Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelwitch

Wrocław--skumajmy się

Polecane posty

No cóż:)Kretyn:)Żałosny tak samo jak cała wspólczesna polska włądza:)Panie Giertych jest pan zerem:) Ide spaaać..Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Angel 🌻 dopiero wstałam... :P zamieszanie u mnie jak nie wiem co :P ide pod prysznic.. Angel :P sorka..no wiec z pisemnych to bede wiedziec 11 lipca.. z polaka dostalam 15 na 20 czyli 4 w przeliczniku a z angielskiego to 17 na 20 czyli 5 :) szczerze mowiac to ten angielski starsznie olalam na maturze :P nie chcialo mi sie uczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc malutka :) weekend dosc dobry, zwazywszy na to ze w piatek zakonczylam sesje :D a jak u Ciebie, u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no nie narzekam..nie narzekam...wakacje :) takie jedyne w zyciu :) w sumie caly czas mam weekend :) ale dalej mam wrazenie ze musze sie uczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie wieśniara, tyle dni milczec:o Sory sory sory:( Mam zapiernicz na glupim uniwerku😭W dodatku od tygodnia jestem na diecie niskowegloeofsnowej i bylo ok,ale teraz umre jak nie zjem czegos slodkiego😭 Malutka Ty pijaku:P:classic_cool: Nauzykaaaaaaaaa ja odpisze!! Tylko znajde chwile..:( Urodzona przepadłą jak kamien w wode:(Niewspominajac o Jekaterinie i innych, ktore pojawialy sie tak rzadko,ze ich nie pamietam:o Czekolaaaaaaaaaaaaaaaadyyy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksksks
ja tak moze trozke nie na temat ale wybieram sie na studia do Wrocławia i mam pytanko, mozecie mi określić gdzie dokładnie znajduje sie Uniwersytet Wrocławski? na jakiej ulicy siedziba, daleko od centrum, jaka dzielnica itp no i jaki jest wrocław waszym zdaniem??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,ze mozemy ale o co dokladnie Ci chodzi? Bo Uniwersytet jest rozpieprzony po calym Wroclawiu...chodzi Ci o gmach glowny, jakis dziekanat, wydzial, instytut??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksksks
główną siedzibę tam gdzie sie składa dokumenty, chyba ze sklada sie w konkretnym wydziale to chodzi o filologię polską, i o umiejscowienie budynku we wrocławiu. Poza tym słyzałam ze rejestracja nie jest internetowa tylko trzeba osobiscie przyjsc... wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego to niewiem, ale jesli chcesz zlozyc dokumenty to robisz to w dziekanacie. Dziekanat wydzialu filologicznego jest na ul. Nankiera. To jest 2 przystanki od Galerii Dominikanskiej i jakas taka podobna odleglosc od Dworca PKP. Z Rynku 3 minutki pieszo:) A w samym budynku, w ktorym jest dziekanat: wchodzisz i idziesz prosto prosto, przechodzisz kolo toalet, za nimi skrecasz w prawo, wchodzisz po schodkach, przechodzisz kolo punktu ksero, i po prawej stronie szukasz boskich zielonych drzwi z napisem DZIEKANAT:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksksks
dzieki wielkie, jakby coś to bede jeszcze pytac, ale to juz jutro, dobrej nocki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm:) też miałam kiedyś takiego kolegę:)... ...od prawie 2 lat jest moim Ukochanym:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr Giertych, czyli najwieksza pomyłka w historii polskiej polityki, wpadł na kolejny pseudointeligentny i potrzebny pomysł. Mianowicie, mr giertych doznał boskiego olśnienia, ktore podpowiedzialo mu,ze w polskich szkołach brakuje jednego niezwykle ważnego przedmiotu. Jest nim WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D CO ZA KRETYŃSKI POMYSŁ!!!:D:D:D Wyjeżdzam na Seszele:classic_cool:tam nie ma ciemnogrodzian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze nie przepadłam:D jestem dosyć często na kafe, no ale jak tu sie nikt nie odzywa to przecież nie będe gadać sama do siebie....(choć czasem sie zdarza) :P Co tam u Was słychać,jak tam dzień minął?? Anegel>cholera jak by we wrocku była jakaś demonstracja chętnie bym poszła,ale narazie coś ni widu ni słychu,żeby coś sie zapowiadało,ja bym nie chciała żeby moje dziecko mówiło > kim ty jesteś?>wszechpolak mały....:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×