Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

no bo tak

wiązanie sznurkiem

Polecane posty

Ostatnio w ramach całkowitego posłuszeństwa zaproponowałem swojej lasce związanie sznurkiem od bielizny. Zawsze chciałem spróbowac chcoć raz jak to smakuje. Obwiązałem ją na około i wsadzałem penisa od tyłu dotykając piersi dłońmi. Było bosko dla mnie i dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby wiązac dziewczyny, bo tak sie zwiekszaja doznania i dochodza do ograzmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem..poprostu cos nowego zawsze zmienia doznania, a ja wolalam wiązac mojego bylego niz on mial mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja lubię lizać, na samą myśl robi mi się dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiżąż na dwa sposoby: 1. ręce razem, oddzialnie jedna i druga noga 2. razem nogi - i wtedy podkładam dwie poduszki aby ona była zgięta i bym miał dostęp do jej cipki podobało mi sie bardzo. taka była bezbronna a ja ja wziąłem. a jak sie na to zapatruja inne dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sometimes
ja sie te zdaje wiązać ale tylko od czasu do czasu. tego ode mnie wymaga mój ukochany, ale dla mnie to rtez odmiana jest. ale tylko raz na jakiś czas w oderwaniu od rutyny. mamy umowę ze on nie wejdzie odopuki nie mam wilgotno. a potem to mnie rżnie że aż miło. ogierek moj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej przed wejsciem polizać! od razu robi się mokra!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwiękrzył jej się orgazm dlatego że ją związałes głąbie ale że było ekstramalne urozmaicenie, wiąz ją przez m-c codziennie jak się będziecie kochać a po m-cu kochaj się z nią delikatnie i subtelnie a odleci tak jak za pierwszym razem przy wiązaniu- to rutyna sprawia że słabną doznania a nie trzeba kobiet wiązać i kneblowac klepac w posladki gryźć i drapac żeby było im dobrze ale dbac o różnorodność... ale z was głąby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sometimes
oj tak. moj mnie lize:-) :-). rozstawia mi nogi przywiazuje do poreczy łożka lewa i prawa osobno, rece wiąze u góry. i zaczyna lizać. ja mu tylko daje sygnał ze już jestem gotowa. wtedy ogirek nie ma sobie rownych. jest naprawde dziki. jak rusza tym penisem to aż czuje ze robi mu sie taki gruybszy niż zwykle. lubie jak mnie przy tym klepie lekko w boki tyłeczka. co ja bym bez niego zrobiła.:-) ograzm jest przedni efekt uboczny jest tyylo taki że czasmem mi brakuje zeby go objąc po ograźnie a mam związane rece i nogi.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz ma tak ladnie wypiety tyleczek to prponuje KLAPSy !!! nie ma jak troche spankingu ! 9jakby za glosno krzyczala mozna jeszcze zakneblowac :) poczytaj sobie na www.szkolabdsm.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez lubie wiązano polecam zawiązac lasce oczy wtedy inne bodźce działaja lepiej ewentualnie jakas zabawa z owocami i bita smietana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie natury technicznej
Jak przywiązać do kanapy, takiej ze skrzynią, bez nóg? Chyba muszę łóżko kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym stołem dobry pomysł ewentualnie jakas poządnalawa może być od sznurka bedzie lepszy szalik albo na alegro możesz nzaeźć odpowiednie przybory są niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadłam kolację a mój chłopak złapał mnie i zawiózł do sypialni. Tam położył mnie na łóżku związał ręce z tyłu i nogi do rozkroku.Rozegrał mnie do samej bielizny.Potem zaczęło dawać mi klapsy i macać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leniwy jestem i będę kobiety wiązał sznurem tylko przypnę paskiem do kaloryfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinno się wiązać sznurkiem jutowym a nie do bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwiożerczy jelonek
dobrze wiedzieć! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo zaufania trzeba mieć, aby dać się związać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiązanie jest bardzo ciekawym doświadczeniem, choć to ją wolę wiązać i zajmować się ptaszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlaad
jakby ktoras lady chciala popisac prywatnie na temat wiazania zapraszam na maila mlaad@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mój partner terz mnie wiąże a raczej skówa w taki jakby stojak tylko bardzo niski , albo czasami związuje mi razem ręce i razem nogi i oczy a sznurki od rąk i nóg przywiązuje do łóżka a pod dupę wkłada poduszki a dalej to wiadomo co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahoj bdsm
A dalej idzie oglądać mecz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Kilka razy bawiłam się z krępowaniem, ale to podczas odgrywania ról.

Ostatnio mnie bardzo zaskoczył, ponieważ bawiliśmy się w przemytników. Ja miałam ukryć gdzieś przy sobie działkę, a on był strażnikiem. Wziął mnie na kontrolę osobistą, gdzie oczywiście szybko znalazł to czego szukał. Aresztował mnie, skuwając mi ręce z tyłu, zaprowadził mnie do pakamery, gdzie miałam czekać na proces. Zawiązał mi też oczy, że nic nie widziałam. 

Po kilku minutach wyciągnął mnie stamtąd i zaprowadził po schodach na dół do piwnicy. (żeby wyjaśnić mieszkamy w domu jednorodzinnym). Zeszliśmy, oczy miałam cały czas zasłonięte. Gdy byliśmy na miejscu kazał mi stanąć na czymś, jakimś stołku - nie wiedziałam o co chodzi. Wypełniłam polecenie bez oporu, wtedy ku memu zaskoczeniu założył mi sznur na szyję, naciągając go w taki sposób, żeby nie było luzu, po czym bardzo stanowczym głosem odczytał wyrok sądu skazujący mnie na karę śmierci. 

Emocje jakie się we mnie uruchomiły były nie do opisania. Czułam jak całe moje ciało przeszły dreszcze z nerwów. Nic nie widziałam bo oczy miałam zasłonięte, ręce skute kajdankami. Stałam na jakimś podnóżku, a na szyi czułam sznur. Mogę powiedzieć, że wpadłam w panikę, zaczęłam krzyczeć do niego, żeby się uspokoił. 

A on wsunął mi rękę pod spódniczkę i zdjął mi majtki, po czym zaczął mnie pieścić. Nigdy czegoś takiego nie przeżyłam emocje, strach i podniecenie wymieszane w jednym czasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×