Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Viridiana

zapach second hand

Polecane posty

Co zrobić z ciuchami z lumpeksów, które mimo prania nie tracą zapachu? prosze o pomoc, mozecie mi cos poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrzycic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszę
wietrzyć...:P po jakimś czasie przeminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.B
o łeeeee zygac sie chce.do smieci z tym badziewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nigdy nie smierdza ubrania z second handów...tym bardziej po praniu...a moze po porstu zamocz tą rzecz w płynie do plukania o ładnym zapachu na jakąs dłuzsza chwilke np na 10 minut, niech troche polezy, potem na wiatr i niech sie wietrzy... Ja czasem nawet moje noszone ubrania mam nieswiezo pachnace, tak szafką i tym ze leżą...nie lubie tego...albo jak sweterek długo schnie to tez ma nieładny zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papadam
niektore zapachy bardzo ciezko jest usunac- jesli material na to pozwala wypierz je w bardzo goracej wodzie, uzyj dobrego proszku z odrobina soku z cytryny i plynu do plukania i po wyschnieciu (na wolnym powietrzu)- pod zelazko! jesli zajdzie potrzeba czynnosc powtorzyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktyczna Pani
Ocet polecam. Zatrzymuje kolor w tkaninie a do tego dezynfekuje. Wymocz rzeczy w occie - 20 minut, wysusz. Bedzie troche pachnialo - ale octem, za to po pierwszym praniu po occie - zero zapachu - poza delikatnym zapachem proszku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki Praktyczna Pani
za poradę:-) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktyczna Pani
Polecam sie... Tez pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
second hand ma taki specyficzny zapach, bo te wszystkie rzeczy sa jeszcze chemicznie przetwarzane :) wiem, bo jak zamawiam z hurtowni www.wilowscy.pl to te ciuchy tak pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Niemożliwe, jesli smierdza to na pewno nie przez to ze sa używane.... Pranie powinno wystarczyc, swoje noszone ubrania jak upierzesz maja chyba ładny zapach, chyba ze to jakies syntetyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minelo 12 lat debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×