Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 400zl Wojtek

Czy na jedno dziecko 400zl to malo na alimenty??

Polecane posty

Gość 400zl Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co taki skąpy jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400zlWojtek
Chytry nie jestem,tylko mam nowa rodzine juz,nowe dziecko a byla zona chce podniesienia alimentow,dla mnie 400zl to duzo,bo zarabiam 1300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaczego stare dziecko
ma cierpiec tylko dlatego ze masz "nowe" dziecko i rodzinke?? To nieistotne - trzeba bylo myslec wczesniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałeś drugiej rodziny
to trzeba się jeszcze postarać o drugą pracę, przecież możesz pracować na 2 etaty skoro na jednym się nie wyrabiasz. Na dwie rodziny trzeba pracować podwójnie. To logiczne chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak
trzebabyło myśleć wcześniej a nie....teraz ma dziecko cierpieć !!! typoway facet oficjalnie zarabia 1300 bo tyle wykazuje żeby nie płacić większych alimentów wrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400zlWojtek
Bylej zonie powodzi sie bardzo dobrze,ma dobre auta,perfumy,dom,ma nowego przyjaciela-nie chce specjalnie brac z nim slubu.Ostatnio pisze mi smsy ,ze mnie z nowa zona zniszczy! Nie mam kredytow,nie mam jakis zobowiazan.Ona tez pracuje i dobrze zarabia.Pomimo tego jest msciwa.Moja obena zona ma mala firme,pracuje u niej.To stoi na nia.Byla zona pierwsza sie ode mnie wyprowadzila,zabrala wszystko.Powiedziala,ze jestem jak dla niej za malo przebiegly...Rozwod byl bez orzekania o wine.Boje sie,ze bedzie chciala dokuczyc mojej zonie obecnej,ktora bardzo kocham.Mamy z obenca i byla zona rozdzielnosci majatkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400zlWojtek
1300 dostaje na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba troche
jesteście niesprawiedliwe. na dziecko muszą łozyć obydwoje rodzice, a dlaczego facet ma sobie zyły wypruwac a mamuśka tylko ręce wyciagać. Kij ma 2 końce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczka
A co to wogóle znaczy nowe dziecko?Beznadziejnie to napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400zlWojtek
Dzieki!! Jej sie dobrze powodzi,dziecko specjalnie opowiada mi jaki maja piekny basen,konie,dom....A ona pisze w smsie ,ze specjalnie nie wezmie slubu,zeby ona figurowala jako "biedniejsza" przykro mi jak czytam wypowiedzi innych kobiet:( Wezcie sie tez za prace,nie czekajcie tylko na mezow!:P(Bylych tez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on wogóle jest beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400zlWojtek
aaaa! alimenty placimy nie na was tylko na nasze dzieci!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wiesz że 780 zł? ja słyszałam że moze sąd zabrać nawet całą wypłatę ponieważ to nie jest orzekane od zarobków tylko od możliwości zarobkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że na dzieci
i na dziecku chcesz zaoszczędzić egoisto !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba troche
jak widać - chyba trochę boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mógł myśleć
niech zrezygnuje ze swoich przyjemności, najpierw robi jedno dziecko, potem drugie a teraz dopiero myśli skąd kase wziąć na to !!!!! on poprosu kombinuje jak tu jak najmniej zapłacić i taka jest prawda !!!! cwaniak !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety jestescie zalosne!!!! Liczycie tylko na alimenty,na pieniazki...Matka i ojciec powinni utrzymywac dziecko po polowie d (ojciec400 i matka 400) PO POLOWIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba troche
jasne i miał całe zycie siedzieć dziad sam i zapierdalać na zonę. Nie ułozyło się rodzicom - ale tylko jedno winne???? Ona może zycie układać a on nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400zlWojtek
Oczywiscie musze kombinowac jak byla zona!:P Mnie nie stac na firmowe ciuchy,dobre kosmetyki ,podoze na Hawai.ONA ODESZLA BO MALO ZARABIALEM! Sory,ale takie kobiety co tak pisza ,zeby zniszczyc faceta a dupe same nastawialy wczesniej to nic tylko smierdzace dziwki!Dziecko tez jest wasze,a nie ojca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz miec z glowy ciagle podwyzki alimentow zloz wniosek o pobor alimentow procentowy i tyle.. Z tego co widze to zona pobiera od Ciebie teraz ok 30% Daj jej gora 35% i bedzie git.. Poza tym... piszesz ze pracujesz u swojej zony w firmie i zarabiasz 1300zl.. To przyznam 1 malo wiarygodny zarobek... Gdybys pracowal u obcej osoby byloby ok.. A tak to wiadome zaraz ze zarobek zanizony jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400zlWojtek
dziecko ma 6 lat,widze ze tutaj nie ma sensu dalej gadac,bo tylko pieniazki co niektorym w glowie Chochliczek,dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech sobie układa
tylko niech sie nie użala nad sobą, jak podjoł decyzje o nowej żonie i nowym dziecku to niech sobie radzi a nie szuka tu nie wiadomo czego????? współczucia, litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba troche
a jego była to co? święta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400zlWojtek
Rusalka,firma dopiero ma kilka miesiecy,narazie nie daje zadnych korzsci,wrecz dokladamy do niej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400zlWojtek
Rusalka,firma dopiero ma kilka miesiecy,narazie nie daje zadnych korzysci,wrecz dokladamy do niej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by nie było, to nie oszczedza się na pierwszym dziecku:(. a pierwsza zona to pewnie jeżeli jej się dobrze powodzi, to siedzi i nic nie robi :P???? No bo niby skąd te pieniądze. Z drugiej strony 400 zlotych, to jakas jałmużna pewnie. same buty kosztują około 100 a jak pomyslę o wyprawce do szkoły...... ktoś wczesniej miał rację.................. nie stac na drugie dziecko, to nie rób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400zlWojtek
Nie szukam wspolczucia ,litosci,jestem mlody,dlaczego mam do konca zycia byc sam?? KOBIETY! Czemu niektore z was sa takie pustaki?? Ona odeszla do kogos a ja mam za przeproszeniem do konca zycia siedziec sam i tylko pracowac....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400zlWojtek
Eva-san! Pracujesz sama? Czy tylko narzekasz? Wstaw sie w sytuacje mojej nowej zony,co mam powiedziec nie mozemy miec dziecka,bo mam z pierwsza zona i wystarczy??? Facetowi po rozwodzie jest kilka razy trudniej,teraz to zauwazam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×