Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleć coś

Kły i Pazury pilnie poszukiwane

Polecane posty

Byle do przodu słusznie:) Ja dostałam maila,że tą pracę na umowe zlecenię którą mam zawsze sezonowo dostanę i teraz.Dobrze,że chociaż to.Co jutro robicie Zakochani?:D Jezu ja to najbardziej ciekawska z nas wszystkich jestem prawda?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niech będzie, że dociekliwa :) Kochamy się jutro z mężem na odległość ❤️, takie czasy, ale ponieważ święto to \"nieświęto\", to jakoś szczególnie go nie obchodzimy, nie ma dla mnie większego znaczenia. Przecież kocham codziennie, nie tylko 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kły/ Ja mam narty zwykłe, proste, troche wieksze niż ja. chciałam sie przerzucic na carvingowe bo podobno ,,niebo a ziemia\" i chcialabym wiedziec jakie są Twoje doświadczenia z tym związane? Artemida/ ja jutro ide na kolacje, którą moje kochanie przygotuje : też uważam ze to dziwne święto bo i tak miłośc okazuje sie codziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zdanie to znacie co do \"wymuszonych\"świąt:O do jednego wora walentynki i sylwester:P Dlatego my nic nie robimy-wymiana buziaków co najwyzej -czyli dzień jak co dzień-hihihihihi:D za to weekend sobie pójdziemy może do kina-chciałam obejrzeć\"Ostniego króla Szkocji\" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, sylwester i walentynki do jednego wora, z ta różnicą, że w okolicy sylwestra jest parę wolnych dni i można gdzieś jechać. Freedom, ja jak po raz pierwszy zapięłam takie proste deski, dłuższe ode mnie, to byłam w szoku, bo myslałam, że narciarstwo lepeij wyglada. Nauczyłam się dopiero na półcarvingach i byłam juz wtedy zdumiona, że one same jeżdżą, naprawdę niebo a ziemia. Powinny byc o 5 cm krótsze, ale radzę sobie. Znajomi jeżdżą na carvingach, są zachwyceni. Kupuj śmiało, na wzrost minus 10 cm. Zaraz jadę na rozmowę, ale tej pracy nie chcę, pewnie oni będą mnie chcieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo:)trzymam kciuki:)A chciałabyś tam pracować?odpowiada ci tam wszytsko narazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokalizacja mi tylko nie odpowiada, o rany! Śmiać mi się z tego chce. Idę ćwiczyć, po kości mi się zastały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze;) Tymczasem miłego dnia-pełnego miłosnej aury-w końcu dziś MUSIMY sie kochać -hihihi:D Uleńka gdzie się podziewasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no doczekałam się- dziś faworki:D od jutra jednak definitywnie zdrowy tryb życia i żywienie. Muszę zrzucić ze 2 kg bo ostanio sobie pofolgowałam ze słodyczami głównie:O Kły jutro daj znać apropo tej pracy.U mnie cisza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwna sytuacja, a mam tylko jedną rywalkę, ciekawe kto będzie lepszy. Wysłałam w tym tygodniu 30 ofert, a telefony zdarzają się nawet w 5 minut po wysłaniu. To chyba jest aktywne poszukiwanie pracy. Faworki zostawiam na sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba też zrobie sobie faworki :D:D hihi jak wszyscy to wszyscy :) Byłam dziś zapisac się na kurs florystyczny. ! marca zaczynam:) Byłam zaproszona na zakończenie wczesniejszego kursu czyli egzamin. Mieli dzisiaj praktyczny i teoretyczny-ZEWNęTRZNY - jestem pod wrażeniem, super dekoracje, jak dla mnie arcydzieła, mam nadzieje ze ja też będe miała taką wyobraźnie twórczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile kosztuje i ile trwa taki kurs? Ja czekam na kurs z logistyki, z pupu oczywiście, jak zbiorą się chętni, wtedy się rozpocznie, ale coś widzę, że chyba nie ma chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurs kosztuje 2000 zł ale jest to wszystko cos może być z kwiaciarnią związane i ogolne z dekorowaniem wnętrz+ przygotowanie do prowadzenia firmy(podstawy przedsiębiorczości) Trwa 4 miesiące, troche długo ale mnie to odpowiada bo bede poswiecala jeden dzień w tygodniu na to i bede mogła to pogodzic ze szkoła i pracą (tak sądze, zobaczymy w praktyce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te prace zaliczeniowe od uczestniczek to takie były: 1. Wystroj samochodu do ślubu- fajne tylko kolro kwiatów (żółte) mi nie pasował 2. Wysrój stołu dla nowożeńców (na wesele) + stroik wielkanocny 3. Wystawa sklepu sportowego- bajer jak biewiem narty i kijki zrobione z takiego włukna- fantazja na maksa+ stroik na walentynki który wyglądał jak drzewko szczęścia 4. Kosz dekoracyjny z suszonych kwiatów = stroicj z żywych kwiatów 5. Stół wielkanocy - cała oprawa z zastawą+ stroik palmam kokosowa 6. Łoże nowożeńców(pościel, płatki rózy, świece, kieliszko przsytrojone i szampan, nawet moskitiera) 7. Stroik wielkanocy w 2 wersjach( żywe tulipany a drugi z piórek) 8. Stół walentynkowy- piekne stroiki zsamych róż, przystrojenie zastawy, bajer normalnie, wszystko na czerwono prawie 9. Suknia wieczorowa przystrojona orchideami- suknie sama stworzyła z materiału dół super fason a na tym niby gorsecie było takie coś co dodaje sie do bukietów (taka kratka z niby lnu) a w tym orchidee powbijane+ bukiet slubny czy wieczorowy do kompletu jestem w szoku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie robi wrazenie a nawet tego nie widzialam:D bardzo fajna sprawa ten kurs z tego co piszesz.I do marca ile?2 tygodnie i bedziesz juz o kolejny krok blizej swojej nowej firmy:) Kły jutro daj znać;) Uleńka na Boga gdzie zaginęłaś??!!Coś się stało czy co?Bo chyba tego wesela 5 dni nie odsypiasz??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesele pewnie już odespała, ale przeciez szkoli nam się dziewczyna w nowej pracy! Niemniej jednak jest to niepokojące. Ciekawe te prace zaliczeniowe, stół wielkanocny i ta suknia musiały dać duże pole do popisu. Swoją drogą może dziewczyna projektująca suknię minęła się trochę z powołaniem. Czekam, nawet po domu chodzę z telefonem w kieszeni, nie lubię takiej niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad ja to znam-telefon w kieszeni i jazda sprzatnie odkurzanie pranie-czyli czynnosci które przecież mogą zagłuszyć WAŻNĄ wiadomość:D Mojej koleżanki siostra jest taka florystka-co zreszta od razu widać jak się wejdzie do niej do domu:)Osobiście lubię jakw domu są takie fikuśne rzeczy z kwiatków czy czegoś-one nadają taka ciepłą atmosferę aż się nie chce z takiego domu wychodzić. Dziś zjadłam ostanie 5 faworków:( Stwierdziłam,że w post trzeba wejść powoli;) Oczywiście ja troche przesadzam z tym,że to dla mnie taki problem rzucić słodycze ale wiecie jak o jest jak cos sobie człowiek obieca to wtedy ma największą ochotę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekałam na ten telefon jak na zmiłowanie, a oni mi oferują 936 brutto + 100 premii, po okresie próbnym 1100 brutto. I w poniedziałek mogę przyjść do pracy. Myślałam, że to poważna firma. Na szczęście mam dzisiaj do wysłania następnych 20 ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wielkich chęci wypełnienia ankiety nie zrobiłam tego,bo Twoja ankieta stawia Cię w świetle osoby mało poważnej skoro masz w niej błędy ortograficzne.To nie jest pogawędka na czacie czy wymiana zdań na forum ale ankieta,którą rozsyłasz do ludzi z prośbą o informację zwrotną.Musisz sprawdzać takie rzeczy zanim zdecydujesz sie ja rozesłać aniektowanym.To rażące niedopełnienie ze strony twórcy.Sorry ,że tak truję ale lepiej żebys wiedziała takie rzeczy.Popraw i dawaj jeszcze raz-ja uzupełnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem :) byłam cały tydzień w Gdańsku na szkoleniu. Teraz weekend będe w domu a w niedzięlę znów jadę na tydzień. Jest ciężko, same nowe rzeczy, pośpiech, ruch i ciężko to wszystko zapamiętać. ALe ludzie mili i chętnie pomagają. Wpadnę póżniej, idę do M, bo nie widziałam go tydzień. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleńka:D cześć😘 Fajnie,że jesteś-mam nadzieję,że zanjdziesz chwilkę by napisać coś więcej;) U mnie dziś wiosna i od razu mi się żyć zachciało:D Idę dziś do kina poza tym.Wiem,że może nie specjalnie jak na ostatnią sobotę karnawału ale każdy robi to co lubi;) Poza tym nie jem słodyczy i ćwiczę:D A tak całkiem z innej beczki-czy któraś z Was była może na takiej wycieczce objazdowej z biura podróży,na której zwiedzało się wiele państw i miast-wiecie o co mi chodzi?:) Pozdrawiam i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×