Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelwitch

Wrocław--skumajmy się

Polecane posty

Herbatki to już kij :P Ale od 1 czerwca jestem na diecie:classic_cool: Przez pierwsze 2 tygodnie poleciało mi 4kg i 8cm w pasie:D Chyba nieźle,co ? No ale po tycvh 14 dniach coś mi waga stoi w miejscu:(Chyba sobie za duzo pozwalałam ostatnimi czasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta niskowęglowodanowa. Sprawdzona:)Ja niestety troszkę sobie jej czasem nie do końca przestrzegam, więc wolniej chudnę. Mój tata zrzucił 15kg w miesiąc czy tam półtora:) Wiesz co można jeść na tej diecie a co nie?Czy mam pisać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinno sie za szybko chudnąć bo wtedy jojo może Cie dopaść, ponoć najlepiej jest chudnąć kiolo na tdz. czyli 4 na miesiąc,więc jesteś w normie:) gratuluje tych kilogramów bo ja jakoś nie moge sie zmotywować po tej cholernrj zimie:o czyli dieta bez ziemniaków,chleba,makaronów itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze..no raz w zyciu..musialam schudnac pol kg...zeby mnie przenisli do nizszej wagi..ale to wystarczylo rano nie pic nic..ani nie jest..:P wpadne jutro..ledwo widze na oczy... do juterka..czas luli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przyjemnie:D No więc na owej diecie nie spożywa się: słodyczy wszelkiego rodzaju, pieczywa, kasz, ryżu, ziemniaków,owoców, słodkich napojów, także soków owocowych,jogurtów, generalnie wszystkiego co jest słodkie lub zrobione ze zboża. Spożywa się za to: wszelkiego rodzaju mięska(najlepiej te tłuste), sery żółte, sery pleśniowe, rybki, jajka, majonezy, smalec, galarety mięsne, warzywa można w niewielkiej ilości(pomiając ziemniaczki,fasolkę),pijemy wodę, kawę, herbatę(bez cukru). Napewno pominęłam sporo rzeczy. Widać jednak już w czym rzecz. Generalnie:najwięcej spożywa się tłuszczów, średnio białka, a węglowodanów prawie wcale. Bo tak się składa, że tyjemy nie od tłuszczu, tylko od węglowodanów, które w zetknięciu z tłuszczami zamieniają się w sadełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 4.00 nad ranemw domu profesora dzwoni telefon.Zaspany wykładowca podnosi słuchawkę i słyszy: - śpisz? - Śpię - odpowiada profesor. - A my się kurwa jeszcze uczymy!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumkumkumkumaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel..dobre :) a co do diety..chyba nie wytrzymam.ja musze jesc owoce i warzywa..no i slodycze...bez z nich umieram... wstalam..cud... no..to snil mi sie...no ten koles..kty mi sie podoboba..ale w kazdym razie...to bylo cos jak kill bill..i mnie kurna chata postrzelili w brzuch!!! ale najlepsze jest to! z rozbebeszony,m brzuchem dzwonie po karetke,i nagle uswiadamiam sobie,ze nie moge zadzwonic..bo to tylko sen..i ze jak robie to przez sen to bede miala przejebane,wiec musze sie obudzic i sprawdzic czy ja dzwonie czy nie..no i sie poobudzilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..fajne..tragedia..strzelalaja do mnie..chca zabic..fuj... ale motyw z telefonem byl boski :) no..ja bez truskawek...i bez czeresni..ani rusz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie przezylam nie maly szok tyle wpisow - sa wakacje przeczytalam po kawalku ok ? :P ja tez jestem rocznik 85! i ide zdychac bo zas slonce wyszlo.. dalam plame z dupe marynarza a nie mlynarza :D wybaczcie mi. dobra, jeszcze czytalam o dietach. .. do pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źródło: www.bash.org.pl masz pozyczyc walizke albo torbe... albo cos w co sie moge spakowac...? RAR moze byc? xxx> jakim cudem Messi moze miec 18 lat i 357 dni skoro rok ma 356 dni hahahahaa dolicz sobie lata przestepne glupku jak jest armor po angielsku? (to mnie zabilo:P) birdy> czaisz akcję? jadę ostatnio autobusem. miejsca zajęte, jakaś starsza kobitka stoi jakiś dwumetrowy paker się poczuł, podszedł do niej i ją pod boczek prowadzi do siedzienia \"babcia se pierdolnie\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bueheheheh:D Malutka i urodzona Wy niewiecie co mowicie:)Ja bylam poprostu uzalezniona od slodyczy, od pieczywa itp. Tylko, ze ta dieta jest tak fenomenalna, ze poprostu nie masz ochoty na nic slodkiego. Przez 1 tydzien mnie skrecalo, a teraz juz mi to wisi.A jeszcze niedawno obzeralam sie slodyczami na maksa:)I to nie jest tak, ze nie jecie weglowodanow w ogole, tylko je ograniczacie. Jak np caly dzien jadlyscie tlyko tluszcz i bialko to inc sie nie stanie jak wieczorem zjecie truskawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...ee..spoko..jeszcze mam jakis maly zapasik..chociaz brzuszek..i uda...;p no tak srednio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wstawiam kawe do lodowki:P Bedzie cos jak mrozona:P:P:D Pilas Madziu moze Nescafe Frappe?Dobre to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no pilam kiedys w jakiejs knajpie..calkiem niezle :) ja wole irish coffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi chodzi o to,zeby bylo bez cukru:( I wlasnie sie zastanawiam czy to frappe ma w skladzie cukier..hm..oczywiscie wolalabym z cukrem,no ale co zrobic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiesz:P Chodzi mi o to,ze uwielbiam kawe z cukrem, ale musze pić bez(dieta:P). I dlatego pytam czy to frappe ma juz w skladzie jakis cukier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×