Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kikuś89

jak pomniejszyc duze oczy?

Polecane posty

yyststrres napisał/a: \"racja racja, małe oczy są super, wyglądają sexy i tajemniczo, wtedy prawie każdy makijaż pasuje. Małe oczy jak u kocicy, a duże robią wrażenie niewinności lub niestety głupoty.\" U mnie tak nie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze jest piekne
hey..co to za gadanie ze duze oczy oznaczaja glupote??? moim zdaniem duze oczy to skarb..jeszcze nie slyszalam zeby ktos sobie chcial zmniejszyc oko a wrec przeciwnie kazdy dązy do ich powiększenia..wiec czekam na odp w ktorej podany zostanie mo jeden przyklad dlaczego duze oczy maja sie nie podobac..??lepsze takie male co prawie nie widac??wiec sorryy ale osobom krytykującym te zalete radze sobie spokojnie to przemyslec..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mischa
...Mnie również duże oczy kojarzą sie z niewinnością oraz naiwnością, przez co wyglądaja bardziej dziewczęco niż kobieco! Osobiście gustuje w mniejszych, nieco podłużnych ciemnych oczach, zarówno u mężczyzn jak i u kobiet:) Przykład? chociażby Edyta Górniak(piękna kobieta-ideał:))są bardzo uwodzicielskie, kobiece i wydaja sie eleganckie(jakkolwiek by to dziwnie nie zabrzmiało:]) chociaż bywają odstępstwa od tej reguły:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mischa
...Poza tym mniejsze i odrobine skośne są na pewno oryginalniejsze. Rzadziej można napotkac osobę o takim wlasnie ksztalcie oczu w Europie! Za to duże oczy są w większosci domeną europejczyków i nie tylko. Mniejsze sa unikalne przez co bardziej elektryzujące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia86
prosie oczy sa brzydkie, duze oczy piekne!! mowi Ci to wielkooka; oczy u mnie to jedyne co podoba mi sie w mojej twarzy. czarna kredka pomniejsza ale sama sprawdź jak to bedzie brzydko wygladac! ja tak malowalam dolną powieke i wygladam dziwnie, jak upiór! podkreslam je kreską i góry i czasem cieniami a dolną maluje delikatnie szarą kredką lub białą zeby jeszcze je uwydatnic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flashes
JA też mam probem ze zbyt dyżymi oczami. Ogólnie podkreślam je czarną kredką na górnej i dolnej powiece no i tusz. I myślę że nie wygląda to źle. Teraz nikt nie mowi że są żabie tylko że ładne... Chociaż też słyszałam że czarna kredka powiększa oczy więc nie mam pojęcia xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coosta
Ja tez mam duze niebieskie oczy i mnie sie podobaja. I wgl duze oczy sa piekne wydaje mi sie ze kazda dziewczyna chcialaby miec takie. To jest moj atut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×