Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ekhm....

Do wszystkich pan dla ktorychg wielkosc ma znaczenie....

Polecane posty

Gość Ekhm....

Twierdzicie ze penisy ponizej 18 cm to zenada..... ok Ale popatrzcie sie w lustro...na swoj biust i pomyslcie czy dla chlopaka wasze " B " wystarczy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek placek
nie wystarczy b to nie piersi to imitacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evileye
buhahahha, to wy maluczcy faceci z małymi peniskami nie patrząc sie na wasze marności w batkach CHCECIE kobiet z duzym biustem, to dla was rozmiar miał zawsze znaczenie... wkoncu kobiety tez zaczely czegos żądać :P Patrzcie i płaczcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mówię wprost
mojemu wystarczy, a wielkoś jego uposażenia całkowicie mnie zadowala. nie tworz topikow ktore już były palancie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek placek
a wy posiadaczki malutkich cycsuzków na siłę szukacie wielkich penisów same małe macie to chcecie żeby chociaż wasz facet miał coś dużego kompleksy leczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekhm....
....:] tylko sie usmiechne panie drogie bo 17 cm dlugosci i 16 grobosci mnie zadowala a wasze A, B, C nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mojego gumoewgo Krokodyla wielkość zawsze miała znqczenie zawsze lubił jadac z tych większych misek, bo tam sie wiećej jedzenia mieści dlatyego bezapelacyjnie preferuje większe rozmiary ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do więcej niż
straszne masz kompleksy biedaku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam ...
...17,5 cm dlugosci co jest wyzej niz przecietna ale za to az 15 obwodu co jest w gornych granicach skali, moja dziewczyna ma D. I jest super. A wy sie tu gryzcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam uwazam ze rozmiar to nie jest jedyna wazna rzecz w sexie .moj facet ma mniej niz 18cm ale nie wielkosc sie liczy tylko tylko to jaki facet potrafi byc w lozku .moim zdaniem facet z malym przyrodzeniem czasami bywa lepszy bardziej namietny i umiejacy zadbac o kobiete niz mezczyzna z duzym rozmiarem.tak wiec zdfania na ten temat sa podzielone i nie ma co wpedzac facetow w kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18? zwariowaliscie :o ? naprawde niewiele osob ma coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek placek
jezu czemu tak wiele dziewczyn jest tak głupich , płytkich i tępych już nie mówię o penisach większośc tematów to zakładają takie kretynki co mają chyba pstro w głowie :o jakoś Panowie trzymaja wyższy poziom . :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×