Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelinka5555

co ze strojami dla druhen????

Polecane posty

zastanwiam sie nad tym, bo bylam na pewnym weselu i tam druhny mialy zapewnione sukienki tzn. pani mloda kupowala material i one sobie szyly na wlasna reke, notomiast na innym weselu suknie byly w zakresie druhen tyle tylko ze konsultowaly sie co do koloru! co sadziecie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka planuje uszyc sukienki wszystkim druchnom oczywiscie na swój koszt nie ustaliła czy jeden wzór i kolor czy tylko jaeden kolor materiału ja uwazam ze to przesada i nie potrzebne koszty .....ale kazdy ma swoje zdanie ,,,jak kogos stać to nie mam nic przeciwko jakiby ktos mi zafundował sukienke na wesele + buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez tak sadze... tylko nie wiem jak mam sie zachowac?i jak w razie czego powiedziec zeby sobie same we wlasnym zakresie zalatwily ubrania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie rozumiem po co druhny tym bardziej ze masz problem ze strojami druhny w polsce to nie jest popularny zwyczaj, tak mi sie wydaje my mamy swiadka i swiadkowa i tyle, zadnych druhen. byc moze ten zwyczaj nie przyjal sie jeszcze w polsce ze wzgledow czysto ekonomicznych - bez wzgledu na to, czy to mloda funduje sukienki, czy same druhny, ktos te koszty musi poniesc, a u nas to raczej wiekszosc stara sie koszty ograniczac. dla mnie w kazdym razie to szukanie problemow tam gdzie ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko, po prostu tak mi sie wydaje na pewno to fajnie wyglada, jak dziewczyny maja takie same sukienki, ale z drugiej strony nie kazda moze chciec, zeby jej kreacje narzucac. w usa na przyklad jest taki zwyczaj i dla kazdego to jest normalne, ale u nas nie jest to przyjete, wiec niektorzy mogliby stawiac opory, choc oczywiscie wcale nie musi tak byc. ale przypomnialo mi sie jak kiedys w gazecie ogladalam zdjecia z czyjegos wesela, nie pamietam czyjego, ale jakichs bogaczy i tam wszystkie druhny mialy takie lejace szarawe kiecki z satyny, calkiem obcisle i wygladaly tragicznie, bo te sukienki okropnie uwydatnialy brzuchy i nawet te szczuple wygladaly jakby byly w ciazy - wyobraz sobie- obcisla satyna na brzuchu... grrr... panna mloda chyba zrobila to specjalnie, zeby wygladac najlepiej ze wszystkich hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×