Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
blekitnooka

które PROFESJONALNE kosmetyki do pielęgnacji włosów najlepsze?

Polecane posty

Gość gość
Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie jak są dobrze dobrane są o niebo lepsze od drogeryjnych. Przy czym odradzam zakupy w salonach fryzjerskich. Często doliczają sobie spore marże (niektóre nawet 300% ceny). Fajnymi kosmetykami godnych polecenia których nie znajdziemy w Rossmanie, Hebe, Kontigo nie są produktami popularnych marek a są to produkty firmy Mirable MAXIMA/NHP. Na pewno dystrybutorem jest jakby sieciówka KERN sklep/hurtownia fryzjerska, jak zwał tak zwał. Ale po wielu testach różnych kosmetyków których już chyba nawet nie byłabym w stanie wymienić... ten producent podbił moje serce, zwłaszcza linią do regeneracji Life Therapy i świetnym olejkiem makadamia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie_zuzie
potwierdzam wcześniejsze opinie - tylko Great Lenghts <3 najlepsze profesjonalne produkty, jakich uzywałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejonsi
Jak dla mnie te z Great Lengths. Nigdy wcześniej nie przykładałam specjalnej wagi do kosemtyków do włosów, aż dostałam od siostry właśnie szampon, odżywkę i maskę od Great Lengths. Jak dla mnie mistrzostwo. Skład bardzo dobry, po włosach czuć, że kosmetyki są profesjonalne i zawierają same najlepsze składniki, bo są miękkie i delikatne, ale mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dobre i skuteczne kosmetyki do pielęgnacji włosów zamawiam na www.Lilay.pl zresztą zawsze można liczyć na pomoc miłej obsługi w razie wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tych lepszych kosmetykow o delikatnym skladzie to biovaxy sa super, obecnie mam szampon biovax gold. sklad genialny i wlosy dobrze sie ukladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam strasznie przesuszone i zniszczone włosy i obecnie stosuje specjalne kosmetyki wzmacniające https://seboradin.pl/pl/16-seboradin-regenerujacy na razie jestem bardzo zadowolona- 3 tydzien stosowania i wydaje mi się że jest sporo lepiej. Włosy nie sa takie suche i puszące się, odzyskaly wygląd i blask. Nie jest to jeszcze to czego sie spodziewam ale to dopiero poczatek ,koleżance zadziałało tak widocznie po jakimś miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam L`Oreal professionnel odkąd używam szamponu z połączeniem odżywki na suche włosy efekt mega. Jak na razie nic tak nie pomagało jak seria expert :D moje włosy od pierwszego użycia odżywiły się :D Co do zakupu to mogę polecić sklep internetowy https://www.emcik.pl/ szybka wysyłka i ceny przystępne :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem rewelacyjna jest seria Seboradin Sun chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV. W lipcu jedziemy to Turcji na wakacje na pewno zabiorę je ze sobą i szampon i mgiełkę https://seboradin.pl/pl/33-seboradin-sun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabbik
Jeśli profesjonalne kosmetyki to tylko od Great Lengths. Sama je stosuje i to z kilku linii i jestem bardzo zadowolona. Poleciłam je już niejednej przyjaciółce i zdanie mają takie samo. Możesz wybierać w kosmetykach w zależności od potrzeby - mają szampony, odżywki, maski, płyny, fluidy i to nie tylko do każdego rodzaju włosów, ale też np. specjalne do blondów albo kuracje dla zniszczonych włosów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa7
Jeśli chodzi o regenerację włosów to ja polecam Ci kosmetyki davines https://www.gobli.pl/davines-c4383 ja używam ich i jestem zadowolona, mam cały zestaw taki i bardzo mi pomogły. Miałam strasznie zniszczone włosy , myślałam że już nie ma dla mnie ratunku ale znajoma poleciła mi te kosmetyki i powiem Wam że uratowały moje włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że KOSMETYKI WAX PILOMAX. Dlaczego? Wystarczy spróbować ich raz by zauważyć zmiany w rozczesywaniu czy blasku włosa. Po dłuższym stosowaniu widać różnicę w odbudowie i nawilżeniu. Na prawdę warto je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw polecam wykonać zabieg na włosy, bo wtedy łatwiej jest zadbać o włosy i zapobiec wypadaniu. Miałam takie badanie trichogramem w Gdańsku na Aniołkach i dzieki temu mam włosy w dużo lepszej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia15
Ja korzystam z autorskich kosmetyków Shake Your Head mojego fryzjera. Lakier i pasta są naprawdę bardzo dobre. Czekam na jego kolejne propozycje i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latta

Ja trafiłam na kosmetyki Essenz  i szczerze mówiąc myślę ze to one właśnie ratują moje włosy. Są mniej łamliwe, lepsza jest kondycja no i ładnie się układają. Widzę znaczącą poprawę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi

Przerzuciłam się ostatnio na kosmetyki Great po kilku opiniach o nich i powiem wam, że serio - ich produkty robią cuda. Miałam problem z sebum i strasznie zniszczone włosy, a po użyciu kilka razy ich szamponów zauważyłam znaczną różnicę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary

Ja odkąd fryzjer polecił mi Moroccanoil nie stosuję już nic innego do włosów. Te kosmetyki można dostać przede wszystkim w salonach fryzjerskich właśnie. Dla mnie to pewność, że kupuję sprawdzony produkt, który oferuje mi ktoś, kto się na tym zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie matrix to numer 1. w dobrej cenie ich produkty są na stronie hedoni.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinaaa

Ja to przede wszystkim staram się, by moje kosmetyki zawierały olejki, albo nawilżające składniki. Brakuje im tego, dlatego dostarczam im nawilżenia właśnie z kosmetyków, z diety, ale także nie poddaję ich zbyt wielu zabiegom. Wiem, że prostowanie czy kręcenie wysusza włosy. Myślę także o wymianie lokówki na nową, taką https://znawcaurody.pl/lokowki-wlosow-ranking-opinie/ . Wiem, że technologie są po prostu niesamowite i nowe modele nawet dbają o włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuddi

Ja miałam ogólny problem z włosami - zniszczone, łamliwe i bardzo si elektryzowały. Ale trafiłam na naturalne kosmetyki Essenz i dzięki nim na prawdę stan moich włosów znacząco się poprawił! super kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannka

Do włosów to ja używam kosmetyków Essenz – są bardzo fajne i świetnie nawilżają włosy. Ja osobiście jestem zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natis

Jeśli profesjonalne to zdecydowanie Great Lengths. Sama używam już kilka miesięcy i widzę znaczną poprawę. Fajne jest to, że kosmetyki są bio, są też dla włosów blond, a wszystkie idealnie się sprawdzają na włosy przełużane. No i to co kocham najbardziej, a często w innych markach brakuje - kosmetyki w wersji podróżnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Robię sobie odżywki do włosów, głównie na bazie bazylii. Ekstrakty w dobrych cenach możesz znaleźć na e-naturalne.pl/pl/c/Substancje-aktywne%2C-nawilzajace%2C-proteiny/25. Nie musisz brać u nich kosmicznych ilości ekstraktów. Tylko tyle, ile akurat potrzebujesz. Według mnie opłaca się pokombinować z mieszankami, bo działają i własne kosmetyki charakteryzują się na pewno większą wydajnością od drogeryjnych wynalazków.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veria

Zdecydowanie wybieram kosmetyki Great Lengths - stosuję ich kosmetyki z serii Bio i dla blondów i efekty są fenomenalne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×