Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelwitch

Wrocław--skumajmy się

Polecane posty

Gość urodzona wrocławianka
spoko,niedwano wróciłam z leklerka, i wkońcu kupiłam sobie strój kąpielowy na basen:)i w końcu pójde sobie popływać,przyda sie troche sportu;)a teraz sie obijam:) a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zasysam spaghetti:]Fajna pora na obiad,nie?;) Też bym popływała, ale czasu brak;( Mieszkasz gdzieś w okolicach Leklerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
nie,po drugiej stronie miasta:) ale byłam w okolicy więc wskoczyłam i w sumie fajnie że tam polazłam,jutro ide na basen:D,wkońcu, bo bez stroju,byłoby mi cężko;) ja przed chwilką pochłonełam krokiety ze szponakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiety ze szpinakiem iiiiiha:classic_cool:A probowałaś z serkiem żółtym i brokułami?{cool]Bosko smaczne:D Coś to kumanie się przebiega mniej energicznie niż myślałam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
powiedziałabym nawet że anemicznie, a nie energicznie :) może sie jakoś zgramy czasowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coolvampire
hey! tez jestem z wrocławia i moge się skumać :) u mnie jest toszkę inna sytuacja , własnie kończe studia i mi się ludzie rozjeżdżają - praca, inne kierunki, itp. w sumie to az tak skumana :) z nimi nie byłam, ale zawsze to fajnie sie czas spędzało na uczelni, a teraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
coolvampire >witaj w gronie:) też jestem na tym etapie,co kończysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć coolvampire:classic_cool: Urodzona co tam?Ja sie wlasnie zalamalam tępotą niektorych dziewczyn. W dziale DIETY trwa ostra dyskusja na temat tego nielegalnego chińskiego specyfiku, dzieki ktoremu sie chudnie. Masakra to gowno to pochodna amfetaminy:|Srodek ten spowodowal smierc kilkudziecieciu osob w Europie, dlatego jest zakazany, a te puste kretynki go kupuja..Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo elo :D mogę się wkleić jeszcze??? Tyż jystem z Wroclawia, studiuje na AR, a na razie mam caly semestr praktyki i nuuuuuuuuuuuuuudze sie straszliwie :( kurcze nawet brakuje mi szkoly a najbardziej luuudzi :/ pozdr dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coolvampire
hey cześć ponownie :) urodzona wrocławianka -> informatykę, mialam na roku mieszane towarzystwo z przewagą facetów, co czasami nawet było denerwujące. a ja mam w nosie chudnięcie - własnie wtłoczyłam w siebie litr lodów orzechowych i dobrze mi z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe;)Smacznego:)Ale orzechowe są fe, lepsze czekoladowe;)Z ktorej czesci Wroclawia jestes?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coolvampire
z Grunwaldu - teraz moge "zachwycać" się prawdziwą batalią jaka się tutaj toczy, wprawdzie wcześniej nie bylo lepiej, ale można za to normalnie przejśc. A teraz okazja do podziwiania jakis przedwojennych hydraulicznych wynalazków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coolvampire
PS. dzięki, najbardziej lubię toffi, ale jak nie bylo to wzięłam pierwsze lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
ja z biskupina,więc przy okazji tych cholernych remontów zwiedzam pół miasta:O ja zamiast lodów wziełam sobie piwko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolvampire to przynajmniej będziesz miała co podziwiać za parę lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam ani lodów, ani piwka..:(Mam tylko herbatkę odchudzającą;(Nie no wiaodmo, że sobie poswawolę czasem:D Generalnie ejstem w okresie brania się za siebie:classic_cool: Urodzona, ale mi zrobiłas sama na piwko:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
domyśliłam sie:),mi wczoraj literki moitały sie po klawiaturze więc dziś po piwku pewnie będzie to samo,więc prosze o zrozumienie:) pierwszy raz pije do komputera:)a pije sie całkiem fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
też sie biore za siebie,ale od jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
ano,nie moge powiedzieć że pije sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coolvampire
tekturka -> ponoc maja się z tym jakos szybko uwinąć - ale to sa plany - a wiadomo jak to jest u nas z planami, A piffko tez lubie wypić przy komputerku, zjeśc obiadek, make-up, nawet łózko mam blisko, co by dalej nie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
przez tą cholerną zime przytyłam z 6 kilo,więc zmieniam wszystko...:O, biore sie za basen więc mam nadziej że troche poskutkuje,no i musze zacząć jeździć na rowerze,a nikt ze znajomych nie jeżdzi:Owięc musze sie jakoś zebrać w sobie:o a od jutra,bo tak mówie od miesiąca:D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wole wypić z kimś niż tak sama:( Jaki browarek preferujecie?:classic_cool: Ja stawiam na Warke, Okocima i....jak mi sie przypomni to dopisze:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
coolvampire-A piffko tez lubie wypić przy komputerku, zjeśc obiadek, make-up, nawet łózko mam blisko, co by dalej nie chodzić. -dokładnie mam tak samo:D ja lubie warke,heinekena, i żywca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coolvampire
kiedys - jakikolwiek byle tani :P ja tez :) lubię Okocim, Warka, i jakieś cytrynowe - nie pamiętam nazwy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona wrocławianka
cooler?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×