Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelwitch

Wrocław--skumajmy się

Polecane posty

No to może Ci to jeszcze zająć nieco czasu:O a gdy już schudniesz to szkoda Ci będzie to zmarnować i będziesz odmawiać sobie grillowanie i piwkowania? chyba trochę szkoda wakacji, nie? może odłóż to na później? sesję masz za sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, sesja mi sie dopiero zaczyna:o Nie bede niczego odkladac na pozniej i koniec i kropka. Raz w zyciu sie zmobilizowalam i sa efekty i idzie mi swietnie takze bardzo grzecnie prosze o uszanowanie mojej decyzji:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeśli dla Ciebie wakacje polegają na obżeraniu się to gratuluje. I niewiem co niby jest złego w grillu, skoro mięso szczególnie tłuste jest na mojej diecie wskazane. Dla mnie wakacje polegają na czyś innym niż żarcie także zamierzam mieć świetne wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, chyba nie rozumiemy się:O przecież nie napisałam, że obżeram się. Nie wkurzaj się tak:) bardziej myślę o odmawianiu sobie piwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł z zainteresowań:D Generalnie to chciałam filologie ukraińską, no ale wyszła rosyjska, a teraz uważam, że to lepiej:)A Ty co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, trochę ludzi kończy ten kierunek co roku (dzienna, wieczorowa, zaoczna) i pewnie dlatego tak trudno po nim o pracę;) ale filologia rosyjska chyba nie tak licznie oblegana? chcesz być tłumaczem? czy uczyć w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę być prawą ręką Putina:classic_cool: A tak serio to raczej tłumaczem:D Może dwujęzycznym:D A może będę dziennikarzem:D To się wsio jesio okaże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i tak super, że masz jakiś pomysł na to co potem:) bo ja do dziś nie wiem czego chcę;) trochę taka stara maleńka jestem czy nie wiem jak to określić:O nie chce mi się być poważną babą... a w ogóle to czy trzeba być poważnym, bo ma się ileś tam lat? bez sensu, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze glupie:D Ja bankowo nie bede powazna baba:D Moi rodzice na całe szczescie nie zdziadziali i ja tez nie mam zamiaru:D A teraz co robisz po tej historii?Nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema siema :) no..to znow pikny dziń :) a mnie rano obudzil brat kumpeli..obiecalam mu wczoraj,ze pojde rano po piwko bo ma zakonczenie roku..i musislam wstac 😭 ech...jak sie sie byc dobrym to trza cierpiec potem ;) heehe co do piwka! to ja lech! ew zywiec! wczoraj zalapalam jakies dołowisko..nie wiem czemu i po co..ale dawno juz nie mial;am..moze okres w koncu dostane! bo mi sie kurna chata spoznia!!! do dupy! juy 6 dni...wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam malutka - nie denerwuj sie, napewno dostaniesz :P swoja droga to niedawno przezywalam to samo ;) jak mnie taka duchota denerwuje grrr. w ogole to w moim miescie sa obchody dnia miasta wlasnie :P i wszyscy mieszkancy i tez okolicznych miejscowosci ciagna w 1 miejsce a ja sobie ide pooddychac do lasu wieczorem :D moze mi to cos da ! ;) pozdrawiam wszystkich ! angel, a Ty sie obijasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauzyka..kurno..no mam nadzieje...bo bedzie nie sa wesolo ;/ Angel..no i gdzie Ty jestes?! ta co najwiecej marudzi.. pff..no widzial to kto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz prawdopodobienstwo... ? ja biore tabletki mi to generalnie opoznia itp. moze do lekarza pojdziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam...ja tabletek juz nie biore ;/ ale dobra..na razie panikowac nie bede...pojde do lekarza..moze od razu cytologie se zrobie.. mam fajnego lekarza :) taki misiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah misiek :D ja tez niebawem ide i na cytologie wlasnie. ja chodze do kobiety, ktora niezle rzeczy opowiada o swoich mezu i synu i w ogole o facetach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa malutka to moze masz rozlegulowany cykl przez odstawienie ? nie martw sie, bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie dzieci niektórzy tutaj pracują..:o Więc z łaski swojej proszę na mnie nie wrzeszczeć:o A tablety są kompletnie szajsowatym wynalazkiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×