Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleńkaaaa

jak ma sie ubrać niska i gruba

Polecane posty

Gość oleńkaaaa

właśnie dziewczyny kobiety doradźce jestem niska i grupa mam podobno ładną twrz mam 32 lata jak sie ubierac aby czuć sie dobrze i wygladac w miare młodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńkaaaa
plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miekkie lejace, ale NIE opinajace figure materialy w raczej chlodnych odcieniach (nie wiem, w jakich kolorach gustujesz i jakie pasuja do Twego typu urody). nic obcislego, ale tez nie marszconego. np. dluga powiewna spodnica (nie marszcona w pasie), do tego CZARNA gora bez rekawow albo z krotkim, a na to marynarka lub cos tam w jasniejszym kolorze pasujacym do dolu. ogldalam kiedys program w TV na tego typu tematy i rzucilo mi sie w oczy, ze bardzo optycznie wyszczupla co czarnego w takim kontekscie, jak wyzej wymienilam, jest niejako efekt, ze to co pod zzakietem ejst niewidzialne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...lejące, ale nie za duże...to najwiekszy bład Tez jestem gruba :/ ale od pasa w dół...więc nie noszę obszennych bluzek zakrywających tyłek bo nie chce niepotrzebnie się \'powiekszac\' :/ spodnie...ja nosze lekko rozszerzane...ale na całej długosci-a nie od kolan...i nie mogą być przykrótkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sl
Believe me...proponuje spodnioce szersze..ku dołu pomarszczone (:..na góre idealnie dopasowana marynareczka...choc z tym trzeba uwazac..bo nie wszystkie pasuja do spodnicy (:>...Buty hmmm z tym jest dylemat...napisalbym, ze szpilki (: ale nie kazdej moga szpilku spasowac...du gustu i generalnie....ale napewno buty musza byc takie bardzije 'szykowne', napewno nie sportowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra ubiera się w sukienki oversizowe, do tego przewiązuje w talii pasek i wygląda super! Sukienki zamawia na stronie z modną odzieżą damską www.cosmosmoda.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×