Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lalka barbie

jak znalesc faceta

Polecane posty

wsiok dziekuje za słowa otuhy tylko ty jestes tu normalny : i wiem jak to zrobił podszywacz- w słowie LALKA wpisuje I zamiast L chyba nie jestem taka głupia co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziołszka nie daj sie prosić jutro na targ z wieprzkiem pojedziem :) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiok
chyba nie mysl i nic wiecej nie rob i nie pisz tu tylko idz spac bo tu same stare konie siedza co nie maja co robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unapalomablancaaaa
chyba :O :O :O :O :O to pchła po gaciach :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pszenica jak cielęcia łeb to i siac cinżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA WRAŻLIWA
Skoro jesteś ładna:) spróbuj także popracować nad "wnętrzem", tzn. poczytać coś ponad "kobiecą prasę;)" (może od czasu do czasu i słowniczek ortograficzny;) ) Warto móc zainteresować sobą pod tym kątem; bo jest to jakimś gwarantem "utrzymania":P przy sobie mężczyzny. Sam wygląd szybko się nudzi. Brak pomysłów i tematów do rozmowy prowadzi do stagnacji w związku. Nie daj się swojej próżności, skupiaj się na innych rzeczach, na swoich celach np. Dążąc do nich, może po drodze spotkasz kogoś ciekawego. Powodzenia. Także samotna blondynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wsiok: meil jest mojej siostry ma 22 lata ja swojego nie mam to podalam jej bo tam byla taka rubryka do wpisania i nie wiedzialam czy trzeba to wpisywac czy nie koniecznie ja mam 18 lat i sie nazywam Monika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiok
same samotne blondi az sie wierzyc nie chce miło mi MOniko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło a jak mosz na imie skoro nazywosz sie Monika? :classic_cool: Jo jestem Jasiek Boligłowa i mieszkom w Pazimiechach Małych koło Jontka łot Łozorcyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA WRAŻLIWA
bo blondynki nie są już na topie, ale żyć jakoś trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Rolnik: sory ale ja jestem z miasta i szukam chłopaka z miasta do wrażliwej: dziekuje może masz racje może powinnam zając sie soba a nie wypatrywac wciaz nowych chlopakow, tylko sie troche boje ze uroda przeminie i już nikt mnie nie zachce......... a dopóki jestem młoda..........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiok
18 lat masz zycie przed Toba całe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA WRAŻLIWA
uroda tak czy inaczej PRZEMINIE, a w główcę conieco zawsze zostanie. Poza tym, Ty w wieku 18 lat nie powinnaś tak pisać co najmniej DO--->za 10 lat, [ 18+10=28;) ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unapalomablancaaaa
za wrażliwa ---> istnieje coś takiego jak farba do włosów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale my wsiowe chłopy to silniejsze jesteśmy. Jo pługiem stodołe przerzucić mogę :) A miastowe chopy to sirasy wątłe i na choroby toto podatne :o I w samoobronie jestem i z samym Andrzeim na solarnice chodzim, a teroz ponoć za zyte w rządzie mom zasiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mam wnioskować ze jak się przemaluję na ciemno to znajdę kogoś ? Takie to proste? A podszywacz ma rację uwielbiam chodzic po sklepach ale lubie tez imprezy i plotki do tego uwielbiam filmy z Cezarym Pazurą czy to źle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA WRAŻLIWA
unapalomablancaaa--------->istnieje coś takiego jak jasne oczy i miodowa cera:) w zestawieniu z brązowymi czy czarnymi włosami wyglądami jak---"nie pokazuj mi się więcej na oczy;)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unapalomablancaaaa
może skoro blondynki wziecia już nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke mnie pocieszyliscie ale co mam czytac zebym interesowala sobą męszczyzn?? Wrażliwa może ty pomorzesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unapalomablancaaaa
wrażliwa ----> eee tam myślę, że ładnie by to wyglądało może jeszcze o tym nie wiesz bo nie próbowałaś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziołcha teroz pole trza mieć! widocnie posagu mosz za mało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unapalomablancaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ty muj podszywaczu....... na solarium chodze a dlaczego nie?? Durzo dziewczyn z mojej klasy chodzi. A tapety nie musze nakładac bo mam ładną cere :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ty muj podszywaczu....... na solarium chodze a dlaczego nie?? Durzo dziewczyn z mojej klasy chodzi. A tapety nie musze nakładac bo mam ładną cere :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unapalomablancaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ty muj podszywaczu....... na solarium chodze a dlaczego nie?? Durzo dziewczyn z mojej klasy chodzi. A tapety nie musze nakładac bo mam ładną cere :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA WRAŻLIWA
obawiam się, że gusta odnośnie literatury możemy mieć odmienne;) skoro masz 18 lat, chyba chodzisz do liceum; na początek wystarczy, jeśli zamiast ściąg będziesz czytać książkę w oryginale;). Zainteresuj się czymś---chodzenie po sklepach, to raczej nie hobby [bo to brzmi z lekka jak moim hobby jest zupa pomidorowa:O ]. zresztą, co ja mogę Ci poradzić-sama jestem samotna;) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×