chociaz w jesien zrobiony jeszcze lepszy , wtedy skora nie ma kontaktu z woda np. jak wakacje w przypadku kapieli w morzu czy w jeziorach ,bo moze wtedy dojsc do zakazenia, wiec nie radze. Ja mam 16 lat i zrobilam sobie kolczyka sama z 1 do 2 tygodni temu . Wenflon kupilam w aptece , troszke bolalo ale to podczas wkladania juz kolczyka. Wydaje mi sie ze pomysl na zrobienie sobie samemu kolczyka nie jest wcale zly, jesli tylko sie bedzie pamietalo o tym aby dobrzesie do tego zabiegu przygotowac:odkazic bardzo dobrze skore wenflon no i kolczyka, jesli o tym wszystkim nie zapomnisz to nie ma zadnego prawdopodobienstwa na wdanie sie zadnej bakteri, a jesli masz ochote zrobic kolczyka w studiu to nie u zannych kosmetyczke w salonie bo one tak naprawde sie na tym w ogole nie znaja tylko w studiu peercingu tam zrobia ci to profesjonalisci. Kolczyka najlepiej przemywac smirytusem , nie zadna woda utleniona bo ona powoduje ze dziurka sie zarast, a nie o to w tym wszystkim chodzi.Kup sobie w aptece Tribiotic - masc ktora sie smaruje rany kosztuje okolo 1.30 zł. jedna saszetke wystarczy na okolo 7 smarowan, jest bardzo dobra smaruj pepek nia 3 razy w ciagu dnia preze kazdym smarowaniem odkaz pepek wspomnianym wczesniej spirytusem. Ja sie do do tych zalecen stosowalam i juz po poltora tygodnia pepek przestal mnie bolec a po ranie nie ma juz prawie sladu oprocz malutkiego zaczerwienienia ktore juz powoli znika.Nie mialam zadnych problemow z krwawieniem czy tez jakimis innymi wydzielinami.Jestem zadowolona z tego ze sama sobie go zrobilam i nie uwazam sie za jakas pusta idiotke bo zrobilam go sama w domu . byłam w pelni swiadoma tego co robie i o wszystko zadbalam, wydaje mi sie ze zrobilam to lepiej niz niektore z kosmetyczek, ktore czasami pieprz* robote. Pozdrowienia dla wszystkich wykolczykowanych:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nco sadzic o tym
Ja tez mam kolczyk w pepku juz od roku i wlasnie zrobilam go w srodku lata i uwazam, ze to najlepsza pora. Wtedy nie trzeba zakrywac niczym pepka i rana lepiej sie goi gdy jest odslonieta. Mi sie troche babrala wiec pojechalam nad morze sie wykapac i musze przyznac, ze slonce plus powietrze i slona morska woda zdzialaly cuda i po tygodniu tej kuracji rana byla zagojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nco sadzic o tym
mi wlasnie na nie gojaca sie rane pomoglo slonce, swieze powietrze (odsloniety brzuch) plus morska woda. zrobilam kolczyk w srodku lata i zadne mascie ani spraye nie pomagaly, a kuracja morska pomogla od razu, po tygodniu wakacji ranka byla zagojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nco sadzic o tym
mi wlasnie na nie gojaca sie rane pomoglo slonce, swieze powietrze (odsloniety brzuch) plus morska woda. zrobilam kolczyk w srodku lata i zadne mascie ani spraye nie pomagaly, a kuracja morska pomogla od razu, po tygodniu wakacji ranka byla zagojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nco sadzic o tym
mi wlasnie na nie gojaca sie rane pomoglo slonce, swieze powietrze (odsloniety brzuch) plus morska woda. zrobilam kolczyk w srodku lata i zadne mascie ani spraye nie pomagaly, a kuracja morska pomogla od razu, po tygodniu wakacji ranka byla zagojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nco sadzic o tym
mi wlasnie na nie gojaca sie rane pomoglo slonce, swieze powietrze (odsloniety brzuch) plus morska woda. zrobilam kolczyk w srodku lata i zadne mascie ani spraye nie pomagaly, a kuracja morska pomogla od razu, po tygodniu wakacji ranka byla zagojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam pol roku temu nic prawie nie bolalo zagoil sie szybko w nosie tez mam troszke blalo ale spoko jak robilam w jezyku no bol byl ale znosny no ale nastepne 2 tygodnie byla masakra bolalo szczypalo a po tem pikus ale musialam go wyjac bo mam teraz aparat na zebach i mi bardzo przeszkadzal wracajac jeszcze do pepka to zlezy chyba od osoby bo ja mialam szczescie i zagoil sie szybko i bez bolu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekułam pepek 3 dni temu i wcale nie bolało! balam sie bardzo ale zarezykowałam chcesz byc piekna musisz pocierpiec! smaruje mascia TRiBIOTic i przemywam woda utleniona goi sied nawet dobrze bolalo przez jeden moze dwa dni bo bylo swieze przekłucie polecam kazdej dziewczynie bo super wyglada :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaJeBiSsTaDDDD
sorry bardzo...moja kol robIa sobie kolczyka w pempku i placila 40zl...a ja zrobilam sobie sama na poczatku wakcji i jest pieknie...i prawie nie bolalo:D...i kazdy sobie robi jak mu sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDDDPP
ja sobie zrobilam kolczyka w pempku na poczatku wakacja...sama...bylo ciemno bo w namiocie ale prawie nie bolalo...a kolczyk siedzi i wyglada zajebiscie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDDDPP
mam pyt. czy to prawda ze kolczyk w pempku szkodzi ciazy???? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDDDPP
mam pyt. czy to prawda ze kolczyk w pempku szkodzi ciazy???? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre wypowiedzi mnie załamały :| ja przekłówałam pępek ponad 2,5 roku temu. ani raz nie mialam z nim jakiś problemów. ( na marginesie przebijała mi go koleżanka, która miała iść na kurs piercingu w domu ) przemywałam kolczyka pare razy dzienie spirytusem salicynowym, i używałam maści tribiotyk. uważam, że robie kolczyków na lato jest beznadziejne. nie można zaraz po przekłóciu połóżyć sie na słonce i opalac, ponieważ jest za gorąco , a rana sie goi ! w okresie zimowym jest lepsza pora, wiecej ubrać, kolczyk nie jest narażony na żadne przykre wypadki. poza tym po przekłóciu nie można kąpać się w zbyt gorącej wodzie (najlepiej robićto w letniej ), nie można chodzić na solarium. Kolczyk nie może być za krótki, ponieważ kiedy pępek puchnie musi być odrobine miejsca żeby mógł się normalnie goić. Ja jak przebijałam, nie odczuwałam żadnego bólu, wręcz przeciwnie. Wyda się to troche dziwne ale ja sie śmiałam z tego, ale to kwestia indywidualna. Nie jedna osoba która przebijała, mówiła,. ze to tak naprawde tylko nerwy, a nie ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre wypowiedzi mnie załamały :| ja przekłówałam pępek ponad 2,5 roku temu. ani raz nie mialam z nim jakiś problemów. ( na marginesie przebijała mi go koleżanka, która miała iść na kurs piercingu w domu ) przemywałam kolczyka pare razy dzienie spirytusem salicynowym, i używałam maści tribiotyk. uważam, że robie kolczyków na lato jest beznadziejne. nie można zaraz po przekłóciu połóżyć sie na słonce i opalac, ponieważ jest za gorąco , a rana sie goi ! w okresie zimowym jest lepsza pora, wiecej ubrać, kolczyk nie jest narażony na żadne przykre wypadki. poza tym po przekłóciu nie można kąpać się w zbyt gorącej wodzie (najlepiej robićto w letniej ), nie można chodzić na solarium. Kolczyk nie może być za krótki, ponieważ kiedy pępek puchnie musi być odrobine miejsca żeby mógł się normalnie goić. Ja jak przebijałam, nie odczuwałam żadnego bólu, wręcz przeciwnie. Wyda się to troche dziwne ale ja sie śmiałam z tego, ale to kwestia indywidualna. Nie jedna osoba która przebijała, mówiła,. ze to tak naprawde tylko nerwy, a nie ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre wypowiedzi mnie załamały :| ja przekłówałam pępek ponad 2,5 roku temu. ani raz nie mialam z nim jakiś problemów. ( na marginesie przebijała mi go koleżanka, która miała iść na kurs piercingu w domu ) przemywałam kolczyka pare razy dzienie spirytusem salicynowym, i używałam maści tribiotyk. uważam, że robie kolczyków na lato jest beznadziejne. nie można zaraz po przekłóciu połóżyć sie na słonce i opalac, ponieważ jest za gorąco , a rana sie goi ! w okresie zimowym jest lepsza pora, wiecej ubrać, kolczyk nie jest narażony na żadne przykre wypadki. poza tym po przekłóciu nie można kąpać się w zbyt gorącej wodzie (najlepiej robićto w letniej ), nie można chodzić na solarium. Kolczyk nie może być za krótki, ponieważ kiedy pępek puchnie musi być odrobine miejsca żeby mógł się normalnie goić. Ja jak przebijałam, nie odczuwałam żadnego bólu, wręcz przeciwnie. Wyda się to troche dziwne ale ja sie śmiałam z tego, ale to kwestia indywidualna. Nie jedna osoba która przebijała, mówiła,. ze to tak naprawde tylko nerwy, a nie ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beksa1990
bardzo podobają ni się kolczyki w pępkach onnych dziewczyn i w związku z typ postanowiłam umuwić się z kosnetyczką na ten piątek i mam zamiar to zrobić. ale przeczytałam tu na forum komentarze od was i mam dylemat: zrobić to czy nie? help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksanka294
sluchaj pewnie że warto sobie zrobic boli boli to przestanie ale za to bedzie fajnie wygladalo :) ale oczywiście decyzja nalezy tylko iwylacznie od ciebie:P ale ja namawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksanka294
sluchaj pewnie że warto sobie zrobic boli boli to przestanie ale za to bedzie fajnie wygladalo :) ale oczywiście decyzja nalezy tylko iwylacznie od ciebie:P ale ja namawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkkkkaaaa
hej ja juz mam kolczyk w pempku 2 miesiace i mi sie super zagoil jak rzeczytalam te wypowiedzi wasze to pomyslalam ze mowicie pawde i poszlam przebis sobie to naprawde nic nie boli bo ten koles co przebija kolczyk smaruje takim czyms dziwnym i to trwa nie dlugo mowie terz o przebijaniu ja wlsnie jutro ide na zmiane kolczyka w pempku.Naprawde to nic nie boli nie podejmuj pochopnych dezyzji bo nie ktorzy maja delikatana skore a nie ktorzy maja dobra nie ktorym sie goi dlugo a nie ktorym bardzo krotko.Mam dla was rade jak sie bojicie isc przebic tego kolczyk a bardzo chcecie to wczasie przebijania sluchajcie muzyki w uszach i to bedziesz was relaksowac ja tak zrobilam i mi pomoglo bardzo duzo osob tak robi. Pozdrawiam Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkkkkaaaa
Aukcje wymagające wyboru (koloru, rozmiaru, rodzaju) należy koniecznie potwierdzić mailem - w przypadku braku informacji mailowej o dokonanym wyborze w ciągu 1 godziny od zakupu wybór należy do nas. Towar można także odebrać także osobiście w naszej firmie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Na wszystkie urządzenia mechaniczne udzielamy rocznej pisemnej gwarancji. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na życzenie kupującego wystawiamy faktury Vat - dane do faktury nalezy podać mailem niezwłocznie dokonaniu zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkkkkaaaa
Aukcje wymagające wyboru (koloru, rozmiaru, rodzaju) należy koniecznie potwierdzić mailem - w przypadku braku informacji mailowej o dokonanym wyborze w ciągu 1 godziny od zakupu wybór należy do nas. Towar można także odebrać także osobiście w naszej firmie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Na wszystkie urządzenia mechaniczne udzielamy rocznej pisemnej gwarancji. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na życzenie kupującego wystawiamy faktury Vat - dane do faktury nalezy podać mailem niezwłocznie dokonaniu zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejkuu kupe czasu mnie nie było tutaj wszystko przez brak czasu :D szkoła dom obowiązki :D hehe no ja mam juz 5 miesiąc kolczyka :] jest coraz lepiej :D pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikotyna1934
Hejka dziewczyny!! mam zamiar zrobić sobie dziurke w pępku ale mam problem ...... nie jestem płaska jak inne dzieczyny ktore mają kolczyka tylko mam troche brzuszka :/ i zastanawiam sie czy to bedzie dobrze wyglądało ?????? plis pomozcie !!! odpiszcie na moja poczte: wera6591@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikotyna1934
Hejka dziewczyny!! mam zamiar zrobić sobie dziurke w pępku ale mam problem ...... nie jestem płaska jak inne dzieczyny ktore mają kolczyka tylko mam troche brzuszka :/ i zastanawiam sie czy to bedzie dobrze wyglądało ?????? plis pomozcie !!! odpiszcie na moja poczte: wera6591@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek*
hej! mam pytnko, mam 13lat i chce miec kolczykw pepku. Moja kolezanka zrobila sobie sama w domu. Przelukwala kolczykiem do ucha, po kilo dniach wlozyla sobie leczniczyi znou po chyba 2 dniach taki do pepka. Wyglada superrrr... Ja juz predzej myslalam o kolczyku. Jej sie nie babrze narazie. I nie wiem co mam zrobic zastaniawialm sie czy moze ona mi nie zrobi czy leiej isc do profesjonalnego zakładu...?? Rodzicie sie zgodzili ale dopiero w kwietniu bo mama mowi ze lepiej przed latem bonie przeba sie grubo ubieraz i jest miejsza mozliwosc zachadzenia. Jednak ja wolałabym szybciej. Strasznie boje sie igły. Tydzien temy byly szczepienia w szkole to tak sie balam ze prawdzie zasłabłam :(:/. Co o tym sądzicie? czekam na odpowiesz. Pozderki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek*
hej! mam pytnko, mam 13lat i chce miec kolczykw pepku. Moja kolezanka zrobila sobie sama w domu. Przelukwala kolczykiem do ucha, po kilo dniach wlozyla sobie leczniczyi znou po chyba 2 dniach taki do pepka. Wyglada superrrr... Ja juz predzej myslalam o kolczyku. Jej sie nie babrze narazie. I nie wiem co mam zrobic zastaniawialm sie czy moze ona mi nie zrobi czy leiej isc do profesjonalnego zakładu...?? Rodzicie sie zgodzili ale dopiero w kwietniu bo mama mowi ze lepiej przed latem bonie przeba sie grubo ubieraz i jest miejsza mozliwosc zachadzenia. Jednak ja wolałabym szybciej. Strasznie boje sie igły. Tydzien temy byly szczepienia w szkole to tak sie balam ze prawdzie zasłabłam :(:/. Co o tym sądzicie? czekam na odpowiesz. Pozderki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania pp
oooo ja cie !!!! ale mnie dlugo nie bylo na tym foru .... duzo zaleglosci ... hehe kwiatuszek ... ja tez mam 13 lat i mam kolczyka w pepku ... :):) ja juz mam ponad 4 miesiace :):) juz mi sie wygoil ... zadna lifma juz mi nie leci zadnych strupkow ... czysto :):) pozderki -----------> 4 ALL xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelixikP
Ja mam 13 latek;p Kolczyka w pępku zamierzam sobie zrobić na 14 urodzinki (w sierpniu...), obecnie posiadam mojego kochanego, ale bolącego Helix'a. Mam go od czerwca a nadal się paprze i krwawi. Nie dbałam o niego i teraz żałuję. Dziś kupiłam maść Tribiotic i zobaczymy czy pomoże...Po przygodach z tym kolczykiem trochę boję się kolczyka w brzuszku, ale zajebiście wygląda i mnie to rajcuje:P Jak ktoś pomoże z Helix'em (ma jakieś rady) to bd b.wdzięczna...Buśki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelixikP
Ja mam 13 latek;p Kolczyka w pępku zamierzam sobie zrobić na 14 urodzinki (w sierpniu...), obecnie posiadam mojego kochanego, ale bolącego Helix'a. Mam go od czerwca a nadal się paprze i krwawi. Nie dbałam o niego i teraz żałuję. Dziś kupiłam maść Tribiotic i zobaczymy czy pomoże...Po przygodach z tym kolczykiem trochę boję się kolczyka w brzuszku, ale zajebiście wygląda i mnie to rajcuje:P Jak ktoś pomoże z Helix'em (ma jakieś rady) to bd b.wdzięczna...Buśki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×