Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolkakaka

Czy to za wczesnie?

Polecane posty

Gość karolkakaka

Czy jesli jestem z facetem 1,5 miesiaca za wczesnie jest na seks?czy on moze sobie zle o mnie pomyslec?strasznie nas do siebie ciagnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od Twojego sumienia, od tego czy chcesz z nim być \"na dłużej\" i czy zalezy wam na sobie (nie tylko na sexie) Można iśc do łóżka szybko tzn pon. 3m-cy jesli nie masz oporów bo lubisz sex, nie będzie to dla Ciebie przykre jesli poprostu więcej się nie spotkacie, ale jesli chcesz się z nim związac na rok może na dłużej... to radze troche poczekac, przetestowac kolesia- wstrzemięźliwośc jest dobrym afrodyzjakiem, poza tym facet bez problemu potrafi wytrzymac ponad 3 m-ce bez sexu o ile nie jest bezwartościowym dziwkarzem- spoko jak to ma byc \"cos\" to poczekaj jeszcze... a jak poprostu Cię kręci to baw się w końcu sex dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy sam dysponuje swoim cialem-jesli Tu uwazasz, ze juz chcesz to ok :). JEdnak moje subiektywne zdanie to, ze za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm....
poczekajcie jeszcze jakies 4 - 7 lat.. tak bedzie najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie spostrzeżenie
wstrzemięxliwośc dla faceta zbyt długa zdrowa nie jest - sperma za długo nie może zalegać (ale pewnie sam sobie radzi w tej kwestii) skoro pytasz o to czy to nie za wcześnie to pewnie nie jestes gotowa; zresztą ja poszłam ze swoim obecnym facete do łózka po 10 dniach, tyle że czułam, wiedziałam, że mnie nie skrzywdzi, i planujemy byc razem już naprawde poważnie i na zawsze :) zależy tez na ile sobie dotąd pozwoliliście - uważam, co prawda, że jak już dwoje ludzi jest nagich i ma na siebie ogroma ochotę, to przeciez w ostateczności tylko oni wiedzą o tym potem jak długo na siebie czekali i innym nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkakaka
Czytam sobie stare topiki i duzo jest dziewczyn ktore przespaly sie z facetem po 2 trzech tyg, hmm czy naprawde czas ma tak duze znaczenie,czy moze to co nas łączy, ja juz poprostu nie moge wytrzymac:)on zreszta tez:)poczekam oczywiscie, ale chcialam znac wasze zdanie, nie cche zrobic niczego glupiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×