Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość averr

Dlaczego ?

Polecane posty

Gość averr

Dlaczego uczciwym ludziom się zyje trudniej, wszystko jest pod górkę, a ludziom nieuczciwym i podłym wszystko leci z nieba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest forum
o ciąży i macieżyństwie więc po co go zaśmiecasz pytaniami egzystencjonalnymi i filozoficznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAsturcja mama myszka
O co konkretnie chodzi???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość averr
przepraszam, jest mi po prostu ciężko... jak chcecie dajcie topik do kasacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAsturcja mama myszka
ja moge z toba pogadac... o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu Ci jest ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość averr
nie wiem jak to napisać zebyście mnie dobrze zrozumiały. Kiedy już w moim życiu wydarzy się coś z czego się cieszę np. szansa na lepsze jutro to zaraz spadnie na mnie kamień który da znać ze nie należe do tytch szcześliwców co mogą lżej i szcześliwiej życ. jestem uczciwym człowiekiem dużo musiałam się napracować na to co mam, a jak patrzę na ludzi podłych, samolubnych to jest przykro ( nie jest to zazdrość ) ze tak jest. Czy warto być dobrym? dobry człowiek musi mieć twardą pupę bo zawsze obrywa....wiem, wiem ten topik jest bez sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAsturcja mama myszka
Konkrety to nie są...... Chodzi Ci o dobra materialne??? O przyjaźń, miłość??? Ja mam takie zdanie, ze kasa naprawde nie jest zbyt wazna... Ja zyje uczciwie, nie kradne, nie oszukuje, mam jednego męża... ;-) Mialam mozliwosc wyjechac za granice na stale, pracowac tam, zarabiac duzo kasy, ale zrezygnowalismy... mamy inne priorytety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnetyna
wiesz mi się wydaje, ze każdy z nas ma jakieś małe czy duże problemy. Każdy inaczej je przyżywa. Wiele osób na pozór wydaje się szczęśliwa.Trzeba się cieszyc tym co się ma. wiem, ze to cięzko, ale myślenie o tym, że ja tego nie mam, a ona ma utrudnia cąłkowicie bytowanie i normalaną egzystencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość averr
masz racje, tylko jak kasy brakuj to jest ważna. Ja też nie chcę rezygnować z rodziny dla kasy...chyba potrzebowałam czegoś takiego co napisałaś, wiesz dziękuję może założyłam ten topik zeby zobaczyć i przeczytać ze są jeszcze ludzie , prawdziwi . DZiękuję ! Ja chyba najzwyczajniej mam tzw. doła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powinienes
cieszyć się życiem:)dostrzegać piękno wokół siebie:).Wiesz Ja myślę, że jeśli dobrze postępujemy to będzie to Nam wynagrodzone:)wcześniej czy później:).Bądź dzielny i wierz w marzenia:)bo one mają moc spełnienia:)jeśli czegoś się pragnie to się spełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość averr
NAsturcja mama myszka to co napisałam miało byc do Ciebie ale z jagnetyna tez się zgadzam. Chyba tak czasem jest ze patrząc na druga stronę "jeziora" widzimy samo piękno, a nie widzimy zła i smutku jakie tam panuje. Dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja mala myszka
Pozdrawiam i glowa do gory!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×