Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiadw1

REMOVYL- wymiana informacji!!

Polecane posty

Gość bw
Próbowałam otworzyc stronę internetową, oczywiście bez skutku. Zadzwoniłam na numer pododany w ogłoszeniu. Gdyczekałam na połaczenie, usłyszałam głos mówiący z bardzo wyraźnym cudzoziemskim akcentem, namawiąjący, aby zadzwonić ponownie i złożyć zamówienie, bo teraz wszyscy operatorzy są zajęci. A więc pozostaje mi żywić się korzonkami, suchym chlebem, popijac go czystą wodą. Removylu nie kupię, bo sądzę, żeto kolejne reklamowe złudzenie.bw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninas
Kupiłam, chociaż miałam świadomość jaki jest skład i nie wierzyłam w cuda. Sprawdzam od miesiąca bez efektu. Myślę, że pusta lodówka, ruch i odgraniczenie pojadania jest jedynym ratunkiem na nasze problemy. Ale trzeba walczyć. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to możliwe że niemogło na tą stronę wejść tyle osób skoro ja weszłam odrazu , chyba zamówie i sprubuje ,ale nie removyl tylkoabsolute. a jeśli ktoś nie wie to zioła które sprzedawane są w aptece , nie są wcale takie tanie . te odchudzające cherbatki działają przeważnie wewnątrz układu pokarmowego ,poprostu pomagając w trawieniu, a te preparaty poprostu działają poza ukł pokarmowym oszcządzając go poprostu , zioła w aptece są najczęściej w formie sproszkowanej, co djametralnie zmienia ich właściwości , bo jak powinnoście wiedzieć z biologi, niektóte związki i witaminy, są przysfajalne przez organizm tylko związane w odpowiednie tłuszcze. to tylko kilka informacji , których zresztą każdy kto skoń czył podstawówkę, powinien się domyśleć. Apropo wyżej widziałam opis chudnięcia pewnej osoby , wyliczyła ona ile danego dnia schudła. To mam dla niej wiadomość , to że schudłaś tak szybko wcale nie oznacza że staciłaś tkankę tłuszczową , najprawdopodobniej poleciał z ciebie zalegająca wcześniej w twoim jelicie grubym masa zwana fachowo kamieniami kałowymi. to ze je w sobie miałaś to nic nadzwyczajnego większość ludzi na tej planecie w wieku ok 20 lat nosi conajmniej4 kilogramy kamieni kałowych w swoim jelicie grubym, powstają one wtedy gdy np. jemy pieczywo jednocześnie z mięsem ( te wszystkie pyszniutkie kanapki kture ja przyznam też lubie). polecam książki Michał Tombaka np \" Jak żyć długo i zdrowo\" są tam zawarte przepisy na oczyszczanie organizmu , oczyszczanie jelita , serjo można schudnąć z 3, a nawet 4 kilogramy , w 4 ,5 dni , jednocześnie oczyszczając organizm co niezwykle zaskakująco dobrze wpłynie na nasz organizm. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtra
Czesc mam problem potrzebuje informacji na temat tabletek odchudzajacych po ktorych chudniesz bardzo duzo,czy moze ktos je stosowal?? EPHM200 sa drogie i boje sie je zakupic, bo moze to byc oszustwo.Prosze o odp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita4
ja kupiłam Removyl , zjadłam opakowanie-30 tabletek i nic!!!! nie ma żadnych skutków ubocznych, ale oczekiwanych efektów też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueye
moi kochani..nasze to nieszczesne odchudzanie.....tabletki? a moze to co jemy i robimy lepjej bedzie dzialac..ja osobiscie schudlam 28 lb i zajelo mi to ok 5-6 mies. ale jem malo chleba -ktory bardzo tuczy ,jak juz to pelonoziarnisty ,nie jem smazonego,ktore jest jak gwozdz do trumny i nie dojadam po godzinie 7 wieczorem. i prosze nie pytajcie sie co jem...bo nie na chlebie i kielbasie mozna tylko zyc. Dbac o wage laczy sie sloneczka wy moje z naszym zdrowiem i tym jak dlugo chcielibysmy dreptac po tym naszym swiadku...bardzo wazne jest spzywanie duzej ilosci owocow ,warzyw,zastapienie curku slodzikiem...smazonego -pieczonym i jedzenia kolacji -zagryzaniem owoca,chyba nie musze wspominac o paleniu-tez rzucilam..i tez objadlam chyba wszystkie mozliwe tabletki i te tanie i te najdrozsze..wiec...patrzac sie tak na tego papierosa i siebie wciagajaca brzuch albo kupujaca za male ciuchy spowodowalo ze zaczelam sie pytac sama siebie..hm...co jest silniejsze..tak jakbym miala sie mocowac...papieros?nocne dojadanie?tluste posilki?a moze siedzenie na krzesile dniami ?moja odpowiedz? moja wola jest silniejsza ponad wszystko. wiecie moi kochani ze stresy, zwlaszcza u kobiet powoduja to ze chocbys sie zaglodzila to i tak bedzesz miala brzuch? o tak..taka to juz nasza uroda..zycie jednak w tych czasach bez stresow...smieszne az sie plakac chce...nie mozliwe.panie po ciazy ,ktore maja problem zrzucic brzuch...sprwa hormonalna -estrogeny-ich wieksza ilosc niz progesteronow powoduje osadzenie sie tkanki tluszczowej na biodrach i jedynie wyregolowanie hormonalne moze wam pomodz....wszystko co moge poradzic?.... bo sama sprawdzilam: w wiekszosci podpowiedzialam ale jeszcze mozesz sprawdzic sobie poziom hormonow poniewaz nierownowaga powoduje otylosc i dieta nie ma ztym nic wspolnego jak juz wspomnialam .W zaleznosci gdzie jestes i tego to co jest dostepne mozesz zrzucic te niechciane kg. i zaoszczedz te pieniadze za ktore chcesz kupic tabletki na zdrowe odzywianie buziaki dla wszystkich z silna wola Eva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloziel5
Cześć. Moja poprzedniczka ma całkowita racje. Najpierw należy zbadac poziom hormonów. Oczywiscie idziemy do endykrynologa. Nalezy zadbać o równowage hormolaną to wtedy nie tylko wplynie nan naszą sylwetke ale takze pomagamy innym organizmom. Pamietajcie ,ze zadne wspomagacze nie pomagają . jedynie producentom powiekszaja zawartość portfela. Kilka podstawowych zasad do odchudzania. 1 Na poczatku nalezy oczyścić organizm 2 nauczyc sie oddzielnie jeśc posiłki weglowodanowe ( nie oczyszczone kasze ,ryze z warzywami oraz chleby z ziarnami) jemy je do południa Posilki białkowe ( Zwłaszcza mięso jemy popołudniu) dlatego ,ze miso jest barzdo włokniste i długo zalega w żoladku. jak serwujemy dania??? np jajko + warzywa sery + warzywa Mieso + warzywa Mało tego jemy do woli, a z czasem sami zuważycie ze jecie coraz to mniej. Pijemy duzo wody , herbaty ziołowe po to aby cały czas oczyszczac organizm pAMIETAJ ,ZE CUKIER JEST GŁÓWNYM PROWODYLEM OTYŁOŚCI A tłuszcze sa groźne dla ukaładu krążenia. 3 cwiczenia to nie tylko chodzenie na jakies regularne cwiczenia ale takze marsze,marsze i jeszcze raz marsze. codziennie 30 mnin rano daje najwiecej efektów i rano gubimy najwiecej kalorii nawet przy tych samych ćwiczeniach. a wiec spaceryjemy szybkim krokiem do pracy . Zmiana stylu żywienia i w/w ćwiczenia to żadne tabletki nie dadza wam takiego efektu. Ja schudłam 35 kg sukcesywnie przez 1,5 roku powodzenia i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny herbalife jest najlepszy na odchudzanie tylko jest strasznie drogi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytko na odchudzanie to przewaznie pic na wode. i jesli cokolwiek odchudza to najczesciej portfel a nie nas. nie ma cudownych srodkow. wiem, ze dobrze dziala acomplia, ale jest bardzo droga. ale prawda jest taka, ze tluszcz spala sie w tlenie wiec jedynie cwiczenia daja efekt, polanczone z dieta. naprawde. nie mozna lykac specyfkow cale zycie. trzeba zmienic sposob jedzenia bo przeciez jak juz schudniemy to nie mozamy zaczac jesc tego co wczesniej bo zaraz kilogramy wroca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASSAT
Zainteresowała mnie oferta roznoszona po blokach , stąd trafiłem na tą stronę .Jak chcecie schudnąć mogę polecić odchudzanie na www.nadwaga.leczenie.com Ja osobiście znam trzy osoby po tej kuracji . Facet " misiek" ponad 100kg teraz wygląda normalnie i dwie babki ( w jednej można by się było nawet zakochać tak wyładniała ) . Pozdrawiam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izus_a61
SŁUCHAJCIE KUPIŁAM TEN REMOVIL ,STOSUJE GO JUŻ 10 DNI I JEST EFEKT W PRAWDZIE NIE TAKI JAK PISZĄ ALE ZRZUCIŁAM JAKIEŚ 3 KG. MOŻE KTOŚ ZNA JESZCZE COŚ LEPSZEGO TO PRZETESTUJĘ BO MUSZĘ DO WRZEŚNIA ZRZUCIĆ JESZCZE Z 8 KG{MAM WŁASNE WESELE}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupujcie nic z tej firmy jedna wielka sciema.Co sądzicie o kroplach b -o1? ładnie opisane ale czy skuteczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_102
Ja także kupiłam REMOVYL i do biore ale żadnych efektów jak narazie nie widze:-( tylko teraz dochodze do wniosku że szkoda tylko kasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 69
Kupiłam zioła w pażdzieniku,ale jadłam wszystko , więc efektow nie bylo żadnych .Jeszcze większy miałam apetyt. Na chwilę obecną nie jem słodyczy, nie trzeba było długo czekać , bo w ciągu dwóch tygodni schudłam 3.5 kg Przede wszystkim nie ciągnie mnie do słodyczy,więc polecam. Niestety kochani zbierało się troszkę sadełka przez ileś lat , więc nie można schudnąć w miesiąc kilkadziesiąt kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryha
Witam wszystkie panie które są zainteresowane TYM produktem !! To jest nabijanie nas w butelkę i wyciąganie od nas pieniędzy. Ja tez dałam się na to nabrać,no niby tam maja być same dobre ZIELSKA ,które nie powinny zaszkodzić ale pomoc tez nie pomogły.Odwrotnie zamiast zmniejszać kilogramów to mi przebyło a brzuch mam jakbym była w ciąży( mam 60) to mi to nie grozi.Brałam je cały miesiąc teraz wysłali mi od razu na dwa miesiące bez zapowiedzi gdziekolwiek ze trzeba od razu wykupić na dwa miesiące.Benda leżeć w szafce albo wylądują w koszu. Tak ze mnie nie pomogły i czytałam ze więcej osób tez jest zawiedziona. Podzieliłam się zwami abyście się nie dały wrobic. KRYHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×