Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia....

znieczulenie zzo- pilne pytanie!!!

Polecane posty

Gość Madzia....

Dowiedziałam się że znajomej odmówiono podania znieczulenia zawnętrznooponwego, ponieważ stwierdzono, że w tym szpitalu nie praktykuje się takich metod. Czy jest to zgodne z prawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
Oczywiscie ,ze jest zgodne. Nie wszystkie szpitale praktykuja podawanie zzo - dlatego jakis czas przed porodem nalezy sie upewnic i zebrać wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko w niektorych szpitalach w Polsce mozna rodzic ze znieczuleniem, a i tam jest to wydatek rzedu 200-500 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama małego misia
Nie we wszystkich szpitalach zzo jst płatne, ja rodziłam i bez żadnego problemu dostałam bezpłatne znieczulenie.Więc zależ od szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia....
Czy na internecie jestem w stanie znaleźć informacje, w którym szpitalu podawane jest znieczulenie zzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegięcie
Weszłam na tą stronę, określiłam kryteria poszukiwań i u mnie w mieście nie ma żadnego szpitala, w którym to znieczulenie, albo jakiekolwiek inne wykonują:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia....
A gdzie określa się te kryteria dotyczące szpitali na tej stronie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domorosły_p
Znieczulenie zzo podaje anestezjolog. I byłoby nieżle, gdyby wiedział co robi, bo źle podane może zakończyć sie paraliżem od pasa w dół. Jak nie maja przeszkolonego anestezjologa to nie podają, proste. Sądzę, że w każdej typowo położniczej klinice jest możliwość zzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×