Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zarezerwowałam

zmiana stringów na

Polecane posty

Chochliczek--> nie boisz się, że Twoje dziecko źle zrozumie tą sytuację, że będzie w przedszkolu czy szkole paradować nago, bo wyda się to jej/jemu normalne? Nie zrozum mnie źle, to nie krytyka, ale czysta ciekawość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za uzasadnienie:) zrozumiałam to tak, że sobie chodzicie ciągle nago:) ale skoro to są tylko sytuacje a nie codzienność to rzeczywiście nie ma powodów do obaw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie usmailem czytajac wypowiedz dziewczyny ktora na saune chodzi w kostiumie.... hahahahhahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge tylko napisac
ze sie ciesze ze moj ojciec nie chodzil przy mnie z siusiakiem na wieszchu gdy bylam mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge tylko napisac
wierzchu-niestety przez net mam wtorny analfabetyzm:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do słownika i trenowac trenowac trenować:) jakbyś pierwotna była to jeszcze rozumeim, ale wtórna...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybnia
Czemu się cieszysz ? Myślisz, że to trauma jest ? Może dzięki temu, ni epodglądała byś gołych facetów, albo dzięki temu nie doznałabyś cięzkiego szoku na widok penisa rozpoczynając życie sexualne, jak wiekszość licealistek zgromadzonych na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie sprawy przy tym temacie: 1. To co napisała Chochliczek w pierwszym akapicie. Ja też mam tak w domu: z rodzicami mniej, z bratem i siostrą częściej, bo wychodzimy do szkoły o tej samej godzinie i łazienka jest czasami dzielona :-) 2. Już tu był poruszany ten temat, ale przez tego zboka. Chodzi o wstydliwość przy badaniach. Może i to była prowokacja, ale z drugiej strony ludzie się odzywali i taki porblem wstydliwości też jest. :-( to tyle moich dygresji:-) może obok teamtu, ale tak tylo zahaczam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie: jak wygląda sprawa wstydu tam gdzie są same dziewczyny, np w żeńskich gimnazjach i liceach? Tam czesto dziewczyny mieszkają w akademikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej a czy to prawda
że bardziej wstydzi sie dziewczyna ogolona, bo jej wszystko wiać; niż dzierwczyna osłwosiona, bo jej trochę włosy zasłaniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w szkole tez sa prysznice w szatniach od wfu.. nie chodze juz na wf,ale rok temu zauwazylam,ze nikt z owyh wynalazków nie korzystał. wszystkie tylko przemywałyśmy sie. 10minutowa przerwa to zdecydowanie za mało, zeby umyc 20dziewczyn w 2 prysznicach;) a problem wstydu? jest.. i to baaardzoz zauwazalny. niektore kolezanki wychodzily do toalety,zeby sie przebrac... dla mnie uzasadniona sytuacja nagosc, jest czyms normalnym. kiedy bylam z przyjaciółka na wakacjach nie bylo z tym zadnego problemu. bedac gdzies z rodzicami jest podobnie. i tez zauwazylam, ze to głównie Polacy maja z tym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeladniczka
a ja skończyłąm zawodówkę, jeszcze w poprzednim systemie szkolnictwa.miałam praktyki w cukierni. i mieliśmy prysznic. chłopcy wchodzili osobno. zawsze sie śmiałyśmy, ze sie wstytdza swoim penisków. Dziewczyny wchodziły po 2. jedna trzymała drzwi(a właściwie zamek w dzwiach), zeby chłopak nie otworzył, a druga sie kąpała. potem zmiana. dużo sie nauczyłam, dzięki temu od mojej kolezanki z miasta. jak dbać o siebie, jak się golić w miejscach int., pierwsze stringi, i oczywiście pierwsze tampony - to ona, moja przytjaciółka mnie uświadomiła i zachęciła. w sumie to było dobre, że był taki prysznic, bo dzięki temu skorzystałam z kupmeli doświadczenia.;-);-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeladniczka
Koedukacyjny - ale tylko dla dziewczyn. Bo chłopaki wchodzili pojedyńczo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ykola
Chochliczku odnośnie Twojej wypowiedzi któa tyczyła się mnie "Zauwazyłam, ze przez weekend to samo ginazjum tu buszuje ... ", to niestety pudło - bo ja już z tych, co raczej odejmują sobie lata przy pytaniu o wiek, niż dodają ;) Z opowiadań mamy wiem, że i w okresie mojego dzieciństwa rodzice bez większego skrępowania pokazywali się przy mnie nago. Ale przestali - widocznie wtedy gdy zaczęłam zadawać niewygodne pytania... (pewnie byłam bardzo młoda bo nie pamietam tego). U mnie w domu temat seksu nie był nigdy poruszany. Na 13 urodziny dostałam książkę o uświadamianiu i rodzice uznali problem za rozwiązany. Myślenie na temat seksu wynosimy z domu tak naprawdę i ja dopiero teraz uswiadaiam sobie jak głęboko jest to we mnie zakorzenione, ile jest we mnie barier psychicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajuśka
Ykola, ciekawe musisz byc ciekawą osobą. może nieodgadnioną do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajuśka
a poza tym Chochliczku, nie uważam, że chłop[aki sa na bakier z edukacją. po porstu jak jednemu stanie to sie wstydzi innych, więc pewnie wolą wchodzić osobno. tak przynajmniej myslę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajuśka
ta... akurat, chłopaki się nie wstydzą ;-) to czemu jak jest dwóch kolegów to sikają plecami do siebie jak sikają dwie dziewczyny to nie wstydzą się obok koleżanki zdjąć spodnie i majtki ot porsty przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marshall mathers dick
ale Wy macie kuzwa problemy to ja jebe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajuśka
Chochliczku, co do twoich słów, że tylko chłopkai sobie pokazują (jak sobie porównują). Mnie raz wryło na licealnej wycieczce. Normalnie kupmela przyszła spod prysznica do pokuju w szlafroku, normalnie. a potem zdjęła szlafork stojac przede mną i druga dziewczyną z pokoju nago, unisoła nogę i dokończyła golenie; tak samo pod pachami. Potem wiadomo czynności wykańczające i dopiero się ubrała - i to tez przy nas. Zero wstydu! Dlatego uważam, że nie tylko chłopaki sobie pokazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajuśka
dodam jeszcze, że to zdarzenie spowodowało, że oinaczej zaczęłam patrzeć na sprawy wstydu. Potem na następnych wycieczkach już się tak nie wstydziłam zmienić rpzy koleżance majtki, co nie znaczy, że sobie goliłam dwudniowy meszek, jak koleżanka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zkad ty masz takie wiadomosci ze chlopaki sie nie wstydza z tego co tu wyczytalem to wlasnie my sie wstydzimy Nigdy sie nie rozbieralem do naga przy facecie jak to robia dziewczyny Mieszkalem w akademiku i do kabiny prysznicowaj wchodzilismy w majtach a tam sie je zdejmowalo by po zakonczeniu kapieli i wytarciu sie nalozyc.Nawet podczas sikania ustawiamy sie tak by partner nie widzial penisa i to nie dlatego zeby porownywac a dlatego ze jest to dla mnie obrzydliwe Zupelnie inaczej jest gdy jestem z dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzgadzam się
w zupełności. mam 22 lata i nie życzę sobie ani oglądac cudzych ani by mi oglądano jak sikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana
dla mnie po porstu sa pewne granice. w czasie okresy nigdy nie ściągnę majtek oczywiście. ale jak go nie mam i jestem wykąpana, to dla mnie nie taki wielki wsytd ściągnąc majteczki, jeśli to konieczne. ale tylko jeśli to konieczne (patrz: sikanie, kąpanie), bo bez powodu to ekshibicjonizm jest, czyli fee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darika
lubię chodzić na saunę, bo można facetów oblądać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×