Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
blekitnooka

które PROFESJONALNE kosmetyki do pielęgnacji włosów najlepsze?

Polecane posty

Gość Agusiak_
No niestety... mieszkam w dosyć sporym polskim mieście - Wrocławiu i tutaj niestety nigdzie nie widziałam tego szamponu:( chyba spróbuję kupić na Allegro:) dzięki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych kosmetykow nie ma w Polsce. A naprawde sa az takie dobre? Mika1234 - probowalas moze serii do prostowania wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupię M lub L
Z całą odpowiedzialnoscia polecam kosmetyki Oriflame, jeśli by ci nawet których nie podszedł do gustu ZAWSZE mozesz go zwrócić, a jak kupisz w sklepie i cos bedzie nie tak , to zostaje ci umyć podłoge lub lac do wanny zamiast płynu sa naprawde super !! pozatym mozesz sobie je sama kupować -bez konsultanta o 30% marzy tanie, jeśli chciałabys cos wiedziec co i jak to pisz na emajl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupię M lub L
emajl-kupieME@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekinooka
Nie, dzieki :) ani avon ani oriflame mnie nie inetersuje. Te kosmetyki sa marnej jakosci, wole zaplacic pare razy wiecej i miec naprawde swietny produkt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja kosmetykow do prostowania wlosow nie uzywam bo mam proste jak druty.A co do tej serii co napisalam o niej to ona jest rewelacyjna. Ja farbuje wlosy i to czesto a i suszarki uzywam po kazdym myciu , jednak moje wlosy nie sa przesuszone i nie rozdwajaja sie i bardzo fajnie sie rozczesuja i ukladanie jest duzo lepsze. Uwiezcie mi uzywalam mnostwo szamponow i odzywek ale jak sprobowalam ta serie to przy niej zostalam. Dodatkowa zaleta jest takze to ze kolor farby utrzymuje sie dluzej.Moje kolezanki tutaj tez tej serii uzywaja i sa zadowolone tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Blekitnooka probowalas moze kosmetykow firmy Schwarzkopf serie GLISS KUR albo firme GUHL? Tez sa bardzo dobre no i moze uda ci sie kupic w sklepie. Najwazniejsze jest to zeby kupowac razem szam.+ odzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czyms takim jak guhl nigdy w zyciu nie slyszalam, schwarzkopf gliss kur to jest z kolei linia dostepna w kazdym sklepie. Z firmy schwarzkopf mialam kiedys pare saszetek maski do wlosow z linii profesjonalnej, dostepnej tylko w salonach - bonacure i byla super! :) a ja nie mam farbowanych wlosow tylko naturalny braz wiec nie wiem czy kosmetyki John Frieda by mi odpowiadaly, jak myslisz? Chcialabym raczej jakas regenerujaca i wygladzajaca serie - mam dlugie włowy, ktore sa troche zniszczone a ktore caly czas zapuszczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak mozesz kupic serie Schwarzkopf to sprobuj. W tej serii jest np . repair styling ( control & shine lotion) . Ten lotion chroni wlasy przed lamaniem np. podczas szczotkowania, pomaga ukladac nieposluszne i postrzepione wlosy, daje gladkosc wlosom i polysk.Mozana go uzywac na mokre lub suche wlosy i ladnie pachnie. A kosmetyki John Frieda to nie sa do farbowanych tylko ale do kazdych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 9000
ja mam farouk CHI szampon, odzywke i spray do wlosow i jestem zachwycona,wczesciej mialam zniszczone i suche wlosy a teraz wlosy sie nie elektryzuja, sa miakkie i lsniace.ten zestaw chroni przed goraca temperatura oraz ulatwia ukladanie wlosow, w moim przypatku prostowanie, ktore teraz zajmuje kilka chwil:) ..Polecam szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilena
Witam, ja polecam produkty Kerastase - doskonale odżywiają przesuszone i zniszczone włosy i efekt utrzymuje się nawet po zaprzestaniu używania. Jednak nie polecam całej serii, bo może obciążać włosy a jedynie odżywkę/maskę do spłukiwania. Aktualnie czekam na produkty Friedy, bo też słyszałam wiele dobrego - jak wypróbuję, to napiszę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cndjcndsfhernvdf
a co o kerastase myslicie? uzywa ktos? jak sie sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorianka
Jeśli to mają być profesjonalne i takie, które używają w salonach fryzjerskich to polecam Osmo essence. Kosmetyki nie są drogie a naprawdę włosy po nich są piękne. Moja fryzjerka je używa. Są cale serie do różnych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moher266
kosmetyki osmo, zwłaszcza seria do włosów zniszczonych są naprawdę godne polecenia, wydajne i w miarę tanie. Ja kupuje je na allegro, bo u fryzjera jest drogo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moiRRA
Polecam kosmetyki marki John Frieda! Rewelacja. Ja akurat uzywam serii nadajacej objetosci. Wlosy sa lekkie, ale sie nie pusza, ladnie uniesione, maja fajna objetosc. Przed tym probowalam m.in. rozowej serii z Loreal i mozna powiedziec ze porownujac oba to tak jakby Loreal wcale nie dzialal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włochal :)
Zgadzam sie z tym, że kosmetyki Friedy są bardzo dobre, jednak ja jeszcze mam 2 ulubione firmy, a mianowicie goldwell i Osmo. Te kosmetyki naprawdę potrafią zregenerować włosy, nie powodują uczuleń i łupieżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze odzywki sa w
sklepach z kosmetykami dla murzynek czy np hindusek, tam maja najlepsze preparaty, ogromny wobor szamponow olejkow, sa o niebo lepsze niz te w drogeriach, ja sama uzywam olejkow np. kokosowego bo mam przesuszone wlosy od rozjasniania i jestem zadowolona, wlosy wygladaja zdrowo i sie lepiej ukladaja, tam jest sporo szamponow, roznych maseczek na bazie ziół i owocow, jak byscie mialy okazje byc w takim sklepie to radze cos kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poszukiwaniu profesjonalnych kosmetyków trafiłam na stronkę kalamis.pl szeroki wybór produktów wszelkiej maści mają i ciekawą wyszukiwarkę, warto obadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejek kokosowy
olejkiem kokosowym to ja nawilżam ciało po wyjściu z kąpieli. Pachnie obłędnie, a do tego bardzo silnie nawilża i nie podrażnia nawet alergicznej skóry. Natomiast ja nie preferuje stosowania olejków do włosów, no chyba, że na końcówki celem ich zregenerowania. Nie odważyłabym się nanieść olejku na skórę głowy w obawie przez wystąpieniem łupieżu. A które kosmetyki profesjonalne najlepsze? Stawiam na Friedę i Osmo Essence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Ja obstawiam Osmo świetne farby do włosów, nie niszczą włosów i fajne kolory wychodzą. Fajnie można modelować fryzury guma jest super i taki krem do modelowania fryzury. Odżywkę i szampon nawet kupuję u fryzjerki aby w domu tez ich używać. I nie są to drogie kosmetyki, w porównaniu np. do matrixa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spineczka79
Osmo - ich fluid prostujący włosy jest po prostu obłędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzienkax
Ja byłam zadowolona z kosmetyków do włosów Matrix, jednak chyba moje włosy już się do nich przyzwyczaiły, bo zaczęły wyglądać nieciekawie i zmieniłam na profesjonalne Osmo. Nie dość, że mam włosy znów ładne i pięknie się układają, to kosmetyki te są tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osmoikon
Kosmetyki do włosów z matrixa rzeczywiście złe nie są, ale na dłuższą metę to prawie każde okazują się niewłaściwe. Szampony i odżywki najlepiej stosować z tej samej firmy/serii i zmieniać je co jakieś 2-3 miesiące z innymi, i tak w kółko. Ja np. stosuję wspomniane Osmo do wlosów suchych i zniszczonych z serii deep moisturising, i zamieniam je z Joanna z serii z apteczki babuni. Nie mam łupieżu, włosy się nie przetłuszczają, ani nie łamią i są zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osmoikon
Kosmetyki do włosów z matrixa rzeczywiście złe nie są, ale na dłuższą metę to prawie każde okazują się niewłaściwe. Szampony i odżywki najlepiej stosować z tej samej firmy/serii i zmieniać je co jakieś 2-3 miesiące z innymi, i tak w kółko. Ja np. stosuję wspomniane Osmo do wlosów suchych i zniszczonych z serii deep moisturising, i zamieniam je z Joanna z serii z apteczki babuni. Nie mam łupieżu, włosy się nie przetłuszczają, ani nie łamią i są zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzulex24
Każda z nas ma swoje ulubione marki kosmetyków. Mnie osobiście bardziej odpowiadają kosmetyki Osmo i Vichy, które stosuje zamiennie. Zawsze stosuje serie do włosów zniszczonych, ponieważ moje włosy od zawsze są problematyczne, a dodatkowo katuje je farbowaniem i codziennym suszeniem suszarką :/ Moja fryzjerka poleciła mi właśnie ową serię Osmo gdyż miałam mocno zniszczone włosy. Jestem z tych produktów bardzo zadowolona, bo nie są drogie jak na kosmetyki profesjonalne przystało i dają po prostu radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×