Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolumbo

wcięcia u dziewczyn

Polecane posty

Gość kapslem
co ma piernik do wiartaka?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupcia
mąkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hidtofj
może o to chodzi, by w obecności takiej kobiety moc powiedzieć do siebie w tylko dla siebie wiadomym jezyku, i zrozumić o co chodzi. Możesz sobie to nazwać nawet "magnetowid".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedyś raz
porównywałam z przyjaciolką teraz nnie ma to dla mie zadnego znaczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hidtofj
mąkę, właśnie mąkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor
dupa sraka popierdaka zaraz zrobie z fiuta ptaka poszybuję nim wysoko by dać słońcu glutem w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakja se obciołem i teraz mam wcięcie mieści sie tam 2 kilo ziemniaków chowam je przez lato na zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hidtofj
ja mam kompleks, że nie zawsze dobrze skrojone spodnie przy siedzeniu na krześle, sprawiaja wrażenie, że mi stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja koń
nie tylko ty ja też tak mam wszyscy tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgryzłaaaaaa
kolumbo ma małego i szuka pocieszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor
montypajton: Ty mi urągasz bo się powtarzam? Ty jesteś z tych co widzą źdzbło w oku bliźniego a nie zauważają belki we własnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hidtofj
najgorsze są minimalnie źle skrojone spodnie, bo wtedy wydaje się, że jest taki stojący mikrusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hidtofj
nigdy nie miałem Levis'ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja belkę wyjąłem i dałem psoju Brytanowi apottował ją dośc dobrze, potem jednak zakopał w ogródku pod garażem kinowym. nie wiem co sie dalej dzieje z ta belką. nie mam z nia kontaktu czasem mi jej brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgryzłaaaaaa
ale dla pocieszenia wszystkim ,,małym" powiem ,że są takie kobiety, które mają orgazm tylko z ,,małymi" a duzy do niczego i w buzi też zawadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor
ten wiersz zresztą będę powtarzał dopóki wszyscy z tego forum nie nauczą się go na pamięć i nie usłyszę go przez megafon w metrze przy stacji ratusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hidtofj
mały- nie mniej niż 18 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo
rozgryzłaaaaaa -----ś mnie mam 8,5 w spoczynku i p[rawie 13 w erekcji nie wiem czy to mało czy dużo ale temat kontynuujcie bo to ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hidtofj
sorry za zgryźliwość, to oczywiście z powodu wiadomego kompleksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktorze, doktorku jesteś zacofany przecież ten wierszyk już ze sto razy przeczytał pies Brytan na stacji ratusz przez megafon i to nie tlko jak przyjeżdżaoo metro tlyko tez jak przyjeżdżał chmóu do nieba albo księzyca możesz juz przestac go wypisywac, bo pies Brytan już go zna na pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgryzłaaaaaa
kolumbo rozgryzłam cię po niku:) pewnie przesadzasz, że masz z 13 , ale spoko ja naprawdę nie kłamię - to nie ma znaczenia. a wręcz przeciwnie - czasem tylko takie małe - daja lux - ale nie obrażając ciebie - powiem, że masz średniego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo
nie ma obrazy, pisz co uważasz jeślki jesteś dziewczynąą/ kobietą :-) :-) :-) mam 20 lat wiec juz mi chyba nie urośnie nie przesadzam ze swoimi wymiarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgryzłaaaaaa
przysięgam, że jestem dziwczyną, sory kobietą bardziej:) same tu nudne topiki, ale wpadam i patrzę i chętnie pogadam - no adhd - a ty jakie masz rzeczywiste wymiary w zlocie i upadku, ocenię, rzecz jasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor
monty, chce ci przypomniec ze nie kazdy uczestnik tego forum jest psem brytanem, a to oznacza ze nie kazdy zna jeszcze ten wiersz na pamiec a to z kolei znaczy ze pierwszy z moich warunkow nie został spełniony, wiec nadal bede promowal w internecie i w kazdym dostepnym mi srodku publicznego przekazu ten niezwykle gleboki i poruszajacy utwor poetycki napisany przez drogiego mojemu sercu poete, ktory nigdy juz nic nie napisze (chlip, chlip), bo nie zyje. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo
w spoczynku 8,5cm długość; 11cm obwód w erekcji 12,5 długość; 12,7-14cm obwód (w zalezności gdzie sie mierzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo
no i co rozgryzłaaaaaaaaa nie odzywasz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktorku każdy czestnik tego forum może być psem Brytanem wystarczy się skulic podwinąć pod siebie ogon i opuscić uszy to nie truudnego sam też możesz być psem Brytanem to nic trudnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor
wiadomo, że to nic trudnego skoro nawet Ty potrafisz to zrobic Ale jak widac nie wszyscy tutaj chca byc brytanami i to jest nasza sprawa do zalatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brytan szykuje sie do boju jeśli chcesz ze mną coś załatwiać mogę ci załatwic bonusowego gumoewgo Krokodylka z mikro-parasolka jak chcesz przy okazji tego załatwiania zreszta jak sie ujuż załatwiac to nie u WC Pikera, bo on stoi w kiblu z halabardą i nikogo nie wpuści do środka. dlatego trzeba sie spuszczać na drzewo obok pawilonu handlowego mojego poczciwego goryla Szympansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×