Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość **chlopak

Styl ubierania kobiet

Polecane posty

Gość **chlopak

Dzisiaj widziałem młodą kobietę której wyraznie przebijały przez bluzkę sutki na piersiach.Dziewczyny czy wy ubieracie się tak celowo aby w ten sposób przyciągnąć na siebie wzrok mężczyzn?. Czy może jest inny powód?mnie osobiście nie podoba się taki widok.Nie wiem jak innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaasne
i to pisał niby chłopak.... hehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to obrzydza, nie chciałabym zeby mi sutki przebijały przez bluzke,a ostatnio na aalegro znalazłam takie silikonowe \"coś tam bra\" nie pamietam jak sie nazywały...chyba secret bra... no i w kazdym razie te secret bra miało sutki!!! :) przeciez pokazywanie sytków przez bluzke to taka tandeta,a tu jeszcze coś takiego proponuja..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latem często noszę bluzkę bez stanika więc jak wiatr zawieje i przejdą mnie dreszcze to logiczne że odznaczają mi się sutki:) a jak komuś sie nie podoba to, to niech nie patrzy:) i po problemie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **chlopak
Druga wypowiedz " **chlopak " nie jest mojego autorstwa.Ktoś inny podpisał się moim psełdonimem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech mi sie to nie podoba..:O szczegolnie u dorastających dziewczynek :O rzygac mi sie wtedy chce jjak takie lolitki widze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech mi sie to nie podoba..:O szczegolnie u dorastających dziewczynek :O rzygac mi sie wtedy chce jjak takie lolitki widze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibliotekarka82
zdecydowanie celowo! To swego rodzaju ekshibicjonizm- chcemy się pokazywac ale nie koniecznie umawiac i pieprzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyglada dosc smiesznie jak kobiecie \"przebijają\" sutki przez bluzke:) hehe dla mnie dopuszczalne to jest tylko i wylacznie jak jestem w stroju kompielowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fak
ojejku ludzie przestancie karmic tego zboczenca, jedzie ręką teraz aż piszczy czytając o waszych sterczących sutach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **chlopak
Takie są właśnie wady czatu.Uczciwi ludzie nie znajdują tutaj miejsca ponieważ tacy jak FAK psują smak wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj w tancu z gwiazdami
Skrzynecka miala ładną suknię i była bez biustonosza. Podczas jednego wejscia sterczaly jej sutki: nie moglam na niczym innym skupic uwagi :) podczas nastepnego wszystko bylo juz ok (czyli nic nie rozpraszalo). Więc: mi osobiscie sie to tez ne podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle
na ten temat wypowiadają się same panie... niech powie o tym facet. Ja nie spotkałam w życiu mężczyzny, któremu nie podobałoby się taki widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **chlopak
W pierwszej wypowiedzi może zle się wyraziłem pisząc że mnie się to nie podoba.Jest to podnicające również dla mnie ale uważam jednak że kobiety nie powinny tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle
a co w tym złego, czasem to jest od kobiety niezależne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menszczyzna
a mnie sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze na spacer po plazy bym sie tak ubrala, ale nie do miasta! Pomijam ze to nie jest eleganckie, jeszcze o ile kobieta wyglada estetycznie i nie wulgarnie , to jakos mnie to nie razi kazdy moze nosic co mu sie podoba i nic mi do tego...ale czasem wyglada to tragicznie i tu juz nie postafie powstrzymac usmiechu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menszczyzna
a jak tragicznie to racja, to nie podoba sie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Raija
a jak Ty Raija nie ubrałabyś się do miasta? Nie chodzisz w dopasowanych bluzeczkach? W fartuchu chodzisz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze chodze w dopasowanych bluzeczkach, bez przesady, ale pod nie zakladam bielizne takie to dziwne?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **chlopak
Możliwe że nie preferuje takiego sposobu ubierania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymcymcym
"nie PREFERUJĘ takiego sposobu ubierania" - takiego zdania nie napisałby żaden facet a do tematu - przeźroczyste bluzki i pod spodem brak bielizny to już się dal mnie ociera o ekshibicjonizm , ale nie widzę nic złego w nienoszeniu bielizny pod nieprzezroczystymi ubraniami. Noszenie biustonosza to jakiś zwyczaj , który jednak nie jest obowiazkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **chlopak
Rymcymcym co masz na myśli pisząc że tak nie napisałby żaden facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymcymcym
słowo "preferować" jest zupełnie niemęskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy tu do czynienia z typowym zachowaniem kompensacyjno - unikowym:) Sutki są eksponowane w 90% przez dziewczyny o maleńkim biuściku. Kobiety z dużym biustem (np, ja z moim C) nie wychodzą bez stanika, ponieważ duży biust ma swoje wymagania i potrzebuje uwagi i troski;) a nie wystawiania na bezpośrednie diząłanie siły grawitacji:P Może takie z rozmiarem A maja nadzieję, że jak tak pochodzą, to im Pan Newton pomoże osiągnąć większe gabaryty? Tyle, że będize to raczej długość, niż wielkośc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **chlopak
Roześmiałem się słowo preferować jest dla mnie zupełnie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie lubię bielizny
ciśnie, wysuwa się spod ubrania, przebija- szczególnie stanik... więcej kłopotu niż pożtytu ;) zawsze jak tylko mam okazję to chodzę bez... póki moja figura na to pozwala- mam ten komfort i się nim cieszę... ps chodzenie bez stanika wcale nie musi oznaczać pokazywania sutków... to twestia topu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **chlopak
To dziewczyny pozwalają na to aby były widoczne ich sutki dlatego że jest to teraz na topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaskix
Zdecydowanie kobiety robią to celowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**chlopak Dzisiaj widziałem młodą kobietę której wyraznie przebijały przez bluzkę sutki na piersiach. ... no paczcie nie wiedziałem że kobiety zakładają na piersi swoje sutki, a potem je zdejmuja za pomoca wycieraczek do kawy z użyciem płynu do zmywania paznoikciów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×