Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalka007

czy wielkosc czlonka ma znaczenie

Polecane posty

Gość lalka007

jakis czas temu poznalam chlopaka ( jest to moj drugi facet) i podczas pieszczot okazalo sie ze ma mniejszego i cienszego czlonka od mojego porzedniego chlopaka. z pierwszym mialam orgazm tylko podczas pieszczot reka nie wiem czy z obecnym bedzie mi dobrze skoro z tamtym nie dochodzilam do orgazmu podczas stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg tego co wiem to wielkosc dla kobiet nie ma tak duzego znaczenia bo i tak orgazm osiagaja podczas stymulacji lechtaczki ale jest pewna grupa kobiet ktore podczas masturbacji rozcigaja pochwe znacznie i wowczas maja mniejsza przyjemnosc ze stymulacji penisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka007
chyba jak nie sprobuje to sie nie przekonam:) ale ten obecny kreci mnie jak nikt dotad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym że wielkośc nie ma znaczenia najgłośniej zazwyczaj trąbią faceci :P A prawda jest taka , że owszem ma znaczenie. Czuć różnicę w czasie sexu ale to nie znaczy że z mniejszym nie osiąga się rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozesz tak podchodzic do seksu laka007 a odbierac przyjemnosc ze stymulacji bo jak sobie zalozysz ze on ma malego i bedzisz o tym myslala podczas seksu to nie tylo ze nie dojdziesz do orgazmu to jeszcze seks z nim bedzie cie denerowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmiejszy
mam 8 cm ale jeszcze żadna nie narzekała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmniejszy
Śmiały się tylko ukradkiem po kątach i za plecami szeptały-To ten seksualny inwalida z ogonkiem jak u krecika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmiejszy
O ty wredny podszywaczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmiejszy
inwalidą jest ten, który nie potrafi kochać.. nie zna kobiecego ciała... nie myśli o kobiecie tylko o swojej wielkim ogoniel............... na dłuższą metę odpada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmiejszy
I jest mi przykro ale zazdroszczę panom z wielkimi prawdziwymi kutasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość największa
najmniejszy urzekłeś mnie dawaj te 8 cm zabawimy się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmiejszy
Skąd jesteś?Jestem chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość największa
a Ty zaraz skąd jesteś,no stąd właśnie :P a i tak mnie urzekłeś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmiejszy
EEEEE no to jak mam Ci dać owe 8 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka30
kochani odpowiedzcie mi na pytanie bo gnebi mnie ono od dłuższego czasu od kilku miesiecy mam faceta który czasem ma problem z "dojściem" czasem jest ok. szczególnie w pozycji na jezdzca dochodzi w innych masakra, rzadko dochodzi nieraz jest tak że stoi na poczatku , później opada w trakcie mam juz takie doły z tago powodu, myślę że to może ja mu nie odpowiadam budową dodam że pierwszy raz mi się to zdarza w całym moim 30 letnim życiu aha i dodam że on bierze sterydy w tabletkach poradźcie co robić, gdzie tkwi problem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubentika
Ja też mam obecnie faceta który ma mniejszego niz mój poprzedni... i wiesz co? Jest o niebo lepszy w łóżku od poprzedniego... z nocy na noc stawalismy się coraz bardziej otwarci i odważniejsi w łóżku... teraz nie wyobrażam sobie jakim cudem osiągałam przyjemność z poprzednim... poprostu miał dużego i na tym gra się kończyła, mój obecny ma normalny rozmiar, a do tego jest mistrzem sztuki kochanie istna Kamasutra na dwóch nogach... więc jeśli Ci zalezy wstrzymaj się z opinia i poznaj jego "ukryte możliwości" Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubentika
Balbinka---> to z pewnością wina prochów którymi się faszeruje, nie ma przypadku na który nie wpływałby ujemnie, musisz pamiętać że mężczyźni maja gorzej, bardziej musza dbac o zdrowie bo wszystko wpływa na potencję: papierosy, alkohol, stres, złe odzywianie... no i choroby, tak więc najlepiej niech idzie do urologa i przebada krew- wasze życie sexualne wisi na włosku skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka30
RUBENTIKA pozdrawiam Cie serdecznie i dziękuję za odzewi rzeczywiście trzeba tu porady specjalisty on sam mówi że sterydy chyba tak działają ale on nie chce ich odstawić kurde jest duży problem miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×