Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolaaaaaa

Wymarzona fantazja erotyczna

Polecane posty

No nie mów, że Ty tego nie umiesz. A jak Ty umiesz, to jest tak, jakbym i ja umiała.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo daj spokój - umieć to swoją drogą... Ale przecież nie będę wtykał do kupy!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgaaadnij... Jejku zaraz się posikam ze śmiechu... Hahahaha.... No nie moooogę...... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się - takiej kosiarki nie można wtykać do kupy. Muszę lecieć, bo przez ten śmiech straciłam całą energię i muszę zrobić sobie kawę. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam spełnić swoje marzenie. Godzinę temu wreszcie się TO stało. Z Grześkiem. Mniam. Mam w nosie wszystkie diety świata. Jak szaleć, to szaleć... zeżarłam aż trzy Grześki. Pyyycha..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już chyba reguła, że dostaję ataku śmiechu, jak się tylko odezwiesz. Ostatnio bardzo oryginalny temat wałkujemy. Daaawno już nie rozmawiałam z nikim na temat kupy. Hahaha.... już nie mogę..... Znowu się przez Ciebie posikam ze śmiechuuu..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Rolniku... Przeczytałam przed chwilą Twoje romantyczne wiersze na innym topicku. Nie jesteś Ty wierny swojej Morence, oj nie... Z myszkami sobie flirtujesz.... :( Może powinnam poszukać jakiego kiciusssia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszała ty o moim świtańcu?? On nie tylko na rudemyszkę starczy... ale i na wszystke czołowe Morenki (nawet jak ich jest 114) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty to wyczułeś, że na następnym topicku też Cię dopadnę? Telepatia? Czary? Zaczynam się lękać, może sobie coś przewiążę czerwoną wstążką, taką od uroku? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po drewutniach to ja nie tyle latam ile tam zaglądam i to nie wcześniej jak od południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież wiem.... świtaniec Ci wcześniej przeszkadza. Mówiłam Ci na początku, że Cię wszędzie znajdę i o wszystkim będę wiedzieć... Nie boisz się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja ze switańcem drwa rąbam to czego mnie się jeszcze bać można...(??) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to odważny prawdziwie człek z Ciebie... I oko pewnie bardzo celne masz i rękę... A masz Ty muszkę na siekierce? Bo ja nie masz, to.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na siekierce ta ci mam nie tylko muszkę ale i motylka. Ać i tak na nich nie zglądam - ino rąbe aż .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...aż kiedyś kaleką zostanę! Skończyłam pisać za Ciebie, bo już pewnie jesteś senny. Pa idolu. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, przyśniła mi się ta Twoja siekierka w charakterze koszmaru. ....bo ja delikatna dziewczynka jestem i nie wolno ze mną rozmawiać o siekierce przed samym snem.... ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×