Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelwitch

Wrocław--skumajmy się

Polecane posty

o szajze...a nie wiem..kurka..poczytaj..bo jesli o to idzie to nie mam bladego pojecia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego razu Bóg chciał zobaczyć, jak żyją ludzie na Ziemi. Kazał więc sprowadzić specjalny telewizor, włączył go i widzi... poród. Kobieta krzyczy, męczy się okropnie, więc Stwórca pyta: - Co tam się dzieje? Dlaczego ta kobieta tak cierpi? - Ależ Panie - mówi archanioł Gabriel - czy nie rzekłeś: \"I będziesz rodziła w bólu\"? - Tak? Ale ja tak... żartowałem tylko - mówi Bóg i przełącza kanał. A tam górnicy. Zaharowani, spoceni, walą kilofami. Bóg znów pyta: - A dlaczego oni tak się męczą? - Ależ powiedziałeś Panie: \"I w trudzie będziesz pracował...\". - No tak, tak, ale ja tylko żartowałem sobie... - mruczy Bóg. Zmienia program i widzi piękny kościół, przed nim luksusowe samochody i gromadę dobrze odżywionych, pięknie ubranych biskupów. Pan uśmiechnął się i powiedział: - No, to mi się podoba. Kto to jest? - A to są właśnie ci, którzy wiedzą, że żartowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy myszy przechwalaly sie w barze, ktora jest wiekszym chojrakiem. Pierwsza mowi: - Ja biore sobie trutke, dziele na porcje i wciagam nosem. Na to druga: - A ja cwicze bicepsy na pulapkach. Trzecia mysz nie mowi nic i zabiera sie do wychodzenia. Pozostale pytaja: - Gdzie idziesz? Na to ona: - Do domu, posuwac kota:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpada facet w kominiarce i z kałachem do banku! Wrzeszczy do wystraszonej laski: - To jest napad, rób co mówię, a nic ci sie nie stanie!!! - Ale.. - Rób co mówię, bo zabiję!! Otwieraj sejf! - Ale..to jest bank spermy - mówi przerazona laska. - Otwieraj mówię!!! Otworzyła. W sejfie równo poukładane próbówki. - Bierz pierwszą! -Ale... -Bierz pierwszą!!!! Przerażona laska wzięła próbówkę. - Teraz ją wypij!!! Cała drżała ze strachu. Wypiła. -Teraz drugą i wypij!!!! Wypiła - Teraz trzecią i wypij!!!! Wypiła. Wtedy facet opuścił kałacha, wolnym ruchem zdjął kominiarkę z głowy i mówi: - Widzisz Helenko, kochanie! A jednak można... Buaaaaaaahahahahahahahahahahahhahahaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahaha prawie że na odwrót;) Jaką dietę to pisze pare postów wyżej nie będę się powtarzać. Jest za krótkie na diety? Wg mnie jest za krótkie na nie czucie się pewnym siebie ze względu na nieprawidłową wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvibn
mieszka ktos kolo astry? skrzydlata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nic nie wiem:( jesteś na diecie węglowodanowej, tak? ale nic mi to nie mówi, bo nie znm się na tym. Ile ważysz i ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na diecie NISKOwęglowodanowej, czyli ich unikam. Ojjj no przeczytaj sobie:o Ze 2 strny temu był temat mojej diety. Wagi nie podam, bo nie mam ochoty:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 pewnie,ze nie:D:D:D:D:D Nie jestem otyła:o Waze tylko odrobine za duzo i tyle. Wysuwam na takiej podstawie, ze znam stamtad pare osob i tyle!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×