Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

psycholog2

pomoge w kazdym problemie

Polecane posty

Gość dzien swira
Mam problemy z wypróznieniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
ale takieprawdziwy pan psycholog czy to taki pic na wode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takowy
facet nie odzywa sie do mnie juz drugi dzien a ja jestem zbyt dumna zeby odezwac sie pierwsza :-O i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliscie konflikt jakis? A moze jest za granica? musisz mi napisac wiecej szczegolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefonistka
poznałam w necie faceta, który jest singlem, ale chce sie kochać wyłącznie przez tel. robię to z nim, ale wolałabym się w końcu spotkać, tym bardziej, ze fizycznie bardzo sie sobie podobamy... może on jest chory, że woli ze swoją ręką, słysząc mój głos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takowy
zdenerwował mnie, mialam wrazenie ze w ogole mnie nie slucha, powiedzialam mu to a on sie cieszyl :-O i od tego czasu cisza ;( mialam nadzieje ze chociaz zapyta czy jestem zla, przeprosi a tu nic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rozmawialas z nim o tym? Powiedz mu ze nie bawi Ci sex przez telefon? A moze on poprostu sie wtydzi po tych rozmowach telefonicznych z Toba spotkac. Muszisz mu pokazac ze moze Ci zaufac. Najlepiej bedzie jak spytasz sie go dlaczego nie chce sie z toba umowic w 4 oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog jak z koziej dupy
trabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefonistka
boję sie, ze odpowie, że szuka tylko sexu, a z kolei takie układy mnie nie interesują i on o tym wie... obiecuję sobie, że już więcej nie dam się sprowokować, ale gdy zadzwoni mięknę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety maja niestey w sobie DUME ktora nie pozwala ...np sie pierwszej odezwac. Zadzwon do niego spytaj sie dlaczego sie nie odzywa powiedz mu ze nie chcialas go tym urazic. Chcialas tylko powiedziec mu o swoich potrzebach.. jezeli chcesz zeby z tego wyszedl jakis zwiazek musisz go naucz od samego poczatku ze w zwiazku trzeba sobie o wszystkim mowic inaczej on bedzie Gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres spuznia mi sie 6 dzien nie mam zadnych typowych objawow ciazy (okres jest nie regularny)prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefonistka
kiedyś powiedział, ze szuka dziewczyny, a ja na to (idiotka!!!), że za daleko od siebie mieszkamy... chcę to skończyć, ale wiem, ze bez niego (choćby tylko ciepłego, męskiego głosu) będzie mi równie źle jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodnie
ja też mam problem, moje jasne, beżowe spodnie zostały pofarbowane przez niebieską bluzkę, ubrania schły blisko siebie na sznurze, mam koszmarną plamę na nogawce, pomocy !! próbowałam zapierać w vanish`u ale nie pomogło, co jeszcze mogę zrobić ? spodnie są prawie białe, tylko ta plama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telefonistka wiec musisz sie zastanowic czego tak naprawde chcesz.... Jezeli nie bawi Cie sex przez telefon a on tego nie zrozumie poprostu zakoncz ta znajomosc.. Nie jeden facet stapa po tej ziemii... Piszesz ze jak zadzwoni to odrazu miekniesz? Moze jednak bawi Cie taki sex przez telefon skoro doznajesz uczucie bezsilnosci kiedy zadzwoni... Widze ze on juz Cie zlapal w swoje szpony.. Nie daj sie badz od poczatku twarda i zzawsze miej swoje zdanie bo w innm wypadku zawsze facet bedzie nad toba dominowal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodnie
;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodnie
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________LOL_________________
Pytanie do psychologa--gdzie i kiedy ukonczyles(as) studia...niech zgadne lata 50-te i chcemy do emeryturki dorobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy metoda
hellingera faktycznie daje takie rezultaty? warto spróbowacv , jesli relacje z innymi członkami wymagaja poprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takowy
juz nawet chcialam zadzwonic, napisac... ale ilekroc chwytam za telefon to cos mnie powstrzymuje :( i ciagle sprawdzam czy czasem to on nie napisal, na dzwiek telefonu to prawie podskakuje :-O w dodatku jutro mam mature z historii i w ogole nie moge sie skupic na tym co czytam, bo ciagle mysle o nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefonistka
dzieki psycholog, to nie jest tak zupełnie, ale teraz musze wracać do obowiązków, jeśli nadal topic będzie istniał wieczorkiem, to pozwolę sobie coś jeszcze napisać, ok? miłego dnia, papaśki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka napisz mi kiedy mialas ostania miesiaczke? Chodzi mi o pierwszy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takowy
koniec porad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość push upek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefonistka
ok, mam troche czasu, to postaram ci się wyjaśnić moją sytuację... mianowicie poznałam na czacie faceta, z którym rozmawiałam dość często. wymieniliśmy się zdjeciami i spodobaliśmy się sobie, ale nigdy w naszych rozmowach nie poruszyliśmy tematu ewentualnego spotkania czy bycia razem. pewnego dnia zapytał czy mógłby zadzwonić...okazało się, że ma ciepły elektryzujący głos, a do tego prawił mi wyszukane komplementy, NO I WPADŁAM... oboje nigdy wcześniej nie uprawialiśmy sexu przez tel., więc początki były raczej zabawne i bardzo nas to wszystko bawiło. z czasem doszliśmy do "wprawy" i on zapytał czy umówiłabym się z nim na sex w realu. wtedy uświadomiłam mu, że nie interesuje mnie bycie wyłącznie czująś kochanką, szukam partnera na stałe. odparł, ze też szuka dziewczyny, ale cos mi odbiło i powiedziałam, ze za daleko od siebie mieszkamy...:( ostatnio wspomniałam, że jeśli kogoś znajdzie, to nie będziemy już rozmawiac przez tel. i będzie mi go brakowało. on odparł, że nie znajdzie, tylko dlatego, że uwielbia ze mną rozmawiać i nie chce tego stracić dla jakiejs innej laski( choćby w realu) i że mu dobrze ze swoją ręką itd. nie należę do kobiet, które pierwsze wychodzą z inicjatywą, wiec pierwsza mu tego nei zaproponuję. nie wiem też czy z nim wszystko ok, skoro właściwie nie nalegał na spotkanie? psychologu, chyba musze to przerwać, bo zwariuję. nie mam zbyt wielu lat, ale szkoda mi czasu na zabawy, które prowadza donikąd. wiem jednak, że będę super extra wystrzałowo przygnębiona bez telefonów od niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×