Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelwitch

Wrocław--skumajmy się

Polecane posty

własnie, nie zagladaj :P helol. mi sie tak nie chce przed kompem siedziec :( Angel to dobrze ze ukochany byl u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, wiec jestem :P ale na chwile bo zaraz uciekam do lubego, bedzie robic kolacje a ja jestem taaaaka glodna ;) a on pozniej mowi na mnie grubasie :( milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze..no...niestety nie w campingach..tylko w domku :/ jak sie bede z nia widziec.t.o sie wypytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) exytra,,,,wpadlam na kolejny pomysl..hehe...ale to jak sie dowiem wszystkiego to powiem...ja i moje kolejne genialne pomysly :P angel..a co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A luzik:P Chudne se:P:D Wlasnie sie dowiedzialam,ze w Chorwacji trzeba plywac w butach ze wzgledu na jezowce, na ktore mozna latwo nadepnac wchodzac do morza:D Nie no gites:D Coś wymyslila szatanico?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wymyslilam w zwiazku z GB:) ale nei powiem co.. Angel..ale to sa takie specjalnie butosy..ale juz ni epamietam ile kosztowaly :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) wczoraj tak sie u mnie caly dzien na deszcz zbieralo - i wieczorem wyszlam z domu, wrocilam po 23 wchodze do domu a tu nagle zaczyna lac ;) ha. to mi sie udalo. juz nie 1 raz tak... co tak pusto .... moze dlatego ze wakacje ;) i dzisiaj jest tak po deszczu a mialam robic grilla, takie babskiego (az 3 nas jest) i nie wiem czy wypali. no nic, wracam do roboty.. Angel nie smuc sie ja zagladam :P dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka i jak tam? Angel..kurna..co za mina? co? Nauzyka..jak tam grill sie udal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaaaa:o Ej ale w Bułarii ne ma jeżowców:o na 200%!!Bylam tam 2 rqazy i nie ma! Są za to obleśne robale, które będą Cie napastowały w bezwietrzne noce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:O:O robale???-nie brzmi to dobrze przetrawiłam już namolne medyzy,których jest tam ponoć w bród,te jeżowce(może to zależy od miejsca) i jeszcze jakieś latające robaki..... zastanowie sie jeszcze nad wyborem miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduze?Jest ich pare ale to na duuuzych glebokosciach! Jedz do Bulgarii:)Boski kraj:)Tylko tez zalezy na jakie miasto trafisz:)Ja bylam w sv.Vlas, ktory kazal sie genialnym miasteczkiem turystycznym. Za drugim razem bylam w Achtopolu, ktory byl troche brudnawy, a sprzedawcy nie rozumieli Do you speak english, ale..i tak uwielbiam Bułgarie:) Co do robali - one sa tlyko w nocy i tylko i wyłącznie wtedy, kiedy ta noc jest zupełnie bezwietrzna. Jak będziesz miała taką noc, to pod żadnym pozorem nie zostawiaj otwartego okna na noc:)Bo CI wlezą całe chmary do pokoju, zaczną wchodzic na sufit, a potem...:P Aahhh nieważne, poprostu nie otwieraj okna:D Jeżowców nie ma bankowo. Są w Chorwacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańsza?! :o Kiedyś była, ale z tego co widzę teraz(a mam tonę katalogów)jest oprócz Hiszpanii najdroższa:o Ja miałam jechać do Grecji bo jest właśnie najtańsza, ale kumpela jęczy, że się strasznie długo jedzie, więc Chorwacja:P Niewiele drożdza ta nasza oferta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomi gdzieś wyczili oferte za nie całe 1000, więc znośnie, i jak mi sie wydaje ceny i tak tam są niższe niż gdzie indziej(mam nadzieje chociaż :) ) cholera,jak długo wyrabia sie paszport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niewiem..Mozna wyrobic w trybie przyspieszonym jakos..Bo ja tak robilam pare latek temu..Ale jak to sie robi to juz niestety nie pamieam:( To faktycznie niezle tania Bulgaria:)Chyba ze za 7dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,ale wole 7 dni słonecznej plaży(zawsze można wydłużyć) i fajnego zwiedzania niż dwa tyg nad polskim morzem........strasznie było....:( mi sie zdeaktualizował:(no mam nadzieje że zdąże przed ewentualnym wyjazdem(no oczywiście jak wypali)bo z nimi to różnie bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop! jest tu kto? A ja zlozylam podanie o zwolnienie mnie z czesnego na uni w walii...poje..mnie!!! jak ja po ang.nie umime prawie nic! ale nic.. kto nie ryzykuje ten nie zyskuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×