Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8 czerwca Anka

IMIE DLA DZIEWCZYNKI !! podpowiedzcie !!

Polecane posty

Gość m-a-j-a
Mam córkę Dominikę i spodziewam się drugiej, która będzie miała na imię Kornelia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola Halszka Jagoda Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może Marlena
? Poznałam przemiła dziewczynę na studiach - właśnie Marlenę - i od razu to imię mi się spodobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi sie
Marietta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z imieniem zawsze jest problem
Mam na imię Magdalena, ale wolałabym się inaczej nazywać, aczkolwiek nigdy nie narzekałam na swoje imię, jest ładne, ale też nazbyt popularne. Dobrze, że wokół same Oliwie przynajmniej nie będzie tyle Magd. Podoba mi się imię Joanna, ale tak ma na imię moja siostra:P Oliwia może i jest popularna, ale ja żadnej takiej nie znam, chyba, że córkę Anny Przybylskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta taka jedna
Lilka,Lena,Pola,Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka - ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 1+1
Marysia albo Małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez MAGDALENA
jestem i uwielbiam to imię :p także polecam ;) ale jeśli chodzi o mnie to bardzo podoba mi się: Izabela i Bianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę podobnie jak Magdalena. Co prawda sama mam córkę Oliwię ale ona ma już 11 lat i wśod jejrówieśników ni spotkałam jeszcze Oliwii, a i teraz słyszę sporo o tym imieniu, ale jakoś osobiście nie znam żadnej Oliwii. Mnie podoba się również imię Alicja - nie pretensjonalne, nie udziwnione a bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111lili
SASZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajja
Najpiękniejsze jest imię ZUZANKA,ale niezłe też Agnieszka,Agatka,Kaja,Zosia i Małgosia-mają nieskończoną ilość zdrobnień a to b.ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ta kobieta
zakłada enty temat echhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych, które podałaś, bardzo podoba mi sie Tatiana. Może dlatego, że miałam w szkole koleżanke Tanię i bardzo ja lubiłam. Odradzam Maja, Oliwia i Emilia, bo teraz co druga tak się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja
córka ma 19 lat. Dałam jej imię ADELA. Wpadłam na to będąc w ósmym miesiącu ciąży, oglądając włoski film z Loren. Córce cały czas się to imię podoba, jest niespotykane a ona zadowolona.Bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi bardzo podoba sie \"Lena\", tak miała miec na imię moja córcia ale bedzie chłopczyk ;) bardzo ładne też jest Liwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginia
moja córcia ma na imię Kornelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 5-cio tygodniową córeczkę, która ma na imię Melania. Mówimy na nią Melka, Melcia, Melunia itp. Bardzo mi się to imię podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna, Hania, Haneczka, Hanusia :) Helena, Helenka, Helusia, Hesia :) Polecam, obydwa mam sprawdzone w praktyce na własnych córeczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGGGGGGGGA
Jezeli bede miala dziewczynke (nie znam jeszcze plci) to bedzie Julia :) moze i teraz oklepane i same Julki,ale ja jestem Agnieszka z okresu, kiedy rodzily sie same Agnieszki i nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka ma
niepopularne imie Antonina. wołamy Tosia, Tola. Dla mnie oczywiscie jest to najpiekniejsze imię. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×